69, na misjonarza, pod prysznicem. Wybierz 1 z 6 pozycji i sprawdź, jak to o Tobie świadczy!

Co ulubiona pozycja intymna mówi na Twój temat?
69, na misjonarza, pod prysznicem. Wybierz 1 z 6 pozycji i sprawdź, jak to o Tobie świadczy!
fot. iStock (nd3000)
01.05.2020
Zuzanna Niedzielska

Po tym, jak ktoś zachowuje się w sypialni, można wywnioskować więcej na jego temat niż podczas długich rozmów przy kawie, a nawet drinku. Podobno nasze upodobania pod względem pozycji mówią wiele o naszym charakterze i poszczególnych cechach. Oczywiście każdy traktuje pozycje seksualne po swojemu, jednak na ich podstawie można wysnuć kilka odważnych wniosków, które często się sprawdzają. Dlaczego? Zaraz przeczytacie.

Zobacz również: „Praca zdalna”. Pozycja, która przysparza kochankom na kwarantannie gorących wrażeń

Pozycja misjonarska

Na początek coś najbardziej klasycznego i to nie bez powodu. Pozycja na tzw. misjonarza aktywuje mężczyznę na górze, a kobieta może się wygodnie zrelaksować, ale też patrzeć partnerowi w oczy i wspólnie to przeżywać. Mówi się, że taki układ jest najbardziej wygodny dla obu stron i intymny, dlatego to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą być ze sobą blisko i okazywać sobie uczucia. Zazwyczaj też kochają ją kobiety... leniwe, którym nie chce się zbytnio wysilać w łóżku, a facet zawsze się w niej sprawdza. Doświadczają stymulacji zarówno od środka, jak i na zewnątrz, ale to nie wszystko. Taki płaszcz w postaci ciężaru mężczyzny to prawdziwe ukojenie, zwłaszcza, gdy masz na głowie dużo stresów.

69

To prawdziwy sprawdzian dla ludzkiej koordynacji. Tutaj tak naprawdę okazuje się, czy mamy na tyle siły i motywacji, aby kogoś zaspokoić i czy umiemy to zrobić, kiedy jednocześnie ktoś sprawia nam przyjemność. Co jest ważniejsze? To na pewno pozycja dla kobiet odważnych, które lubią eksperymentować, śmiać się, czują się ok ze swoim ciałem i mają dystans do siebie i świata.

Zobacz również: 10 rzeczy w związku, które są... ważniejsze od seksu

Seks pod prysznicem

Pary, które kochają się po prysznicem, zawsze zachodzą w głowę, gdzie powinny oprzeć nogę... Nie jest to zbyt wygodne miejsce, ale na pewno seksownie jest robić to, gdy wokół spływają na nas strużki wody. Mimo wszystko, kobiety lubią czasami wyobrażać sobie, jakby grały w filmie i były ponętnymi aktorkami (byle tylko nie porno). W ten sposób dodają sobie pewności siebie, która w seksie jest taka potrzebna. Mężczyzna obejmuje je pod prysznicem niczym Christian Grey. Oznacza to, że jesteś spontaniczna i zmysłowa. Ale lepiej przestań udawać gwiazdę i użyj przeznaczonego do tego łóżka, aby nie zalać całej łazienki.

Ona na górze

Kiedy jesteś na górze, lubisz mieć rzeczy pod kontrolą. Stąd najlepiej wszystko widać i można dyktować warunki. Jednym słowem, dominujesz nad partnerem. Mężczyźni zdradzają, że lubią tę pozycję, bo są wzrokowcami (a niektórzy zwyczajnie leniami) i czasami mają też ochotę się poddać. Jeżeli na co dzień nie masz siły przebicia i czujesz, że musisz się przyporządkować innym, zapewne lubisz sięgnąć po taki układ, żeby pokazać, że wcale tak nie jest.

Zobacz również: 5 sposobów na najlepszy, szybki seks

Na łyżeczki

Kto nie kojarzy takiej sytuacji o poranku: podniecony partner czule obejmuje nas od tyłu, a na pośladkach czujemy... TO. Jeżeli chciałabyś wyrazić delikatnie uczucia, ale z intymnością Ci nie po drodze, to jest właśnie pozycja dla Ciebie. Poufnie, erotycznie, bez nadmiernego kontaktu i na dodatek nieświeżego oddechu nad ranem. Opcja dla niewymagających, którzy jednak mają na to ochotę po przebudzeniu. Z jednej strony urocze, bo niemal w objęciach, a z drugiej, no cóż, mało kreatywne.

Na pieska

Kobiety w tej pozycji czują się bardzo seksownie. Pod warunkiem, że lubią swój krągły tyłek i plecy. Płeć piękna dobrze wie, jaką słabość do pieska mają mężczyźni. Wystarczy kilka naszych ruchów i facet jest cały podniecony. Oni mają niezły widok, a my głęboką penetrację i delikatne uczucie uległości, które jest całkiem fajne. To dodatkowe urozmaicenie dla tradycyjnych ról w sypialni. Sprawdza się też, gdy chcesz to zrobić szybko albo nie masz ochoty na kontakt wzrokowy.

I jak, sprawdziło się?

Źródło: Vice

Polecane wideo

„Jesteś pewna, że ci się nie podobało?”. Kobiety wyznały, jakie słowa usłyszały po gwałcie
„Jesteś pewna, że ci się nie podobało?”. Kobiety wyznały, jakie słowa usłyszały po gwałcie - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.05.2020 01:00
Ciekawe, jakby redaktorzy Vice'a, którzy piszą te pierdółki pod płaszczykiem słabej ironii, zareagowaliby na ich artykuł na Waszej stronie xD
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie