Dla nich wzrost nie ma znaczenia. Są o wiele wyższe od partnerów - i przeszczęśliwe!

Kto powiedział, że centymetry są najważniejsze?
Dla nich wzrost nie ma znaczenia. Są o wiele wyższe od partnerów - i przeszczęśliwe!
Fot. Twitter.com
21.01.2020

Mówi się, że w przypadku mężczyzn nie tylko rozmiar, ale także wzrost ma duże znaczenieWystarczy wejść na pierwszą lepszą aplikację randkową, aby przekonać się, że większość facetów ma w opisie profilu podaną informację na temat swojego wzrostu, często z dopiskiem: “Ponoć to istotne”.  

Zobacz również: Historia Janka: „Mam 160 cm wzrostu. Żadna dziewczyna mnie nie chce”

Czy jednak rzeczywiście? Oczywiście takie przekonania nie biorą się znikąd. Wiele kobiet marzy o niebotycznie wysokim partnerze, przy którym będą czuły się filigranowe i którzy będą musieli mocno się nachylać, żeby je pocałować. Ale podobnie jak w przypadku słynnego powiedzenia, że “rozmiar ma znaczenie”, kwestia męskiego wzrostu wbrew pozorom również nie jest najważniejsza podczas poszukiwań idealnego partnera. Niski wcale nie oznacza mniej męski, a brakujące centymetry zupełnie nie przekreślają mężczyzny jako kandydata na partnera.   

Najlepiej świadczą o tym zdjęcia, które zobaczycie w galerii poniżej. Zobaczycie na nich pary, które dzieli wyraźna różnica wzrostu – i to kobiety mają tutaj przewagę jeśli chodzi o centymetry. Mimo to pary ze zdjęć są w sobie bardzo zakochane i widać to gołym okiem. Te kobiety za nic nie zamieniłyby swoich niskich ukochanych na wyższy model! 

Polecane wideo

Podobno to o niej faceci śnią po nocach. 23-latka ma mieć wszystko, czego pragną
Podobno to o niej faceci śnią po nocach. 23-latka ma mieć wszystko, czego pragną - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie