Każdy facet pragnie usłyszeć w łóżku tylko te 3 słowa. Nic tak na niego nie działa

Szepnij je, a zobaczysz, jak on zareaguje.
Każdy facet pragnie usłyszeć w łóżku tylko te 3 słowa. Nic tak na niego nie działa
Fot. iStock
10.09.2019

Odzywać się czy milczeć? Przed takim dylematem stoi wiele kochanków, którzy zabierają się do łóżkowych igraszek. Tzw. dirty talk nie jest dla wszystkich, ponieważ nie każdy czuje się komfortowo szczerze mówiąc partnerowi o swoich doznaniach lub fantazjach. Ale ci, którzy komunikują się ze sobą w sypialni werbalnie nie mają wątpliwości - to tylko dodaje wrażeń i wzmaga doznania. 

Zobacz również: Każdy facet chce, byś zrobiła TO w łóżku. Wstydzą się do tego przyznać

I chyba trudno się z tym nie zgodzić - w końcu komplementy potrafią zdziałać prawdziwe cuda i nie inaczej jest w sypialni. Połechtane ego przekłada się na większą pewność siebie, a ta z kolei na większe zaangażowanie i entuzjazm. To wszystko owocuje lepszym i bardziej satysfakcjonującym zbliżeniem dla obojga partnerów. Zatem co najlepiej mówić swojemu kochankowi podczas miłosnych igraszek? Wystarczą zaledwie 3 słowa, które sprawią, że poczuje się jak prawdziwy Casanova. 

Fot. iStock

Dziennikarze z brytyjskiego dziennika “Daily Star” przeprowadzili ankietę wśród swoich męskich czytelników na Twitterze. Zadali im pytanie: “Panowie, które zdanie wypowiadane w sypialni kręci was najbardziej?”Okazało się, że wśród proponowanych opcji jedna zdecydowanie wysunęła się na prowadzenie, i to zdaniem aż 1/3 ankietowanych. Z badania wynika, że mężczyźni najbardziej lubią słyszeć, gdy ich partnerka wypowiada słowa: Tak mi dobrze”. Ich zdaniem to najlepszy sygnał, że są wspaniałymi kochankami, którzy doskonale wiedzą, jak obchodzić się z kobiecym ciałem i dać partnerce maksimum przyjemności oraz nieziemskie doznania. 

Jakie zdania wypowiadane przez kobiety podczas zbliżenia znalazły się na dalszych miejscach? 26 proc. mężczyzn stwierdziło, że nic nie podnieca ich tak, jak słowa: “Pragnę cię”. Dla 23 proc. ankietowanych nie ma lepszego wyznania niż: “Jesteś taki duży”, a 22 proc. mężczyzn uwielbia, gdy partnerki błagają ich, by “nie przestawali”. 

Czy wasi mężczyźni zgadzają się z wynikami tej ankiety?

Zobacz również: Co faceci chcą słyszeć w czasie seksu? 12 najbardziej wyczekiwanych zdań

Najczęściej wyszukiwane pozycje seksualne, czyli jak kochają się Polacy
Najczęściej wyszukiwane pozycje seksualne, czyli jak kochają się Polacy - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie