W jakich miejscach NIE WARTO szukać faceta?

Oto lista!
W jakich miejscach NIE WARTO szukać faceta?
fot. unsplash
03.06.2019

Znalezienie miłości może okazać się znacznie trudniejsze niż nam się wydaje. Jeżeli masz ze sobą kilkanaście nieudanych randek, zapewne zastanawiasz się, co właściwie jest tego powodem. Jak znaleźć faceta, który stanie się Twoją bratnią duszą? Mówi się, że miłość można znaleźć wszędzie, ale jeśli szukasz poważnego związku, zdecydowanie powinnaś unikać tych kilku miejsc.

Zobacz też: 4 pytania, które każdy facet zadaje sobie przed pierwszą randką

Miejsca, w których lepiej nie szukać miłości

KLUBfot. unsplash

Alkohol, głośna muzyka, tłum ludzi - takie warunki raczej nie sprzyjają rozmowie i nawiązywaniu poważnych relacji. Klub to dobre miejsce na zabawę, odstresowanie się czy niewinny podryw, ale jeśli na poważnie szukasz faceta, daruj sobie cotygodniowe wypady do klubu.

PRACAfot. unsplash

Środowisko pracy nie jest dobrym miejscem na szukanie miłości. Ewentualny związek albo zerwanie zawsze doprowadzi do niezręcznych sytuacji, a nawet przykrych incydentów. Lepiej nie mieszać życia zawodowego z osobistym. 

WAKACYJNY WYJAZDfot. unsplash

Chodzi tu oczywiście o dalekie wyjazdy, które najzwyczajniej w świecie uniemożliwiają kontynuowanie dalszej znajomości. Jeżeli szukasz partnera, z którym chciałabyś związać się na stałe, lepiej nie szukać go w innym kraju, chyba że nie przeszkadza Ci związek na odległość. Wakacje mogą wydawać świetnym czasem na miłość, ale po co angażować się w coś, co za chwilę się skończy?

MIEJSCA, KTÓRYCH NIE LUBISZ

Nie szukaj miłości w miejscach, w których nie chciałabyś znaleźć swojego chłopaka. Jeżeli nie lubisz piłki nożnej i nie chcesz mieć partnera kibica - nie szukaj go na meczu piłki nożnej. Jeżeli nie chcesz mieć partnera, który lubi imprezować - nie szukaj go w klubie nocnym.

Zobacz też: Taksowanie wzrokiem i niewybredne teksty. Mężczyźni szczerze wyznają, dlaczego zaczepiają nieznajome kobiety na ulicy

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.58 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2019 21:34
Zgłoś Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 03.06.2019 20:08
Nie do końca zgodzę się z trzecim. Nawet na dalekich wyjazdach można poznać kogoś, kto na codzień mieszka blisko nas. Świat jest mały.
zobacz odpowiedzi (1)
Janek (Ocena: 1) 03.06.2019 18:24
A najlepszym miejscem dla faceta na poznanie p0lki jest siłownia. Ale niestety w Polsce grono kobiet uczęszczających na siłownie jest bardzo niewielkie. A te co już chodzą są często zajęte. Jedynie tam wśród p0lek można spotkać w miarę szczupłą kobietę. Reszta p0lek to ulane Karyny. Polski facet ma na prawdę niewesołą sytuacje.
zobacz odpowiedzi (1)
M (Ocena: 5) 03.06.2019 16:57
Ale brednie. Ja poznałam swojego na balecie. 14 lat zaraz minie jak jesteśmy razem. Nie ma reguły gdzie go spotkasz.. ważne ze nie szukasz to się sam znajdzie 😀
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2019 12:25
Ja bym nie chciała faceta, który używa portali randkowych - wiec nigdy tam nie zajrzę muahahaha xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie