Pozycja loda - ta miłosna choreografia będzie królować wśród kochanków nie tylko latem

Sprawdzi się zarówno w upalne dni, jak i w chłodne noce.
Pozycja loda - ta miłosna choreografia będzie królować wśród kochanków nie tylko latem
Fot. iStock
11.08.2019

Czy istnieje wspanialszy deser niż lody? Wiele osób odpowie, że absolutnie nie, zwłaszcza latem. Jakkolwiek to nie zabrzmi, lody automatycznie kojarzą się z wielką przyjemnością i to niekoniecznie taką związaną z jedzeniem. Nieprzypadkowo nazwa tego deseru funkcjonuje jako jedno z określeń na miłość francuską. 

Zobacz również: Przeliteruj słowo „kokos”... biodrami. Ten trik robi furorę wśród kochanków

Ale lody w sypialni to nie tylko pieszczoty oralne. To też pozycja seksualna, na której wypróbowanie decyduje się coraz więcej par. Chwalą ją sobie przede wszystkim za głęboką penetrację oraz właściwie nieograniczone możliwości stymulacji różnych partii ciała. Pozycję loda pokochają zwłaszcza kobiety, bo to przede wszystkim one będą czerpać z niej wyjątkową przyjemność na różnych poziomach.

Fot. iStock

Na czym polega ta miłosna choreografia? Mężczyzna klęka na kolanach, a kobieta siada na nim tyłem - jakby partner był krzesłem. Następnie kobieta pochyla się lekko do przodu i rozchyla kolana tak, aby miała między sobą kolana partnera. Jednocześnie może trzymać ukochanego za biodra, aby pomóc sobie zachować równowagę. W tym układzie to kobieta nadaje tempo, a mężczyzna może pieścić jej całe ciało dłońmi. Gdy partnerka wyciągnie do tyłu szyję, mężczyzna może całować ją na całej jej długości.  

Wypróbujecie pozycję loda? 

Zobacz również: Kochankowie rezygnują z igraszek w łóżku - odkryli nieziemską pozycję kolumny

Zmysłowe tatuaże w miejscach intymnych. Twój facet zwariuje na ich punkcie!
Zmysłowe tatuaże w miejscach intymnych. Twój facet zwariuje na ich punkcie! - zdjęcie 1

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
plaxi (Ocena: 5) 19.08.2019 12:50
Niestety ale do zamówienia jedynie przez internet, sama wcześniej szukałam w sklepach ale nie widziałam.
odpowiedz
warna (Ocena: 5) 19.08.2019 11:24
Plaxi gdzie to coś moge kupić????
odpowiedz
Plaxi (Ocena: 5) 19.08.2019 10:37
Warto się czasami postarać oraz uwodzić wygladaem.... Jeśli pokazujesz się partnerowi głównie w ubraniu i niechętnie zrzucasz szaty, jednym śmiałym ruchem odsłoń jak najwięcej. I to nawet, gdy wydaje ci się, że masz niewiele do pokazania. Jego na pewno to będzie kręciło. Moge rowneiż polecić afrodyzjaki. Ostatnio mieliśmy okazję sprobować Sex Elixir, jest to hiszpańska mucha, ogólnie nie sądziłam,ze takie afrodyzjaki mogą mieć działanie, a jednak podnieca i to bardzo .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2019 08:16
mało wygodnie dla mnie (ja-on) Umięśnione uda (moje, rzecz jasna) skutecznie utrudniają głęboką penetrację. Nie wspomnę o braku równowagi. Ona - także nie, mój (potężny, jak mówi) oręż nie wydaje się taki "rozpychający" jak w innych, bardziej luźnych pozycjach. Lubię Ją.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2019 11:47
A da się klęknąć na czymś innym niż kolana?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie