Który mężczyzna jest Twoim ideałem faceta? Twój wybór zdradza, czego szukasz w partnerze

Sprawdź, z jakim partnerem zbudujesz udany związek.
Który mężczyzna jest Twoim ideałem faceta? Twój wybór zdradza, czego szukasz w partnerze
Fot. damskiyclub.ru
17.05.2019

Udany związek opiera się na kilku ważnych fundamentach. Między partnerami musi być zaufanie, powinni wyznawać podobne wartości, musi ich także łączyć namiętność. Ale nie oszukujmy się - tym, co sprawia, że zwracamy uwagę na konkretną osobę i wybieramy ją z tłumu innych, jest przede wszystkim wygląd fizyczny - przynajmniej w pierwszej chwili.

Zobacz również: Test na idealnego partnera: Ile z tych 10 cech posiada Twój facet?

Który mężczyzna z grafiki powyżej od razu przyciąga twoją uwagę i wydaje ci się najbardziej atrakcyjny? U boku którego z nich wdziałabyś się najchętniej? Twój wybór zdradza bardzo wiele na temat tego, jakich cech szukasz w idealnym partnerze i jaką partnerką ty sama jesteś w związku. Sprawdź, co mówi o tobie twoja decyzja.

Mężczyzna #1 

Szukasz partnera, który przypomina ci ojca. Potrzebujesz u swojego boku mężczyzny, który będzie wobec ciebie opiekuńczy. Szukasz w nim takich cech, jak stanowczość, zdecydowanie i siła. Nie masz nic przeciwko temu, aby to partner przejmował kontrolę w waszym związku, właściwie to właśnie tego od niego oczekujesz. Natomiast sama często bywasz niezdecydowana, nie lubisz też rywalizacji i unikasz konfrontacji. Z drugiej strony jesteś wierną i lojalną partnerką, która zawsze ufa ukochanemu. Tym, czego nie tolerujesz, jest sytuacja, w której partner nie okazuje ci wystarczająco uwagi albo nie ma dla ciebie czasu. 

Mężczyzna #2 

Jeśli twoją uwagę zwrócił mężczyzna z obrazka numer 2, oznacza to, że jesteś typem partnerki-matki. Jesteś niesamowicie empatyczna i wrażliwa. Troszczysz się o innych i spełniasz ich potrzeby. W zamian oczekujesz jednak posłuszeństwa i wdzięczności. Bywasz nadopiekuńcza wobec partnera i masz tendencję do tego, aby mu matkować. Potrzebujesz mężczyzny, który będzie wobec ciebie uległy, ponieważ w związku to ty chcesz być stroną dominującą. Wszelkie problemy i obowiązki bierzesz na siebie. 

Mężczyzna #3 

Wybrałaś mężczyznę z obrazka numer 3? W takim razie jesteś niezależną i ambitną kobietą. cechuje cię samowystarczalność i pewność siebie. Podobasz się wielu mężczyznom, którzy uważają cię za atrakcyjną kobietę. Jednak trochę się ciebie boją... Mają obawy, że mogą nie sprostać twoim wymaganiom. Na szczęście ty doskonale radzisz sobie jako singielka. Jeśli już masz się z kimś związać, to tylko z mężczyzną, który będzie równie silny, jak ty, ale też będzie potrafił pójść na kompromis. Muszą też łączyć was podobne poglądy na ważne życiowe kwestie. Twój ideał faceta to inteligentny i niezależny mężczyzna, który będzie cię nieustannie intrygował. 

Mężczyzna #4 

W partnerze szukasz połączenia przyjaciela i kochanka. W związku zależy ci zarówno na namiętności, jak i na poczuciu bezpieczeństwa i więzi. Oczekujesz, że ty i partner będziecie po równo dzielić się obowiązkami, ponieważ głęboko wierzysz w równouprawnienie. Jeżeli angażujesz się w związek, to na całego, i tego samego wymagasz od partnera. Masz tendencję do tego, żeby zawsze mówić i myśleć “my”. To może być zgubne i zacząć przytłaczać twojego partnera. Musisz nauczyć się, że poza nim i waszym związkiem istnieją inne obszary życia.  

Zobacz również: Panowie, róbcie notatki: 6 rzeczy, których kobieta szuka w mężczyźnie

Polecane wideo

„Gotowa do żłobka”. Matki chwalą się wymalowanymi niemowlakami
„Gotowa do żłobka”. Matki chwalą się wymalowanymi niemowlakami - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.25 / 5
gość (Ocena: 5) 21.07.2019 17:56
Nr 3 , wszystko się sprawdza
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.07.2019 17:07
Zaden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.06.2019 10:12
Żaden mi nie pasuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.05.2019 16:23
Bzdura jak zwykle. Moją uwagę przyciągnął mężczyzna nr 2 ale zasadniczo w życiu szukam mężczyzny nr 1. Nikomu nie matkowałam i nie zamierzam. Brzydzi mnie uległy mężczyzna.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 19.05.2019 01:21
A mi się sprawdziło 😄😄
odpowiedz

Polecane dla Ciebie