Co powiedziałabyś facetowi, który złamał Ci serce? 9 szczerych wyznań

A Ty co powiedziałabyś, gdybyś dostała taką szansę?
Co powiedziałabyś facetowi, który złamał Ci serce? 9 szczerych wyznań
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/450641506460775171/) & iStock
24.09.2019

Nie wszystkie związki kończą się happy endem i słowami: “I żyli długo i szczęśliwie”. Czasami po prostu się nie udaje, mimo naszych najszczerszych chęci i starań. Zdarza się też, że relacja kończy się bez naszego udziału - jesteśmy stawiani przed faktem dokonanym i nie mamy szansy na to, aby wszystko sobie wyjaśnić, zrozumieć, dlaczego tak się stało i zwyczajnie pożegnać się z osobą, która była dla nas bardzo ważna. 

Zobacz również: Jak wyleczyć złamane serce? Rady od tych 8 mam są bezcenne i ponadczasowe

Takie rozstania są zdecydowanie najgorsze i bardzo trudno jest się po nich pozbierać. Zostawiają w sercu wyrwę i wydaje się, że nic nie jest w stanie jej załatać. Nierzadko po takim brutalnym zakończeniu związku trudno jest wejść w kolejną relację, z obawy przed ponownym, nieoczekiwanym zranieniem. Kobiety, którym złamano serce wyznały, co takiego powiedziałyby swoim byłym, którzy nieoczekiwanie je zostawili. Jakie słowa najbardziej leżą im na sercu? 

#1:  

“Chciałabym przestać cię kochać. Chciałabym przestać o tobie myśleć. Miesiące później budzę się i pragnę być obok ciebie. Tęsknię za tobą. Nienawidzę tego, że tak bardzo mi na tobie zależy, skoro tobie ewidentnie nie zależało na mnie”. 

#2: 

“Żałuję, że tak długo mnie zwodziłeś. Dlaczego powiedziałeś, że będziesz moim chłopakiem, skoro od początku wiedziałeś, że nie chcesz wchodzić w związek? To wielki ból, najpierw zaangażować się w coś emocjonalnie, a potem usłyszeć, że od początku to nie było “to”. Jestem bardzo rozczarowana tym, że nie byłeś w stanie mi tego powiedzieć”. 

Fot. iStock

#3: 

“Twoje zachowanie z ostatnich miesięcy naszego związku było obrzydliwe i nie podobało mi się, kim się stałeś. Mimo że wciąż bardzo cierpię z powodu naszego rozstania, dziękuję ci, że to zakończyłeś. Zasługują na kogoś o wiele lepszego, niż ty”.  

#4: 

“Po prostu nazwałabym go idiotą”.  

#5:  

“Okazałeś się najgorszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek poznałam i nie mogę uwierzyć, że zmarnowałam na ciebie 2 lata życia”.  

#6:  

“Powiedziałabym mu tak: Kiedy walczyłam o to, aby spełnić swoje marzenia, nie wspierałeś mnie. I dodałabym, że stracił kogoś naprawdę wyjątkowego”.  

#7: 

“Zawsze będę cię kochać. Nie jesteśmy już razem i nie chcę do ciebie wracać, ale było w tobie coś takiego, co sprawiało, że przez długi czas chciałam z tobą być. Nie pozwolę sobie na to, aby mówić o tobie źle”.  

Fot. iStock

#8: 

“Żałuję, że nie byliśmy w stanie lepiej się między sobą komunikować. Myślałam, że patrzymy na świat w ten sam sposób. Okazało się, że jednak nie”.  

#9:  

“Dlaczego nie trzymałeś mojej strony tak, jak ja trzymałam twoją? Byłam warta twoich starań”. 

Zobacz również: On odszedł i złamał ci serce, a potem nagle znów pojawił się w twoim życiu? Wiemy, dlaczego!

Polecane wideo

Wiadomo, kiedy powinniście razem zamieszkać. Astrologia wskazuje konkretny termin
Wiadomo, kiedy powinniście razem zamieszkać. Astrologia wskazuje konkretny termin - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.09.2019 20:20
Ja bym powiedział tak: ŻYCZY CI ŻEBY KTOŚ CIĘ ZRANIŁ TAK SAMO JAK TY MNIE
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2019 18:03
Palca środkowego co najwyżej chociaż i na to nie warto podnosić ręki 🙌. Nie dajmy się kobietki po sobie jeździć, jesteśmy plcia piękna i to my powinnysmy rozdawać karty i być rozpieszczane! A tyle co im wybaczamy i dajemy wyrozumiałości to powinni nas na rękach nosić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2019 14:00
Co powiedziałabyś facetowi, który złamał Ci serce? NIC
odpowiedz
magda (Ocena: 2) 24.09.2019 08:12
Życzę Ci żeby ktoś Cię kiedyś pokochał tak jak ja.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2019 00:43
A po co mówić cokolwiek osobie, która pokazała że ma nas w d.upie? Ja bym co najwyżej puściła na takiego bąka ;P bo szkoda strzępić język. Te męczennice przeżywają każde wypowiadane zdanie a po tych facetach i tak by to spłynęło. Po co robić z siebie taką żałosną bułę ja się pytam :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie