„Praca zdalna”. Pozycja, która przysparza kochankom na kwarantannie gorących wrażeń

Tylko nie zapomnijcie wyłączyć laptopa...
„Praca zdalna”. Pozycja, która przysparza kochankom na kwarantannie gorących wrażeń
Fot. iStock
20.04.2020

Z powodu pandemii koronawirusa już od ponad miesiąca siedzimy w domach w ramach przymusowej kwarantanny domowej. Niektórzy utknęli w swoich mieszkaniach zupełnie sami, inni spędzają czas izolacji społecznej w towarzystwie rodziny albo współlokatorów czy też swoich drugich połówekBrzmi jak idealna okazja do zacieśnienia więzi, ale okazuje się, że 24 godziny w swoim towarzystwie mogą być prawdziwym wyzwaniem. 

Zobacz również: 6 pozycji, których faceci chcieliby spróbować, ale boją się do tego przyznać

Okazuje się, że po paru tygodniach pod jednym dachem wielu parom wzajemne towarzystwo zaczyna się zwyczajnie nudzić. Wszystkiemu winna jest nuda, rutyna i brak nowych rozrywek. Dlatego zdaniem ekspertów od związków to dobry moment na to, aby wprowadzić do życia intymnego trochę eksperymentów i zacząć realizować fantazje, o których do tej pory baliśmy się mówić. Domowa kwarantanna to idealny moment na to, aby wypróbować m.in. nowe pozycje seksualne, a jedna z nich bije obecnie prawdziwe rekordy popularności. Nieprzypadkowo nosi ona nazwę “praca zdalna”. Na czym polega ta miłosna choreografia? 

Pozycja seksualna "praca zdalna"

Fot. iStock

Pozycja seksualna "praca zdalna"

Jak sama nazwa wskazuje, miejscem akcji w przypadku tej pozycji nie będzie łóżko - będzie wam potrzebne biurko (lub stół, np. kuchenny) oraz krzesłoMężczyzna siada na krześle tyłem do biurka czy też stołu oraz opiera się na nim łokciami. Kobieta siada na tym samym krześle tyłem do partnera, trzymając się oparcia krzesła. W tej pozycji to partnerka przejmuje kontrolę i dyktuje tempo, co zapewnia jej naprawdę głębokie doznania. Partner może pieścić dłońmi pośladki kochanki, jednocześnie podpierając się na łokciach.  

Wypróbujecie taką “pracę zdalną”? Pamiętajcie tylko, żeby wcześniej wyłączyć komputer. 

Zobacz również: Gdy macie na siebie ochotę, ale nie macie siły... Wtedy z pomocą przychodzi TA pozycja

Polecane wideo

Ma dopiero 17 lat i już trafiła na listę najpiękniejszych nastolatek. Wygląda jak ideał!
Ma dopiero 17 lat i już trafiła na listę najpiękniejszych nastolatek. Wygląda jak ideał! - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2020 16:02
wypróbowałabym, ale... mieszkam sama hahaah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie