Dlaczego on Cię jeszcze nie pocałował? 7 potencjalnych powodów

To wcale nie musi oznaczać, że tego nie chce...
Dlaczego on Cię jeszcze nie pocałował? 7 potencjalnych powodów
fot. unsplash
01.07.2019

Pierwsze spotkania i randkowanie kojarzy nam się również z pierwszymi pocałunkami. Oczywiste jest, że to facet powinien zainicjować pierwszy pocałunek. Ale co w sytuacji, kiedy od dłuższego czasu tego nie robi? Jakie mogą być potencjalne powody? Zobaczcie!

Zobacz też: Czy można sprawić, aby on się zakochał?

#1 Powoli i stabilnie

Jednym z powodów, dla którego on jeszcze Cię nie pocałował może być dochodzenie do siebie po ostatnim zerwaniu. Faceci również są bardzo emocjonalni i tak jak kobiety przeżywają różne rozterki miłosne. Być może zwleka, bo nie chce zepsuć waszej relacji i czeka na idealny moment. To wcale nie oznacza, że tego nie chce.fot. unsplash

#2 Mieszane sygnały

Facet, z którym się spotykasz, może odbierać źle twoje sygnały albo ich nie dostrzegać. Być może myśli, że Ty wcale tego nie chcesz i boi się odrzucenia. Spróbuj dać mu wyraźny znak albo powiedz szczerze o swoich uczuciach.

#3 Idealny moment

Niektórzy mężczyźni są romantykami, a romantycy nie pozwalają sobie na faux pas. Dla nich pierwszy pocałunek to niezwykle ważny moment, który musi być celebrowany w wyjątkowych okolicznościach. 

#4 Brak chemii

Niestety takiej ewentualności też musisz się spodziewać. Jeżeli były idealne momenty do pierwszego pocałunku, a on najzwyczajniej w świecie odwracał głowę, być może nie czuje do Ciebie chemii. Możesz go szczerze o to zapytać, bo po co tkwić w związku bez przyszłości?fot. unsplash

#5 Inne dziewczyny

Niewykluczone, że facet jednocześnie randkuje z innymi dziewczynami, a dopóki nie upewni się, że jesteś tą jedyną powstrzymuje się od pocałunku. Być może nie chce Cię zranić i dawać złudnych nadziei.

#6 Przyjaźń na pierwszym miejscu

Jeżeli przyjaźnicie się od dłuższego czasu, to naturalne, że martwi się o zrujnowanie waszej przyjaźni. Nie całuje Cię, bo za bardzo mu na Tobie zależy i nie chce ryzykować utraty przyjaciela. Musisz dać mu wyraźny znak, że odwzajemniasz jego uczucia lub z nim o tym szczerze porozmawiać.

#7 Po prostu stres

Nie każdy facet rzuca się od razu na dziewczynę. Są tacy, którzy stresują się w obecności kobiet i nie potrafią się przełamać. Jeżeli widzisz, że za każdym razem jest trochę zestresowany, to może być powód, dla którego jeszcze Cię nie pocałował.fot. unsplash

Zobacz też: 13 rzeczy, których nie powinnaś robić, jeśli chcesz, by on Cię szanował

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.07.2019 14:56
A jak nazwać sytuację kiedy partnerzy są już ze sobą jakiś niekrótki czas, świetnie dogadują się ze soba, spędzają razem czas dzielą obowiązki a najzwyczajniej w świecie nie mają ochoty na kontakt tego typu ,w łóżku też jest niezle :) bez buziaków da się żyć !
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 01.07.2019 10:02
Dlatego może lepiej samej wyjść z inicjatywą? Dlaczego niby to kobieta nie może pocałować faceta, tylko musi być na odwrót?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2019 09:50
#8 śmierdzi ci z ryja.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie