10 kłamstw, które usłyszysz na pierwszej randce. Nie wierz w ani jedno słowo

Niektórzy faceci bardzo koloryzują rzeczywistość.
10 kłamstw, które usłyszysz na pierwszej randce. Nie wierz w ani jedno słowo
Fot. iStock
06.12.2019

Szczerość to ogromna wartość, ale chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze popłaca. Czasami nie mówimy całej prawdy, bo ta jest dla nas zwyczajnie niewygodna. Zwłaszcza na początku znajomości, kiedy chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony i dlatego nieco koloryzujemy rzeczywistość.

Zobacz również: To coraz częstszy powód rozstań. Sprawdź, czy nie jesteś ofiarą MIKROZDRADY

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawda wreszcie wyjdzie na światło dzienne, a mimo to ryzykujemy. To nasz mechanizm obronny i to bez względu na płeć. W przypadku facetów w grę wchodzi także słynna męska duma - czytamy na yourtango.com. Niektórzy panowie opowiadają niestworzone historie na temat swojego życia. Nie dlatego, że są oszustami. Wierzą, że w ten sposób nam zaimponują.

Oto 10 tematów, w których pojawia się najwięcej nieścisłości i przekłamań.

#1 Finanse

Naprawdę trudno mu się dziwić. Od współczesnego mężczyzny wymaga się niezależności, dlatego raczej nie będzie głośno narzekał na swoją trudną sytuację finansową. Nawet jeśli ma niewiele - będzie próbował pokazać się z jak najlepszej strony. Nie dlatego, że podejrzewa cię o interesowność. Dzięki temu sam poczuje się lepiej.

#2 Mieszkanie

Idealna sytuacja to własne lokum, w którym kiedyś moglibyśmy razem zamieszkać. Nie wszystkim udało się je jednak odziedziczyć lub tym bardziej kupić. Na pierwszej randce raczej nie dowiesz się, że wciąż żyje z rodzicami pod jednym dachem albo wynajmuje tylko skromny pokój z kilkoma współlokatorami.

#3 Inna kobieta

To nie powinno tak wyglądać, ale bywa różnie. Czasami szukamy nowego związku tkwiąc nadal w poprzednim. Chcemy płynnie przejść z jednej relacji do drugiej, dlatego pozostawiamy sobie otwartą furtkę. Czy w jego przypadku jest podobnie? Nie mamy pojęcia. Ty też się tego nie dowiesz. A na pewno nie osobiście od niego.

Zobacz również: Po tym poznasz faceta, który boi się zaangażować. Zawsze robi 5 konkretnych rzeczy

#4 Styl życia

W dzisiejszych czasach każdy chce być fit, ale nie wszystkim to wychodzi. Całkiem możliwe, że mężczyzna będzie próbował przedstawić się jako zapalony sportowiec, który nie wyobraża sobie dnia bez treningu na siłowni i zdrowej diety. Nawet jeśli nie jest w stanie zrobić 5 pompek, odżywia się w fast foodach i ma kilka uzależnień.

#5 Rozstanie

Prędzej czy później rozmowa może zejść na temat poprzednich relacji. Wtedy najprawdopodobniej usłyszysz historię w stylu: „oboje doszliśmy do wniosku, że to nie to i rozstaliśmy się w przyjacielskich stosunkach”. Albo: „musiałem odejść, bo nie dawała mi tego, czego oczekiwałem”. Facet raczej nie przyzna się do zdrady i tego, że to on został porzucony.

#6 Przeszłość

Niektórzy twierdzą, że liczy się tu i teraz, ale to doświadczenia z przeszłości tworzą nasze dzisiejsze „ja”. Nie wszyscy mieli to szczęście, że wychowali się w pełnej rodzinie i udało im się trzymać z dala od kłopotów. Twój rozmówca może mieć sporo na umieniu i głośno o tym nie powie. Przynajmniej nie na początku związku.

#7 Kariera

Panowie są w stanie opowiadać różne rzeczy, by nam zaimponować i nie ma się o co obrażać. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw i wtedy to on będzie musiał się tłumaczyć. Nagle okazuje się, że „kierownik” jest tylko szeregowym pracownikiem, a wzięty prawnik tak naprawdę tylko przekłada papiery w biurze.

#8 Monogamia

W większości oczekujemy, że jeśli coś z tego wyjdzie, to on będzie tym jedynym. My dla niego też. Z tym jednak różnie bywa, bo zdarzają się mężczyźni, którzy wciąż szukają nowych wrażeń, a do wierności mają specyficzny stosunek. Tego nie dowiesz się na pierwszej, ani nawet kilku kolejnych randkach.

#9 Przyjaciele

Zapewne wspomni o ich istnieniu, ale niewiele więcej. Z prostej przyczyny - nie chce cię zrazić. Zawsze może się okazać, że przeszkadzają ci jego bliskie relacje z koleżankami. Albo fakt, że jest na każde zawołanie swoich kumpli. To wszystko wyjdzie dopiero w praniu.

#10 Intencje

Nie ma się co oszukiwać - nie każda relacja damsko-męska musi mieć romantyczny charakter. Niektórzy wcale nie szukają związku na całe życie, ale chwilowej przyjemności. Prędzej czy później poznasz jego rzeczywiste intencje, ale przez chwilę może je skutecznie ukrywać.

Zobacz również: Jeśli nie robisz tych 10 rzeczy ze swoim chłopakiem, powinnaś natychmiast zacząć

Polecane wideo

Gdzie spotkać bogatego mężczyznę? Oto 10 miejsc
Gdzie spotkać bogatego mężczyznę? Oto 10 miejsc - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie