7 zdań, które chciałby usłyszeć od kobiety każdy facet

Mają świetny wpływ na każdą relację.
7 zdań, które chciałby usłyszeć od kobiety każdy facet
fot. unsplash
28.10.2019

Mówi, się, że faceci nie płaczą. Nie wzruszają się. Nie potrzebują czułości. Bzdura! Mężczyźni są i chcą być postrzegani jako twardzi osobnicy, ale w rzeczywistości to prawdziwi wrażliwcy. Nie tylko kobiety uwielbiają dostawać komplementy i czułe słowa od swojego partnera. Mężczyźni również oczekują, choć nie zawsze wprost komunikują, miłych słów, komplementów i docenienia. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu facetowi i pokazać, że Ci zależy, nie zapominaj o mówieniu mu tych kilku zdań!

Zobacz też: Co napisać do chłopaka po randce? SMS-y, które gwarantują kolejne spotkanie

Zdania, które chciałby usłyszeć każdy facet od swojej kobiety

fot. unsplash

"Jesteś moim bohaterem"

Jaki facet nie chciałby poczuć się jak superman? Odpowiedź jest prosta. Każdy facet chce wiedzieć, że jest bohaterem dla swojej dziewczyny. W końcu to on ratuje Cię z opresji, kiedy popsuje Ci się samochód albo jest przy Tobie, kiedy go potrzebujesz. Pokaż mu, że to doceniasz.

"Pociągasz mnie"

To słowa o których marzy każdy facet! Pociąg fizyczny jest ważny w każdej relacji, a faceci również chcą wiedzieć, że są atrakcyjni i pociągający dla swojej kobiety. Wyszeptaj mu od czasu do czasu te słowa, a z pewnością poprawisz mu nastrój i rozpalisz pożądanie. 

"Nie mogę się doczekać aż Cię zobaczę"

Pokaż mu, że uwielbiasz spędzać z nim czas i pragniesz więcej. Ten tekst szczególnie zadziała na faceta w początkowej fazie związku. To subtelny sygnał, że jesteś zainteresowana dalszą znajomością.

"Nie mogę przestać o Tobie myśleć"

Słowa, które rozpalą do czerwoności każdego faceta. Mogą być doskonałą grą wstępną lub niewinnym filtrem. Wchodzenie w szczegóły może rozpalić w Was pożądanie. 

fot. unsplash

"Uwielbiam Twój głos"

O ile jest to oczywiście prawda. Każdy facet chciałby wiedzieć, że jego tembr głosu jest przyjemny i uwielbiany przez jego partnerkę. Dzięki temu dzwoniąc do Ciebie będzie czuł się o wiele pewniej.

"Tęsknię za Tobą"

Jakże prosty, ale równocześnie wymowny tekst. Musisz jednak uważać, kiedy go używasz. Na początku związku, facet może odebrać to jako pewną presję. Jeśli jednak jesteście w stałym związku, przypominaj mu o tym regularnie. 

"Cudownie spędziłam z Tobą czas"

To świetny sposób, żeby pokazać facetowi jak ważny był dla Ciebie wspólnie spędzony czas. To również znak, że pragniesz więcej, tym samym zachęcając go do umówienia się na kolejną randkę.

Zobacz też: 12 sygnałów, że facet chce z Tobą spędzić resztę życia

Polecane wideo

Nazwali ich najmniej fotogeniczną parą na Instagramie. Nie mają zamiaru się ukrywać
Nazwali ich najmniej fotogeniczną parą na Instagramie. Nie mają zamiaru się ukrywać - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Cuckold (Ocena: 5) 07.11.2019 07:47
Jakaś taka dziecinada. Mi dziewczyna pisze znacznie lepsze teksty typu: "zerżnij mnie jak szmatę", "tak mi się chce, że zrobię wiatrak z Twojego qtasa", "moja szparka płonie, musisz ją ugasić!" Jako, że jesteśmy w zwiazku cuckold czasem pisze: "dzisiaj byłam bardzo niegrzeczna" i podsyła fotkę z ręką jakiegoś kolegi na jej udzie. Rozpala mnie tym niesamowicie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.10.2019 12:39
Dodał bym jeszcze : Nie musisz się ze mną żenić kocham cie za to że jesteś. Co za tym idzie, nie będę korzystać z twoich pieniędzy ponieważ sama na siebie umiem zarobić.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie