Idealna noc: 5 rzeczy, które w łóżku zadowolą każdego mężczyznę

To dla nich prawdziwa rozkosz!
Idealna noc: 5 rzeczy, które w łóżku zadowolą każdego mężczyznę
fot. unsplash
04.12.2019

Seks odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka. Mężczyźni mogą mieć różne upodobania seksualne, jedni wolą dominować w łóżku, inni z kolei preferują, jeśli to kobieta przejmuje pałeczkę. Preferencję faceta można poznać już po pierwszym zbliżeniu, jednak niezależnie od tego, jaki jest w łóżku Twój partner, istnieje 5 rzeczy, które rozpalą do czerwoności KAŻDEGO mężczyznę!

Zobacz też: Zaskakujące miejsca, w których faceci uwielbiają być dotykani

fot. unsplash

Rzeczy, które zadowolą w łóżku każdego mężczyznę

1. Inicjowanie zbliżeń

Kobiety wciąż mają problem z zainicjowaniem zbliżenia i czekają aż pierwszy krok wykona mężczyzna. I to duży błąd, bo faceci uwielbiają, kiedy kobieta przysłowiowo się do nich dobiera. Jeśli masz ochotę na seks, wyślij dyskretny znak i zacznij działać. Jeśli facet widzi, że Cię pociąga, jego libido wzrasta, a wtedy zrobi się naprawdę gorąco!

2. Seks oralny

Mężczyźni uwielbiają ten rodzaj seksu, nie tylko ze względu na głębokie doznania. Miłość francuska jest oznaką 100% akceptacji ze strony partnerki, a także zacieśnia więź pomiędzy kochankami. Ciągłe odmawiania seksu oralnego może wywołać w mężczyźnie pewien niepokój, który związany jest głównie z akceptacją. 

fot. unsplash

3. Aktywność

Jeżeli uważasz, że leżenie jak kłoda zadowoli Twojego partnera -  jesteś w błędzie. Czasy w których kobieta nie miała nic do powiedzenia w łóżku już dawno minęły, dlatego czas się zaangażować. Seks ma sprawiać przyjemność obojgu partnerom i być wyjątkowym momentem. Daj się ponieść chwili, rób to na co masz ochotę i pokaż, że seks również sprawia Ci przyjemność. Zaangażowanie, kochane!

4. Eksperymentowanie

Seks, który za każdym razem wygląda tak samo, prędzej czy później po prostu Wam się znudzi. Faceci doskonale zdają sobie z tego sprawę i pociąga ich kiedy kobiety lubią eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Oczywiście nie oznacza to, że macie od razu bawić się w Greya. Czasami wystarczy zmiana pozycji, żeby Twój facet był zadowolony. 

5. Głośne doznania

Doznania fizyczne równoznaczne są z wydawaniem dźwięków i odgłosów. Mężczyźni tracą głowę, kiedy słyszą Waszą rozkosz. Nie ma powodu dla którego miałabyś powstrzymywać się od jęków. Wstyd? W sypialni nie ma miejsca na wstyd! Daj się ponieść emocjom, a zobaczysz, że Wasz seks będzie jeszcze lepszy.

fot. unsplash

Zobacz też: Wyglądasz uroczo, kiedy się złościsz”, czyli dlaczego faceci kochają zadziorne dziewczyny

Polecane wideo

„Normalna kobieta powinna mieć takie ciało”. Faceci pokochali jej naturalność
„Normalna kobieta powinna mieć takie ciało”. Faceci pokochali jej naturalność - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Someone (Ocena: 5) 14.02.2020 13:49
No, pewnie przyda się na dzisiejszy wieczór :D myślę, że mój partner będzie zadowolony. Tym bardziej, że kupiłam sobie krople poprawiające libido, Extra Strong Elixir, w sklepie intymnym :D
odpowiedz
Michau (Ocena: 5) 05.12.2019 16:37
Problem w tym, że kobiety będąc w mniejszości tych chętnych do związku i tak nic nie muszą robić, by mieć partnera. Z tego powodu, niestety dość rzadko się starają. To facet musi rywalizować z innymi o nią, a nawet musi ją przekupić: finansowo albo zaangażowanym czasem itp. Kobiety rywalizują znacznie rzadziej i praktycznie niczym nie muszą się wykazywać przed mężczyznami. Wystarczy, że są po prostu chętne na związek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie