„Zostałam porzucona w Walentynki”. Po tych historiach będziesz cieszyć się, że jesteś singielką

Trudno wyobrazić sobie gorszy dzień na zerwanie...
„Zostałam porzucona w Walentynki”. Po tych historiach będziesz cieszyć się, że jesteś singielką
Fot. iStock
13.02.2020

W założeniu Walentynki to najbardziej romantyczny dzień w całym roku. 14 lutego zakochani wyznają sobie miłość, obsypują się komplementami i prezentami i nie są w stanie oderwać od siebie rąk. Ale nie zawsze Walentynki wyglądają jak scenariusz romantycznego filmu. 

Zobacz również: Walentynkowy manicure, w którym zakochasz się nie tylko Ty, ale także Twój facet ♥

Czy istnieje gorszy moment na zerwanie niż właśnie Święto Zakochanych? Dlaczego niektóre osoby decydują się powiedzieć swojej drugiej połówce, że między nimi wszystko skończone właśnie w dniu, w którym powinni celebrować swój związek? Dlaczego nie mogli przełożyć tego o parę dni? Trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie. Rozstania w Walentynki zdarzają się częściej, niż można by przypuszczać. W serwisie Reddit.com internautki dzieliły się między sobą historiami o tym, w jak bezceremonialny sposób zostały porzucone właśnie w Święto ZakochanychJeśli jesteś singielką i będziesz spędzać Walentynki bez ukochanego, ich słowa na pewno sprawią, że będziesz się cieszyć z tego faktu! 

#1: 

“To było w 2010 roku. Straciłam z tym chłopakiem dziewictwo. W jego samochodzie. Jakiś czas później były Walentynki. Czułam, że ze szczęścia unoszę się w powietrzu. Nagle dostałam od niego wiadomość. Była bardzo krótka. Powiedział mi, że między nami nie ma żadnej więzi i że ze mną zrywa”. 

#2: 

“Zostałam porzucona w pierwsze Walentynki, gdy kiedykolwiek miałam chłopaka. Z tym, że to nie od mnie rzucił, tylko zrobił to przez kolegę. Kazał mu przekazać, że ze mną zrywa, gdy przyszłam do szkoły z prezentem dla niego”. 

Fot. iStock

#3: 

“Zostałam porzucona w Walentynki przez SMS-a wysłanego z pożyczonego telefonu. Przez chłopaka, który wielokrotnie z wielką emfazą podkreślam, że mama zawsze wychowywała go na prawdziwego dżentelmena”. 

#4: 

“Chłopak zerwał ze mną w Walentynki po 5 latach związku. Przez ostatnich parę miesięcy uczyłam się gotować, żeby móc przygotować nam niesamowitą walentynkową kolację. Chyba nie muszę dodawać, że mój entuzjazm do gotowania zdecydowanie osłabł”.  

#5:  

“W zeszłym roku chłopak, z którym się spotykałam w czasie Walentynek miał być na wyjeździe służbowym. Ja byłam nauczycielką na kursie garncarstwa. W ciągu tygodni poprzedzających Walentynki ciągle rzucał aluzje, że może przyleci, żeby spędzić ten dzień ze mną. Jednak zamiast tego w Walentynki zadzwonił do mnie podczas mojej przerwy w zajęciach tylko po to, żeby powiedzieć, że wraca do swojej byłej dziewczyny – jako wielki, romantyczny walentynkowy dowód jego uczuć do niej”. 

#6: 

“Kiedy byłam na studiach mój ówczesny chłopak zadzwonił do mnie w Walentynki podczas przerwy w pracy i zerwał ze mną. Spytałam, co takiego zrobiłam, bo to przyszło zupełnie znikąd. Powiedział, że jego przerwa się kończy i nie może dłużej ze mną rozmawiać i po prostu się rozłączył”. 

Zobacz również: Te sygnały nie pozostawiają złudzeń. On wkrótce Cię rzuci

Polecane wideo

30-latek ma dość samotności. Wymyślił dziwny sposób, żeby znaleźć dziewczynę
30-latek ma dość samotności. Wymyślił dziwny sposób, żeby znaleźć dziewczynę - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
siema (Ocena: 5) 06.03.2021 22:43
świnie...
odpowiedz
www.panie.online (Ocena: 5) 15.02.2020 22:46
Poznaj młode, napalone licealistki już dziś, a jutro je wyr..aj! Największy serwis randkowy w Polsce!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2020 12:42
Ale chamy j.bane...Boże strzeż mnie przed takimi pomiotami natury, żebym nigdy na takiego nie trafiła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2020 07:34
Naprawdę dla ludzi to święto jest AŻ TAK WAŻNE? Też z mężem składamy sobie życzenia i wychodzimy gdzieś na kolację lub obiad, ale bez przesady. Niektórzy po prostu wariują. Baloniki, serduszka, uczenie się gotowania przez kilka miesięcy??? Pfff, czy tylko przez dzień się kocha kogoś tak bardzo, by coś dla niego zrobić?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie