5 sposobów, by facet nigdy nie chciał odejść. Będziesz najlepszą dziewczyną w jego życiu

Zastanawiałaś się kiedyś, co uczyni Cię wyjątkową w jego oczach?
5 sposobów, by facet nigdy nie chciał odejść. Będziesz  najlepszą dziewczyną w jego życiu
Fot. Unsplash
13.04.2020

Ty wiesz to już na pewno: twój ukochany jest mężczyzną twojego życia. Przystojny, inteligentny, ze świetnym poczuciem humoru – czego chcieć więcej? Jest tylko jeden problem. Chciałabyś, żeby on jak najszybciej odwzajemnił twoje uczucia, a nawet... uznał, że jesteś najwspanialszą dziewczyną, z którą kiedykolwiek się spotykał.

Zastanawiasz się, co uczyni Cię wyjątkową w jego oczach? Poznaj kilka prostych sposobów, które uczynią Cię najlepszą partnerką.

Zobacz także: 12 rzeczy, które szaleńczo zakochane pary robią codziennie razem

Wspieraj go

Powinno Ci to przychodzić naturalnie, ale jeśli tak nie jest, pójdź o krok dalej, a na pewno nie pożałujesz. Komplementuj, co ci się w nim podoba. Twój partner stanie się bardziej pewny siebie i będzie o wiele lepiej wspominał czas spędzony z Tobą.

Mów wprost to, co masz na myśli

Wiele kobiet dokłada wszelkich starań, by swoje myśli ubierać w ładne słowa, jednak nierzadko takie zabiegi czynią wypowiedź mniej klarowną dla odbiorcy. Wolimy swoje uczucia „owijać w bawełnę” tylko po to, by nie urazić partnera, podczas gdy ten nigdy nie dowie się, co właściwie kryje się w naszej głowie. Podstawą zdrowiej relacji jest rozmowa, a bez wzajemnego zrozumienia niemożliwe jest zbudowanie udanego związku. Jeśli następnym razem chłopak zapyta Cię, jak się czujesz, nie mów „dobrze” jeśli akurat tak nie jest.

Bądź nieprzewidywalna

Nie dopuść do momentu, kiedy oboje poczujecie się ze sobą na tyle komfortowo, że przestaniecie o siebie zabiegać. Wspólne nabywanie nowych umiejętności i doświadczanie nowych rzeczy działa stymulująco na związek i wzmacnia więzi pomiędzy ludźmi.

Zobacz także: 5 prawdziwych powodów, dla których faceci nas oszukują

Bądź wdzięczna

Wielokrotnie widuję pary, w których dziewczyna zupełnie znudzona życiem, zapomina ile zawdzięcza swojemu chłopakowi. Po miesiącach randkowania wiele kobiet nie pamięta już np. o wszelkich kosztach, jakie ponosi ich partner. Jeśli chłopak ofiaruje swoją pomoc, czy poświęca czas, nie zapomnij mu podziękować. Każdy lubi być doceniony.

Nie zapominaj również o jego potrzebach. Zamiast ciągle oczekiwać czegoś od niego, daj też coś od siebie.

Nie trać zainteresowania

Tą zasadę powinnaś stosować w przypadku każdej relacji. Od każdego człowieka możemy się czegoś nauczyć, a twój partner z pewnością ma Ci wiele do przekazania, niezależnie od tego, czy to wypowiada czy nie. Zadawaj pytania dotyczące jego pracy, studiów czy zainteresowań. Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć kwestie, które są dla niego ważne. To Was do siebie przybliży.

Polecane wideo

Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku
Pokazała, jak zmieniła się po rozstaniu. To zemsta na byłym chłopaku - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.04.2020 11:07
Jak dla mnie to są absolutne podstawy związku i aż mnie dziwi, że ktoś musiał o tym napisać. Naprawdę trzeba przypominać ludziom o wzajemnym wsparciu,szacunku, szczerości? Jeśli faktycznie tak, to gdzie zmierza ten świat? Ja jestem w związku 18 lat i nie wyobrażam sobie nie dziękować mezowi, nie wspierać go jak coś u niego jest nie tak, zapuścić się, bo przecież i tak już jest mój czy strzelać fochy i nie mówić wprost jak coś zaczyna być między nami nie tak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2020 22:24
Tak szczerze to większość facetów da się zatrzymać dobrym seksem. I tyle wystarczy.
zobacz odpowiedzi (1)
;) (Ocena: 5) 13.04.2020 20:24
akurat ten zestaw kiepsko działa, faceci szukają czegoś innego...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2020 19:39
Zawsze to kobieta ma być wdzięczna, miła. A on i tak Cię nie szanuje
zobacz odpowiedzi (5)
analna dziewica (Ocena: 5) 13.04.2020 15:44
a gdzie obciąganie i pełen połyk życiodajnego nektaru? 🤣
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie