„Eks wręczył mi listę 4 rzeczy, które muszę w sobie zmienić...”

To raczej nie był wyraz troski.
„Eks wręczył mi listę 4 rzeczy, które muszę w sobie zmienić...”
Fot. Unsplash
08.08.2019

Choćbyśmy się bardzo starali, niektóre związki z góry skazane są na niepowodzenie. Gdy zwyczajnie do siebie nie pasujemy, niewiele da się z tym zrobić. Oczywiście, nad każdą relacją warto pracować, ale czasami różnice są nie do pogodzenia. Wtedy najlepiej się rozstać. I to w momencie, kiedy mamy do siebie jeszcze resztki szacunku.

Zobacz również: Z tym typem faceta nigdy się nie zadawaj. „Spinacz” zrujnuje Ci życie

Wydawało się, że w tym przypadku tak właśnie było. Dziennikarka portalu nine.com.au jakiś czas temu zakończyła znajomość z pewnym mężczyzną. Zamiast jednak rozstać się w zgodzie - ten postanowił dać jej lekcję, o którą wcale nie prosiła. Na odchodne wręczył jej listę zmian, które musi wprowadzić w życie, aby odnaleźć wreszcie prawdziwą miłość.

Czy przemawiała przez niego troska? Czytając poradnik jego autorstwa zaczynamy w to poważnie wątpić.

Umawialiśmy się przez około 4 miesiące i czułam, że nie zmierza to w dobrym kierunku. Nadszedł taki moment, kiedy uznaliśmy, że nic z tego nie będzie i wspólnie zdecydowaliśmy o rozstaniu. Zamiast uścisku i łez wzruszenia na pożegnanie, otrzymałam od niego listę.

To rzeczy, które jego zdaniem powinnam w sobie zmienić, aby kolejny mój związek nie rozpadł się równie szybko. Byłam naprawdę zdruzgotana. Te rady nie są wcale pomocne i konstruktywne, ale małostkowe i bezczelne. W kilku punktach podsumował, co tak naprawdę o mnie myśli.

Lista jest krótka. Krótka, ale dobijająca

- wyznaje na łamach portalu.

Zobacz również: Już nie ma się czego wstydzić. 3 wizualne „wady”, które faceci w nas pokochali

„Poradnik” obejmował 4 punkty, które dziennikarka zdecydowała się ujawnić. W końcu to nie ona ma powody do wstydu, ale jej bezczelny eks.

1. Za bardzo lubię Taylor Swift

Faktycznie jej słucham i robię to z przyjemnością, ale nie jestem żadną radykalną fanką. Kilka razy puściłam przy nim jej płytę, zdarzyło się też coś wspomnieć w czasie rozmowy. Ale kto normalny odrzuca drugą osobę, bo nie lubi muzyki jakiej słucha?

2. Niewystarczająco lubię jego rodzinę

Tu wcale nie chodzi o nich, ale ogromnego, naprawdę gigantycznego psa, którego mają. Ja po prostu się go bałam i dlatego unikałam spotkań. Jego kolejna dziewczyna będzie musiała być miłośniczką takich potworów

- ujawnia.

3. Moja rodzina zwariowała

On był moim pierwszym chłopakiem, więc nikogo nie powinna dziwić ostrożność rodziców. Na dodatek był starszy o kilka lat, dlatego robili wszystko by mnie nie zranił. Pisali do mnie, aby się upewnić gdzie jesteśmy, jak się czuję i kiedy wrócę do domu. Według niego to chore, ale ja odbierałam to jako troskę. Żałuję, że nie posłuchałam ich wcześniej, bo mieli rację co do niego.

4. Noszę niemarkowe ubrania

Dla niego problemem było to, że czasami zakładałam buty pozbawione wyraźnego logotypu. To było jego zdaniem ośmieszające i wstydził się ze mną pokazywać. Wciąż nie rozumiem, jak byle trampki mogły wpływać na jego uczucie do mnie.

Na koniec stwierdził: Masz wielki problem z facetami i wiesz o tym. Mam nadzieję, że to zmienisz

- czytamy.

Dziewczyna podejrzewa, że chciał ją w ten sposób zranić, ale to nie do końca się udało. Dzięki tej liście zrozumiała, że rozstanie z nim było najlepszą decyzją, jaką mogła podjąć.

Zobacz również: W czasie randki zamawiała najdroższe dania. Reakcja chłopaka ją zszokowała

Polecane wideo

Jaką eks jesteś i jak radzisz sobie z rozstaniem? Zdradza to twój znak zodiaku
Jaką eks jesteś i jak radzisz sobie z rozstaniem? Zdradza to twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.08.2019 19:54
Nie wierzę, że komukolwiek przeszkadzałyby takie pierdoły. Ten artykuł moim zdanie jest zmyślony. To nie jest prawdziwa sytuacja tylko fake, no bo na logikę, co to za problemy?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2019 11:14
Ta lista jest absurdalna! Naprawdę, to nie ma nic do kochania drugiego człowieka. Ten chłopak musi mieć problem sam ze sobą albo po prostu ta dziewczyna mu tak nie przypasowała, że się takich pierdół czepiał
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2019 09:16
Palant. Ciekawe jakby zareagował, gdyby sam dostał taką listę?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2019 18:24
Idiota , tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.08.2019 13:42
jakis burak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie