6 typów facetów, którzy zamienią Twoje życie w piekło

Powinnaś unikać ich jak ognia.
6 typów facetów, którzy zamienią Twoje życie w piekło
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/744079169655015488//https://pl.pinterest.com/pin/640074165770589892/)
20.10.2019

Randkowanie przypomina prawdziwe pole minowe – nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi, ani w którym momencie facet, który do tej pory wydawał się ideałem pokaże swoje prawdzie oblicze, które z ideałem nie ma nic wspólnego. Na pierwszych randkach każdy próbuje zrobić jak najlepsze wrażenie, dlatego jeśli nie jesteśmy uważni i nie potrafimy czytać między wierszami, z czasem może spotkać nas bardzo nieprzyjemna niespodzianka. 

Zobacz również: Z tym typem faceta nigdy się nie zadawaj. „Spinacz” zrujnuje Ci życie

Zwłaszcza, jeśli okazało się, że miałyśmy pecha i trafiłyśmy na któryś z poniższych typów facetów. Chociaż na początku wydają się czarujący i pociągający, po pewnym czasie okazuje się, że była to tylko zagrywka mająca na celu zdobyć naszą uwagę. Zobacz, jakich typów mężczyzn powinnaś się wystrzegać i po czym ich rozpoznać. 

#1: Flirciarz 

Każda z nas na pewno przynajmniej raz w życiu spotkała takiego faceta. Zawsze jest otoczony wianuszkiem adoratorek, które trzyma blisko przy sobie, bo lubi mieć z czego wybierać. Wydaje się błyskotliwy i czarujący i na początku znajomości traktuje cię tak, jakbyś była najbardziej wyjątkową kobietą na świecie - do czasu, kiedy ulegniesz jego urokowi. Wtedy, jak reszta jego zdobyczy, trafisz co najwyżej na ławkę rezerwowych. Przypomni sobie o tobie wtedy, gdy nie będzie miał na oku nikogo innego. 

#2: Narcyz  

Czy ten facet szykuje się do wyjścia dłużej, niż ty? Czy potrafi 3 razy zmienić ubranie, zanim się na coś zdecyduje? Albo uwielbia robić sobie selfie? Jeśli tak, bardziej niż ciebie kocha... samego siebie. To właśnie definicja narcyza, który karmi się komplementami pod swoim adresem i całymi godzinami potrafi rozmawiać przede wszystkim o samym sobie. Taki facet już jest w związku - ze swoim lustrzanym odbiciem. Ty nie jesteś mu do niczego potrzebna. 

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/484066659948917063/)

#3: Pan Dramatyczny 

To typ faceta, który karmi się dramatami i potrafi zrobić aferę dosłownie z każdej rzeczy, nawet błahostki, która nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Zazwyczaj działa według dwóch scenariuszy – albo będzie cię ignorował, odpowiadał półsłówkami albo zgrywał Królową Lodu, albo będzie urządzał ci dziką awanturę na środku ulicy czy w otoczeniu waszych wspólnych znajomych. Tak czy inaczej – ta znajomość nie jest warta stresu, nerwów i nieustannych przepychanek. 

#4: Pan i władca 

To facet, który chce mieć wszystko pod kontrolą, włącznie z tobą. Na początku może imponować ci tym, że jest zawsze zdecydowany, ma opinię na każdy temat i wydaje się niesamowicie charyzmatyczny. Jednak z czasem okazuje się, że on nie toleruje, gdy coś nie idzie po jego myśli. Próbuje manipulować tobą w taki sposób, abyś podporządkowała się jego woli, nierzadko podkopując twoją wiarę w siebie, albo wpędzając cię w kompleksy i izolując od rodziny i przyjaciół. To bardzo toksyczny tym mężczyzny, więc im szybciej zauważysz, że masz do czynienia z kimś takim, tym lepiej dla ciebie. 

#5: Maminsynek 

Facet, który ma dobre relacje z rodziną to przeważnie dobra wróżba na przyszłość, ale istnieją wyjątki od tej reguły. Dobry kontakt z mamą to jedno, ale życie pod jej dyktando to już zupełnie inna sprawa. Tak właśnie zachowuje się mężczyzna, który jest maminsynkiem. To facet, który mimo tego, że już od dawna jest pełnoletni, w dalszym ciągu zachowuje się tak, jakby był całkowicie zależny od ukochanej mamusi. Biegnie do niej z każdym, nawet najmniejszym problemem i nie jest w stanie sam podjąć żadnej decyzji. Jeśli nie jesteś gotowa na to, aby wejść w taki trójkąt, zakończ tę relację jak najszybciej.  

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/661184789020173383/)

#6: Pan Wszystkowiedzący 

Podobnie jak w przypadku Pana i władcy, na początku taki facet może imponować. Przeważnie ma bogatą wiedzę na różne tematy, a na pierwszych randkach potrafi sypać jak z rękawa randomowymi ciekawostkami, których znajomość sprawia, że wydaje się błyskotliwy, oczytany i elokwentny. Z czasem okazuje się, że nie zna umiaru i zaczyna się wywyższać albo poprawiać się na każdym kroku. Nie ma oporów nawet przed tym, aby ośmieszyć cię w towarzystwie innych osób. To coś, na co nigdy nie powinnaś sobie pozwolić. 

Zobacz również: Typy facetów, z którymi nie powinna się wiązać ŻADNA KOBIETA

Polecane wideo

CO ZA CIACHO! Ten facet jest tak przystojny, że od jego zdjęć trudno się oderwać
CO ZA CIACHO! Ten facet jest tak przystojny, że od jego zdjęć trudno się oderwać - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.10.2019 22:11
mój były mąż ma 4 /6 tych cech :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie