Kobiety wyznały, jakie męskie przyrodzenie odpowiada im najbardziej. Panowie będą zaskoczeni

Wreszcie znamy odpowiedź na pytanie, czy wielkość ma znaczenie.
Kobiety wyznały, jakie męskie przyrodzenie odpowiada im najbardziej. Panowie będą zaskoczeni
Fot. iStock
08.11.2019

Gdyby zapytać mężczyzn, jakie są ich największe kompleksy albo w związku z jakim aspektem swojego wyglądu czują się najmniej pewnie, zapewne jedna odpowiedź powtarzałaby się zdecydowanie częściej, niż inne. Faceci są bardzo przewrażliwieni na punkcie swojego przyrodzenia. W większości przypadków martwią się tym, że nie jest zbyt imponujące, co narazi ich na śmieszność i przykre komentarze ze strony partnerek.  

Zobacz również: Mężczyźni robią ze swoim przyrodzeniem coś bardzo dziwnego (i niebezpiecznego!), żeby dłużej wytrzymać w łóżku

Okazuje się jednak, że kobiety pytane o idealne przyrodzenie wcale nie stawiają wielkości na pierwszym miejscu. Zdecydowanie bardziej preferują męskie członki o średnich rozmiarach. Potwierdza to ankieta przeprowadzona wśród aż 64 tys. użytkowniczek aplikacji Clue, która służy do monitorowania cyklu miesiączkowego. W ramach badania kobietom zadano pytanie, jaka jest najbardziej istotna cecha, jakiej szukają u mężczyzny. Najwięcej pań uznało, że liczy się dla nich przede wszystkim bycie dobrym i życzliwym. Tak odpowiedziało aż 88 proc. ankietowanych. W dalszej kolejności wymieniały takie cechy, jak wsparcie, inteligencja, edukacja i pewności siebie. A co jeśli chodzi o wygląd? Co ciekawe, kobiety w pierwszej kolejności wcale nie zwracały uwagę na wielkość męskiego członka. Zdecydowanie bardziej istotny jest dla nich szczery uśmiech.  

Fot. Unsplash.com

Czego natomiast życzą sobie panie jeśli chodzi o sztandarowy atrybut męskości? Na pewno nie jest go gigantyczny członek. O wiele więcej ankietowanych stwierdziło, że istotny jest dla nich przeciętny, a nie duży penis. Wszystko sprowadza się do faktu, że duże męskie przyrodzenie podczas zbliżenia może powodować dyskomfort, a nawet ból. Ale to nie wszystko. Kobiety, które podzieliły się swoimi osobistymi doświadczeniami wyznały, że hojnie obdarzeni mężczyźni często zakładają, że nie muszą robić nic, aby zadowolić swoją partnerkę w łóżku, a ich penis zrobi to za nich. W związku z tym odpuszczają sobie grę wstępną i nie zadają sobie trudu, aby wprowadzić w życie różne techniki. Z kolei mężczyźni o przeciętnym przyrodzeniu, którzy martwią się tym, że nie jest ono zbyt imponujące, o wiele chętniej skupiają się na przyjemności swojej partnerki 

Zbliżenie z partnerem o imponującej męskości dla wielu kobiet okazuje się po prostu niekomfortowe, a czasami wręcz bolesne. Duży członek powoduje otarcia, niektóre pozycje stają się niemożliwe do odtworzenia, nie mówiąc już o intensywnych igraszkach. Kobiety zwracają uwagę także na pieszczoty oralne, które w przypadku hojnie obdarzonego mężczyzny potrafią być nie lada wyzwaniem.  

Dlatego jeśli twój partner ma kompleksy z powodu swojego przyrodzenia albo przed każdym zbliżeniem obawia się, że nie będzie w stanie cię zadowolić, koniecznie pokaż mu wyniki tej ankiety. O ile tylko jest odpowiednio zaangażowany, nie ma się czym przejmować! 

Zobacz również: Co czuje facet podczas zbliżenia? BARDZO szczere wyznania mężczyzn

Polecane wideo

Patrząc na tego lekarza, aż chce się chorować. Jest niewiarygodnie przystojny!
Patrząc na tego lekarza, aż chce się chorować. Jest niewiarygodnie przystojny! - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
andy (Ocena: 5) 08.09.2020 21:24
rucham najlepiej w kraju,hi.lazarz,rynek,24cm
odpowiedz
rysio (Ocena: 5) 30.08.2020 10:39
Mam 12 cm i raz bylem wdzieczny naturze jak sie skleszczylem podczas stosunku ,że dalem radę go wyjąć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2020 14:37
A ja mam standardowego ale za to język mam bardzo długi , moja partnerka z dwojga wybrała język i czasami dochodzi nie raz po 15 razy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2019 17:26
Grubość jest nawet istotniejsza od długości. Oczywiście musi mieć tej długości trochę, ale nawet jak to będzie 20 cm, a cienki, to już wolę 15 cm i grubego. Wtedy czuję jak mnie wypełnia, czuję lepiej pocieranie ścianek pochwy. A taki cienki to sobie lata i nawet nie wiem kiedy wkłada, a kiedy wyjmuje lol. Chyba, że bardzo długi, to czuje jak mnie boleśnie dziubie w okolicy szyjki. Nic przyjemnego. A z cech fizycznych pominęliście najważniejszą dla kobiet, czyli taki kobiecy odchył w stronę dużego wzrostu mężczyzn.
odpowiedz
normalny (Ocena: 5) 09.11.2019 20:09
głupie pindy nastawione na dużego, to może same się p.....cie !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie