On nie nadaje się do związku, jeśli robi tych 7 rzeczy. Na dłuższą metę to nie do zniesienia

Nic dobrego Cię z nim nie czeka.
On nie nadaje się do związku, jeśli robi tych 7 rzeczy. Na dłuższą metę to nie do zniesienia
Fot. iStock
03.02.2020

Jest dobrze wychowany, szanuje mnie, mamy podobne poczucie humoru, zależy mu na moim szczęściu, pociąga mnie fizycznie… Brzmi jak opis idealnego faceta, ale wbrew pozorom - to może nie wystarczyć. Czasami trafiamy na partnera, któremu niczego nie brakuje, a jednak coś staje nam na przeszkodzie.

Zobacz również: 25 rzeczy, których on nigdy nie zrobi, jeśli naprawdę Cię kocha

Nie chodzi bowiem wyłącznie o to, jak zachowuje się w stosunku do nas. Na kandydata warto spojrzeć z szerszej perspektywy i wyłapać ewentualne czerwone flagi. Te mogą dotyczyć najróżniejszych kwestii - czytamy na yourtango.com. Zanim zachłyśniesz się urodą i czarem osobistym adoratora, rozejrzyj się wokół. Poznaj jego otoczenie i historię.

Może się okazać, że wymarzony kandydat na męża to tak naprawdę niedojrzały chłopiec, z którym nic dobrego nas nie czeka.

#1 Nigdy wcześniej nie był w poważnym związku

To oczywiście nie musi go dyskwalifikować, bo każdy kiedyś zaczyna. Zastanów się jednak, czy to do końca normalne. Jeśli ma prawie 30 lat i do tej pory stronił od stałych relacji, wtedy warto mu się uważnie przyjrzeć. Albo jest z nim coś bardzo nie tak, albo nie potrafi stworzyć trwałego związku.

#2 Nie potrafisz polubić jego przyjaciół

Ktoś powie, że to bez większego znaczenia, bo liczy się on, a nie jego towarzystwo. To tylko część prawdy. Po pierwsze - znajomi tak łatwo nie znikną i będziesz musiała się z nimi męczyć. Po drugie - sporo mówią o obiekcie twoich westchnień. Może nie tylko oni są fatalni.

Zobacz również: Jeśli nie robisz tych 10 rzeczy ze swoim chłopakiem, powinnaś natychmiast zacząć

#3 Zawsze chce być w centrum uwagi

Niektórzy faceci są urodzonymi gwiazdami i to nawet wtedy, kiedy nie za wiele sobą reprezentują. Wszędzie ich pełno. Na dłuższą metę może to być bardzo męczące, dlatego zastanów się, czy pewno do niego pasujesz. Nie każda kobieta czuje się dobrze w towarzystwie błazna.

#4 Nie ma szacunku dla innych

Być może w stosunku do ciebie jest najbardziej szarmanckim mężczyzną na świecie, ale warto podejrzeć go także w innych sytuacjach. Sprawdź, jak odnosi się do rodziców, kelnerki w restauracji czy sprzedawcy w sklepie. To wtedy tak naprawdę jest sobą i nikogo nie udaje.

#5 Podejmuje nieodpowiedzialne decyzje

Od partnera oczekujemy nie tylko głębokiego uczucia, ale także przewidywalności. W jego towarzystwie chcemy czuć się bezpiecznie, a to trudne, gdy co chwilę zmienia pracę i tonie w długach. Niektórzy twierdzą, że łobuz kocha najmocniej - na dłuższą metę przydałby się jednak ktoś z głową na karku.

#6 Ciągle brakuje mu pieniędzy

Wbrew pozorom, poruszanie w związku kwestii finansowych to wcale nie oznaka materializmu, ale zdrowego rozsądku. Życie kosztuje, a jeśli chcemy być razem, wtedy musimy zadbać o wspólny budżet. Partner, który jest zawsze pod kreską, raczej nie daje poczucia stabilizacji.

#7 Obgaduje wszystkich wokół

To oznaka kiepskiego wychowania, głęboko zakorzenionych kompleksów i agresji. Jeśli oczernia innych za ich plecami, to skąd pewność, że nie robi tego samego, kiedy ty nie patrzysz? Tacy ludzie żyją po to, by plotkować i tak raczej zostanie.

Zobacz również: 13 sygnałów, które świadczą o tym, że czas się rozstać. To martwy związek

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.02.2020 22:16
Kiedy naprawicie swoj nędzny portal
odpowiedz
www.panie.online (Ocena: 5) 06.02.2020 03:07
Młode i napalone 18-letnie brzoskwinki, a może dojrzałe MILF? Poznaj kobietę swoich marzeń na największym portalu randkowym w Polsce na www.panie.online
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2020 09:13
Punkt 1- totalna bzdura. Jeśli poważnie traktował naukę, studia i pierwsze lata w pracy, to po prostu miał prawo nie mieć czasu na życie prywatne. Poza tym nie wszyscy utożsamiają "chodzenie" ze sobą i związek, tak samo jak tylko naprawdę głębokie relacje nazywają przyjaźnią.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2020 02:06
#8 Wszyscy są winni, tylko nie on.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie