3 największe błędy, jakie może popełnić singielka. To dlatego wciąż jesteś sama

Wyeliminuj je, a wtedy na pewno spotkasz prawdziwą miłość!
3 największe błędy, jakie może popełnić singielka. To dlatego wciąż jesteś sama
Fot. Unsplash
25.01.2020

Niektóre kobiety cierpią z powodu samotności i nie są w stanie tego ukryć. Pragną miłości, a kiedy nie udaje się jej znaleźć - tracą resztki pewności siebie, są sfrustrowane i wiecznie smutne. Każdej z nas może się to przytrafić, ale bardzo trudno wyjść z takiego marazmu. Wciąż popełniamy te same błędy i nie umiemy przerwać złej passy.

Zobacz również: Jedyny powód, dlaczego wciąż jesteś sama. Nie szukaj innych wymówek

W takich momentach zaczynamy bombardować się pytaniami. „Dlaczego nikt mnie nie chce?”. „Czy już zawsze będę sama?”. „Czego mi brakuje?”. Im dłużej o tym myślimy, tym bardziej pesymistyczne są nasze wnioski. Ale na szczęście wcale nie musi tak być - przekonuje yourtango.com. Najważniejsze to przyznać przed samą sobą: do tej pory nie wszystko robiłam dobrze, ale to naprawię.

Jak? Wystarczy zmienić myślenie w tych trzech podstawowych kwestiach.

#1 Nie masz czasu na miłość

To częsta wymówka, która może okazać się prawdziwa. Zwłaszcza, jeśli bardzo dużo pracujesz, masz najróżniejsze zobowiązania, wymagające hobby albo szerokie grono przyjaciół. Wtedy rzeczywiście może być ciężko, by znaleźć czas jeszcze na związek. Inaczej jednak to się nie uda.

Musisz zrozumieć, że partner to wyjątkowa postać w twoim życiu i wymaga szczególnego zainteresowania. Zorganizuj sobie życie w taki sposób, aby móc się z nim regularnie spotykać, a w czasie randek nie myśleć o niczym innym. To inwestycja, która wreszcie się zwróci.

Zobacz również: 5 sposobów, dzięki którym przestaniesz być dla niego tylko koleżanką

#2 Szukasz związku, bo boisz się samotności

Największym wrogiem są nasze nierealne oczekiwania i dziwne wyobrażenia. Nie daj sobie wmówić, że bez faceta jesteś nikim. Jeśli w to uwierzysz - wtedy nawet najlepszy związek nie pozwoli ci odzyskać pewności siebie. Miłość nie może być zaplanowana i wyreżyserowana, ale powinna wydarzyć się przypadkiem.

Baw się, eksperymentuj, poznawaj nowych ludzi i uciekaj od tych, którzy źle rokują. Randkowanie z myślą, że wreszcie musisz kogoś poznać, bo inaczej przegrasz życie, to samospełniająca się przepowiednia. To ma być chęć, a nie przymus.

#3 Wcale nie chcesz się zaangażować

Im dłużej jesteśmy same, tym trudniej nam zaakceptować wszelkiego rodzaju nowości. Nasze życie jest przewidywalne i zaplanowane godzina po godzinie. Pojawienie się w nim zupełnie nowej osoby może to wszystko zburzyć, a my nie zawsze jesteśmy na to gotowe. Partnera zaczynamy postrzegać jako przeszkodę, która stanęła nam na drodze i wymusiła zmiany, na które nie miałyśmy ochoty.

Zapominamy o tym, że związek to jednak sztuka kompromisu, a bycie razem nie może się odbywać wyłącznie według scenariusza napisanego przez jedną osobę. Bez zmiany nastawienia prędko nikogo nie znajdziesz.

Zobacz również: 3 rzeczy, przez które szansa na stworzenie stałego związku spada do zera

Polecane wideo

Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność
Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.31 / 5
www.panie.online (Ocena: 5) 06.02.2020 03:12
Młode i napalone 18-letnie brzoskwinki, a może dojrzałe MILF? Poznaj kobietę swoich marzeń na największym portalu randkowym w Polsce na www.panie.online
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2020 12:24
A jak facet jest sam to tylko jego wina bo smierdziel brudas i gołodupiec i jedynie co chciałby robić to napieprzyc 10 A niech złoży całą Polska i wszyscy tylko nie onNapieprzyłes zapieprzaj na to
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 27.01.2020 09:04
Największy błąd jaki może popełnić singielka to przestać być singielką.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.01.2020 18:30
W obecnych czasach w Polsce przy tak ogromnej nadwyżce mężczyzn nad kobietami, jeśli jakaś kobieta jest sama to raczej z innych powodów. Albo jest extremalnie brzydka( chociaż nawet taka ma łatwiej niż przeciętny facet), lub po prostu jest jakaś jebnięta (krótko mówiąc ma coś nie tak z głową). Jestem za tym by samotne p0lki bez dzieci płaciły dodatkowy podatek na rzecz państwa. W tych czasach jeśli kobieta jest sama to w 99.99% ich wola, a jeśli facet jest sam to tylko z przyczyn kompletnie od niego niezależnych.
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 25.01.2020 21:09
Odnośnie punktu trzeciego, bardzo duża wina w tym mężczyzn. Nierzadko pomiatają dziewczynami, rozkazują, traktują jak szmaty, niewolnice, głupie i naiwne osoby. Mogą je zdradzać, a te się boją, że to ich wina. Albo tej szmaty którą przeleciał. Ale na pewno nie jej faceta! LOL. Niektóre kobiety mocno to mężczyznom ułatwiają: są uległe, nie mają własnego zdania, sprawiają wrażenie głupich, nierozgarniętych, wystraszonych, lękliwych. Gdy mężczyzna je bija ona myśli, że dlatego że ją kocha. No porażka jakaś z tymi kobietami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie