Chłopak zdradził ją po 5 latach związku. Jej reakcja zachwyciła internautów

Nie usłyszeli mnie, więc zamknęłam drzwi do sypialni, zostawiłam w salonie posiłek i grę, a także moje klucze do jego mieszkania - relacjonuje dziewczyna. Co zrobiła potem?
Chłopak zdradził ją po 5 latach związku. Jej reakcja zachwyciła internautów
Fot. iStock
17.03.2020

Tak naprawdę nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, jak zachowałby się w podobnej sytuacji. Zdrada to niestety powszechne zjawisko, ale każdy radzi sobie z niewiernością trochę inaczej. Jedni nie wyobrażają sobie wspólnego życia, a inni postanawiają dać partnerowi drugą szansę. To jednak nie koniec możliwości.

Zobacz również: 15 sygnałów, które świadczą o tym, że nie powinnaś być jego dziewczyną

Użytkowniczka serwisu reddit.com opisała swoją nietypową reakcję, gdy dowiedziała się o romansie chłopaka. Para była ze sobą przez 5 lat, ale mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku ze swoją eks. W takiej sytuacji aż prosi się, żeby rozpętać karczemną awanturę, ale ona postanowiła zrobić coś zupełnie innego.

Opisała to w internecie, a komentatorzy nie kryją zachwytu.

Przyszłam do niego rano, żeby zaskoczyć go śniadaniem do łóżka i grą komputerową, o której tak marzył. Zobaczyłam go śpiącego w łóżku ze swoją eks. Byli nadzy i wtuleni. Nie usłyszeli mnie, więc zamknęłam drzwi do sypialni, zostawiłam w salonie posiłek i grę, a także moje klucze do jego mieszkania.

Wsiadłam do samochodu, usunęłam swojego Facebooka i zablokowałam go w każdym innym serwisie social media. Jadąc zadzwoniłam do operatora, aby zmienił mój numer. Napisałam do członków rodziny i przyjaciół z informacją, że nie jesteśmy już razem. Poprosiłam, żeby też go zablokowali.

Na szczęście mogłam wypowiedzieć umowę najmu swojego mieszkania i tydzień później zaczęłam pracę w zupełnie innym mieście

- wyznaje.

Zobacz również: To coraz częstszy powód rozstań. Sprawdź, czy nie jesteś ofiarą MIKROZDRADY

Całkowicie się od niego odcięłam i nie biorę pod uwagę żadnej formy dialogu. Zupełnie zniknęłam z jego życia, co pozwoliło mi skupić się na sobie. Staram się zapomnieć o jego istnieniu i nauczyć się funkcjonować bez niego. Myślę, że to najlepsza możliwa forma zemsty.

On nie ma pojęcia, co się ze mną dzieje i prawdopodobnie zaczął już tęsknić za tym, co łączyło nas przez 5 długich lat

- ujawnia zdradzona kobieta, która zdecydowała się na wyjątkowo radykalne rozwiązanie.

Niewierny eks uniknął co prawda konfrontacji, ale czasami rozmowa czy nawet awantura twarzą w twarz okazuje się najlepszym wyjściem. Pozwala zamknąć pewien rozdział, a co najważniejsze - wątpliwości. On tak naprawdę do dziś nie wie, gdzie podziewa się jego dziewczyna.

„Być może ten koleś jest potworem, ale coś mi się wydaje, że jeszcze długo nie zaśnie. Ukochana dziewczyna przyszła ze śniadaniem i prezentem, a zastała go w takiej sytuacji, by wreszcie zapaść się pod ziemię. Należało mu się”.

„Ktoś powie, że dorośli ludzie powinni w tym momencie porozmawiać, ale w tej sytuacji milczenie jest jeszcze bardziej wymowne. Zdrajca musi liczyć się z konsekwencjami swoich działań, a ty załatwiłaś go koncertowo”.

„Żałuję, że sama nie miałam tyle odwagi. Twój eks musi gubić się w domysłach, a to zdecydowanie lepsza kara, niż zwykłe zerwanie” - czytamy w komentarzach.

A Ty co myślisz o jej reakcji?

Zobacz również: 12 rzeczy, o których powinnaś pamiętać, jeśli chcesz rzucić chłopaka

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
Izolda (Ocena: 5) 22.03.2020 16:12
Ja nie wybaczyłam zdrady. Jeszcze się o niej dowiedziałam zatrudniając detektyw Skrzypek. Cieszę się, że już po rozwodzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2020 14:43
No jak dla mnie słaba "zemsta" Narobiła sobie dużo roboty a on prawdopodobnie skorzystał bo nie dość, że dostał wymarzoną grę za darmo to jeszcze pewnie może się spotykać ze swoją ex kiedy chce
zobacz odpowiedzi (1)
Ja (Ocena: 5) 17.03.2020 16:01
Ja wiedziałam ze mnie zdradza, poszedł bezemnie na sylwestra dlugo biłam sie z myślami spakowalam sie i wyniosłam, wrócił po trzech dniach. I wypisywal do mnie... Wiecej sie nie odezwałam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2020 15:57
Głupia cipa wywróciła swój świat do góry nogami i niby tak go ukarała? On tylko się cieszy, że ma ją z głowy i dalej się wtula w swoją ex która już pewnie nie jest ex tylko znów są razem szczęśliwi.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.03.2020 15:38
O faktycznie, nic go tak nie boli jak fakt, że uniknął awantury i wciąganie w to wszystko krewnych i znajomych. Jest wdzięczny, że sprawa sama sie rozwiązała, i to jeszcze po cichu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie