10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść

Po tym poznaje się przyzwoitego faceta.
10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał. Nie pozwól mu odejść
Fot. Unsplash
04.04.2020

Stałość w uczuciach to niestety coraz bardziej zapomniana cecha. Jesteśmy spragnieni nowych wrażeń i łatwo się nudzimy, dlatego miłość na całe życie wielu z nas wydaje się pojęciem wyjątkowo abstrakcyjnym. Wciąż szukamy ideału, dlatego kiedy tylko pojawia się problem, uciekamy jak najdalej od niego.

Zobacz również: 15 dyskretnych sygnałów, które nie pozostawiają wątpliwości, że on oszalał na Twoim punkcie

W ten sposób rozpadło się wiele dobrze rokujących związków - alarmuje „Your Tango”. Portal zachęca, by nie poddawać się tak łatwo, ale zacząć doceniać partnera. Zwłaszcza, kiedy są ku temu powody, a facet zachowujący się w ten sposób to ktoś naprawdę wyjątkowy.

Poznaj 10 cech przyzwoitego mężczyzny, którego warto się trzymać. Drugiego takiego możesz prędko nie spotkać.

para trzymająca się za ręce

Po czym poznać, że facet kocha?

#1 Okazuje szacunek

Nie tylko o nim mówi, ale naprawdę akceptuje twoje opinie i życiowe decyzje. Dobrze wie, że nie zmieni cię na siłę, a kluczem do sukcesu jest zaufanie i wzajemne zrozumienie.

#2 Rozumie, kiedy mówisz „nie”

To, że go kochasz, wcale nie oznacza, że nigdy nie możesz mu odmówić. On doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie zmusza cię do niczego, co jest wbrew tobie.

#3 Jest cierpliwy

Dojrzały człowiek rozumie, że na wszystko jest odpowiedni czas. Motywuje cię do działania, ale nie pospiesza. Jeśli chcesz jeszcze zaczekać z założeniem rodziny - on to zrozumie.

#4 Bierze odpowiedzialność za własne czyny

Kiedy coś mu nie wychodzi, stara się to zrozumieć i wyciągnąć wnioski. Nie obarcza cię winą za swoje niepowodzenia, bo tak robi odpowiedzialny człowiek. Pretensje może mieć tylko do siebie.

#5 Najpierw myśli, później mówi

W nerwowych momentach łatwo powiedzieć o kilka słów za dużo. On to rozumie i dlatego odruchowo gryzie się w język, żeby na spokojnie przemyśleć sytuację.

Zobacz również: 21 pytań, które możesz zadać chłopakowi, kiedy zapada niezręczna cisza

szczęśliwa para

#6 Nie oczekuje komplementów

To nie oznacza, że ich nie potrzebuje. Miłe słowa powinny jednak wychodzić z twojej inicjatywy, a nie być efektem szantażu moralnego. On i tak zna swoją wartość.

#7 Chętnie pomaga innym

Jest po prostu przyzwoitym człowiekiem, który nie godzi się na ludzką krzywdę. Dba nie tylko o ciebie, ale wspiera także nieznajomych. Oczywiście w miarę możliwości.

#8 Potrafi wybaczać

Nie zapomina, ale jest w stanie normalnie funkcjonować pomimo krzywdy, jaka go spotkała. Wie, że rozpamiętywanie złych rzeczy do niczego dobrego nie prowadzi.

#9 Ma w sobie mnóstwo akceptacji

Nie tylko dla ciebie, ale wszystkich wokół. Jest tolerancyjnym człowiekiem, który szanuje wszelkiego rodzaju odmienności. Tak zachowuje się pewny swojej męskości facet.

#10 Jest przewidywalny

Możesz być niemal pewna, że poważnie myśli o wspólnej przyszłości i nie zostawi cię nagle na lodzie. Czego chcieć więcej?

Zobacz również: 13 oznak, że Wasz związek już się skończył. Nie ma czego ratować

Polecane wideo

Zostali nazwani parą doskonałą. Ich zdjęcia to #CoupleGoals w najlepszym wydaniu
Zostali nazwani parą doskonałą. Ich zdjęcia to #CoupleGoals w najlepszym wydaniu - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.04.2020 11:21
Te wymienione cechy powodują, że kobietom zaczyna się nudzić. Odchodzą do "złych chłopaków", a ci dobrzy widząc, że są niedoceniani czy olewani, zostają samotni albo prędzej czy później sami zmieniają się w złych.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.04.2020 20:32
O żesz. Normalnie mój mąż w całej okazałości 😀 jeszcze żeby nauczył się porządnie sprzątać, przestał być maminsynkiem, który każdego wieczora dzwoni do mamusi żeby zrelacjonować jej cały dzień, zaczął wymagać czegokolwiek od 6letniego syna zamiast całymi dniami bawić się z nim w boksy, policjantów i złodziei, chowanego-pierdzonego, malowanie flamastrami ścian w salonie ( myszko, o co ci chodzi? Przecież to tylko ściana, są ważniejsze rzeczy na świecie) i kilka innych pierdół, które są niby mało ważne a na codzien delikatnie drażnią lwa 😉
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.04.2020 16:04
Spotkałam ideał i co z tego, jak nie potrafie go pokochac
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie