7 cech idealnego mężczyzny

Książę z bajki musi spełniać określone kryteria.
7 cech idealnego mężczyzny
Fot. Unsplash
15.06.2019

Komedie romantyczne nie mają na nas dobrego wpływu – zaburzają obraz idealnego faceta, przez co ciągle nie potrafimy znaleźć tego jedynego. Wiele dziewczyn, wzorem bohaterek takich filmów, tworzy nawet listę cech, które bezwzględnie powinien posiadać ich książę z bajki.

Redaktorzy portalu uk.askmen.com postanowili zebrać najczęściej pożądane zalety mężczyzn i stworzyli listę, mającą pomóc panom dostosować się do potrzeb płci pięknej.

Zobacz także: „Ciągle mam kogoś na boku, a narzeczona niczego się nie domyśla”

Oto cechy idealnego mężczyzny, o którym marzą kobiety na całym świecie:

MA ZADATKI NA ZŁOTĄ RĄCZKĘ

Przystojny książę to skarb, jednak uroda to nie wszystko, by móc żyć z nim długo i szczęśliwie. Nasz wybranek powinien umieć naprawiać sprzęty domowe tak, aby wszystko działało jak w zegarku. Najlepiej by było, gdyby robił to z własnej woli - żadna z nas nie lubi prosić o jedną rzecz tysiące razy. Faceta, który to zrozumie, każda z nas chętnie ozłoci.

NADAJE SIĘ NA OJCA

Podświadomie każda kobieta w partnerze szuka dobrego materiału na ojca swoich dzieci – tak już stworzyła nas matka natura. Jeśli facet lubi dzieci i nie broni się przed posiadaniem własnych, a nawet marzy o dużej rodzinie, rozczula nas tym niemalże do łez.

UMIE GOTOWAĆ

Podobno mężczyźni mają więcej kubków smakowych niż kobiety i to jest powód, dla którego to ich nazywa się najlepszymi kucharzami. Nieważne, czy to stwierdzenie jest zgodne z prawdą. Pewne jest jedno: gotujący facet jest niesamowicie seksowny. Poza tym fakt, że ktoś dla nas gotuje, po prostu chwyta za serce, a ono od razu zaczyna bić szybciej.

PAMIĘTA O OPUSZCZANIU DESKI KLOZETOWEJ

Niby nic, a jednak potrafi doprowadzić do szału. Jeśli facet po skorzystaniu z toalety nie zapomni o zatarciu po sobie śladów, to ma u nas ogromnego plusa. Żadna z nas nie lubi widoku podniesionej klapy, nie wspominając o konieczności opuszczania jej własnoręcznie.

ZNA JĘZYKI OBCE

Obecnie nauka języków to podstawa. I nie chodzi tylko o znajomość angielskiego, która traktowana jest już jako standard. Kobiety lubią ambitnych i ciekawych świata mężczyzn, a właśnie tacy przeważnie interesują się obcymi językami. Z facetem znającym kilka języków można zjechać cały świat. Ta umiejętność rzutuje też na wspólną przyszłość – ułatwia ona pięcie się po szczeblach kariery, a więc daje nadzieję na życie w dostatku.

JEST TROSKLIWY

Facet z naszych snów musi o nas dbać i dawać nam poczucie bezpieczeństwa. Troskliwości i empatii pragniemy bowiem jak niczego innego. Dobrze, jeśli mężczyzna potrafi słuchać – tym jest w stanie zdobyć serce każdej kobiety.

MA POCZUCIE HUMORU

Umiejętność rozbawienia nas do łez to cecha, którą bardzo cenimy u partnera. Dzięki mężczyźnie z poczuciem humoru można zapomnieć o swoich problemach i zrelaksować się, szczególnie kiedy mamy akurat gorszy dzień.

Facet posiadający te wszystkie cechy to chyba marzenie każdej kobiety. Niestety... nikt nie jest idealny. Rozglądając się za partnerem zastanów się zatem nad tym, na czym zależy ci najbardziej i ogranicz się do 3 najważniejszych dla ciebie cech. Przede wszystkim jednak kieruj się sercem – ono najlepiej wie, czego potrzebujesz.

Polecamy także: 13 rzeczy, których nie powinnaś robić, jeśli chcesz, by on Cię szanował

Internauci są bezlitośni dla jego wybranki. Nazwali ją... najbrzydszą panną młodą świata
Internauci są bezlitośni dla jego wybranki. Nazwali ją... najbrzydszą panną młodą świata - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.06.2019 22:24
Obejdzie się bez złotej rączki, języków obcych i gotowania :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2019 01:56
7 cech - wybierz 3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.06.2019 13:41
rosyjski mafiozo spelnia wszystkie wymagania
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.06.2019 10:50
Mój tylko nie jest złotą rączką, ale przynajmniej dzwoni po fachowca
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.06.2019 00:16
Nadaje się na ojca bla bla. Nie każda kobieta chce rodzić bachory, kiedy to do was dotrze? Potem te wasze miśki leją was, zdradzają, a wam zostaje bachor, z którego wyrośnie taka patola jak ojciec i będzie was lał jak podrośnie.
zobacz odpowiedzi (16)

Polecane dla Ciebie