Jak randka to tylko z osobami z tych krajów. Jak Polska wypadła w tym rankingu?

Związek z tymi nacjami będzie wyjątkowo gorący!
Jak randka to tylko z osobami z tych krajów. Jak Polska wypadła w tym rankingu?
Fot. Unsplash
27.01.2020

Jako że świat stał się globalną wioską, a podróżowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, poznawanie ludzi z innych krajów nie jest już niczym niezwykłym. Nikogo nie dziwią też związki czy nawet małżeństwa zawierane przez osoby z dwóch różnych krajów. Wiele osób marzy o tym, by przynajmniej raz w życiu spróbować relacji z kimś z innego, nierzadko egzotycznego kraju, kto wywodzi się z innego kręgu kulturowego i posługuje się zupełnie innym językiem. 

Zobacz również: 5 powodów, dlaczego przynajmniej raz w życiu warto spotykać się z obcokrajowcem

Czy w świecie randkowania pewne nacje mają przewagę nad innymi? Okazuje się, że tak. Portal SeniorDatingAdvice.co.uk doszedł do takich wniosków po przeprowadzeniu ankiety wśród ponad 16 tys. osób w wieku 14-35 lat z ponad 60 krajów. Obywatele poszczególnych krajów byli oceniani pod kątem pięciu kryteriów: przyjazności, seksapilu, łatwości nawiązywania kontaktów, zaufania, a także tego, czy są zabawowi. Na tej podstawie udało się stworzyć dwie listy – 10 nacji, które są najlepsze do randkowania oraz 10 państwz mieszkańcami których lepiej się nie umawiać. 

Fot. www.seniordatingadvice.co.uk

Niekwestionowanym zwycięzcą okazała się Brazylia. Dlaczego? Ankietowani ocenili, że to kraj wypełniony słońcem i pięknymi plażami, którego mieszkańcy są przyjaźni. W dodatku Brazylia oferuje mnóstwo możliwości do poznawania i socjalizowania się z nowymi ludźmi. Brazylijczycy uchodzą za emocjonalnych i namiętnych co sprawia, że w oczach ankietowanych nadają się i na gorący, przelotny romans, i na długotrwały, poważny związek. 

Oto 10 najlepszych krajów do randkowania: 

 1. Brazylia 
 2. Włochy 
 3. Hiszpania 
 4. Australia 
 5. Nowa Zelandia 
 6. Kanada 
 7. Tajlandia 
 8. Holandia 
 9. Francja 
 10. Meksyk 

Fot. Unsplash.com

A jakie kraje znalazły się na przeciwległym spektrum? Pierwsze miejsce w tym niechlubnym miejscu zajął IranCo za tym stoi? Przede wszystkim fakt, że w tym kraju randkowanie jest... niemożliwe. Za spotkania sam na sam para może trafić do więzienia! W Iranie wciąż bardzo silna jest tradycja małżeństw aranżowanych albo tzw. małżeństw próbnych. Nie ma mowy o tym, aby młodzi mogli wcześniej spędzić trochę czasu tylko w swoim towarzystwie i lepiej się poznać. Oficjalnie takie aplikacje randkowe jak Tinder są tam zakazane, ale mówi się, że istnieje nawet pond 300 innych aplikacji tego typu, z którego potajemnie korzystają młodzi Irańczycy 

A jak w zestawieniu wypadła Polska? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nasz kraj nie znalazł się w żadnej dziesiątce. 

Oto lista 10 najgorszych krajów do randkowania: 

 1. Iran 
 2. Pakistan 
 3. Kazachstan 
 4. Arabia Saudyjska 
 5. Algieria 
 6. Azerbejdżan 
 7. Izrael 
 8. Nigeria 
 9. Jordania 
 10. Ukraina 

Zobacz również: Mężczyźni nie są w stanie oprzeć się kobietom, które mają TEN akcent. Są dla nich wyjątkowo pociągające

Polecane wideo

Podobno to o niej faceci śnią po nocach. 23-latka ma mieć wszystko, czego pragną
Podobno to o niej faceci śnią po nocach. 23-latka ma mieć wszystko, czego pragną - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.58 / 5
www.panie.online (Ocena: 5) 06.02.2020 03:10
Młode i napalone 18-letnie brzoskwinki, a może dojrzałe MILF? Poznaj kobietę swoich marzeń na największym portalu randkowym w Polsce na www.panie.online
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 28.01.2020 19:02
Brazylijczycy? To chyba jakiś żart. najchętniej chcieliby przygody na jedną noc. Według nich każda powinna na nich lecieć
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.01.2020 18:44
Ja mogłabym się umówić z Hiszpanem, Kanadyjczykiem lub Australijczykiem, pod warunkiem że przedstawiałby coś sobą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2020 18:39
Najgorsze kraje, prawie same ciapate i czarnuchy, hahaha :D Nie bez powodu naj-gorsze.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.01.2020 10:53
Ja bym się umówiła przede wszystkim z Izraelczykiem ;) Potem na liście Koreańczyk, Japończyk, Nowozelandczyk, Gruzin, Fin i może Brytyjczyk :)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie