5 sposobów na najlepszy, szybki seks

Bo kto powiedział, że ten dłużysz jest bardziej udany…
5 sposobów na najlepszy, szybki seks
fot. istock.com
27.02.2020

Napięty harmonogram dnia często wymusza na skróceniu pewnych czynności do minimum. To samo dotyczy seksu. Okazuje się, że szybki numerek wcale nie musi wiązać się z pozbawieniem przyjemności. Jeśli zastosujesz tych kilka zasad, szybki seks może okazać się zabawą gwarantującą całkiem satysfakcjonujące doznania.

Priorytetem jest przyjemność – to wiadome. Bez względu na to jaką formę przybiera szybki numerek istnieje wiele sztuczek, które zintensyfikują doznania.  

#1 Buduj napięcie

Spontaniczność, spontanicznością ale… nikt nie twierdzi, że nie możesz przez cały dzień budować napięcia i rozochocać partnera. Będąc w pracy, wysyłaj pikantne sms-y, zdjęcia. W przerwie na lunch zadzwoń i odrobinę poświntusz do telefonu. I chociaż wasz seks będzie krótki, to wcześniejsze działania sprawią, że rozbudzicie w sobie dodatkowe pokłady żądzy i podniecenia.

#2 Lokalizacja też ma znaczenie

Wyjdźcie ze strefy komfortu, ogranicz rutynę. Dlaczego nie spróbować kochać się w miejscu, który do tej pory był dla was totalną abstrakcją?! Prysznic, wanna, wibrująca pralka, blat kuchenny, sala kinowa, czy samochód na parkingu podziemnym…? Potrzebujesz więcej inspiracji? Porozmawiaj z partnerem – powiedzcie o swoich fantazjach erotycznych. Bądźcie spontaniczni i nie wstydźcie się, przecież nic co ludzkie nie jest nam obce.

Zobacz również: 10 rzeczy w związku, które są... ważniejsze od seksu

#3 Odpowiednia garderoba

Nie traćcie czasu na rozbieranie się. Zaoszczędź kilka minut zakładając sukienkę lub spódnicę, którą możesz szybko podnieść, lub spodnie, które możesz szybko zdjąć. Kombinezonom czy dżinsom mówimy stanowcze nie – oczywiście jeśli rozważasz szybki numerek ze swoim partnerem. Spontaniczności też musisz trochę pomóc.

#4 Nie skupiaj się na orgazmie

To w sumie rada dotycząca każdego zbliżenia. Jeśli za dużo myślisz, nie będziesz w stanie dać się ponieść chwili i pochłonąć fali zalewającego orgazmu. Seks powinien być przede wszystkim dobrą zabawą – nie koncentruj się przesadnie na konieczności uzyskania przyjemności tylko daj się ponieść fantazji. Zamiast zastanawiać się, czy w ogóle osiągnę orgazm lepiej pobudź swoje strefy erogenne.

#5 Najlepsza pozycja

Istnieje wiele pozycji, które nadają się idealnie do szybkich numerków. Ale tak naprawdę to ty z partnerem znasz się najlepiej i wiecie co sprawia wam dziką przyjemność. Eksperymentowanie jest ok, ale w przypadku szybkiego seksu warto postawić na taką pozycję, która gwarantuje sprawdzony, niezapomniany orgazm. Oczywiście dbaj z partnerem o to, by w wasz związek nie wkradła się rutyna.

Polecane wideo

Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku?
Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie