Jak całuje facet, który kocha?

Co oznaczają jego buziaki? Sprawdź!
Jak całuje facet, który kocha?
Fot. pexels.com
15.05.2019

Każdy pocałunek między kobietą a mężczyzną jest wyjątkowy. Pomijając całusy typowo uprzejmościowe, bo dotknięcie ustami policzka czy dłoni może być gestem bez większego znaczenia. Bardziej wyrazem szacunku i sympatii, niż pożądania czy miłości. W związku powinno wyglądać to zupełnie inaczej - przekonuje fakt.pl.

Zobacz również: Jak nie okazywać miłości w miejscach publicznych? Obleśne foto-przykłady

Portal przeanalizował najpopularniejsze buziaki zakochanych, biorąc pod uwagę ich lokalizację. Miłość to nie tylko pocałunki z języczkiem prosto w usta. Miejsce i sposób okazywania uczuć sporo mówi o tym, jacy jesteśmy i czego oczekujemy od relacji.

Zastanów się, gdzie najczęściej całuje cię ukochana osoba. Sprawdź, co może to oznaczać.

#1 Pocałunek w nos

Romantyczny, ale i bardzo zalotny gest. Wyraża czułość wobec partnera i to, że czujemy się dobrze w jego towarzystwie. Nie jest to jeszcze poważna relacja, ale jesteście na dobrej drodze.

#2 Pocałunek na sucho

Jeśli dochodzi do niego w miejscu publicznym - partner dąży do kontaktu, ale chce zachować się kulturalnie. Kiedy identycznie wygląda to w domowym zaciszu - w tym związku brakuje iskry.

#3 Pocałunek w szyję

Na pewno jesteście ze sobą bardzo blisko. Wiele wskazuje również na to, że partner ma ochotę na coś więcej. Gest ten można potraktować jako element gry wstępnej.

Zobacz również: 9 trików, które pomogą Ci zostać mistrzynią pocałunków

#4 Pocałunek w rękę

Jeśli jest delikatny i na wyraźne życzenie kobiety - wyraża szacunek. Problem pojawia się wtedy, gdy mężczyzna szarpie dłonią i pozostawia na niej warstwę śliny. To sygnał ostrzegawczy, że nie do końca potrafi się zachować.

#5 Pocałunek w usta z języczkiem

To nie tylko związek z rozsądku, ale autentyczne pożądanie. Buziak „na mokro” nie jest czymś, na co decydują się osoby niepewne swoich uczuć. Jednoznacznie świadczy o tym, że partner ma cię za ideał.

#6 Pocałunek w czoło

Partnera interesuje nie tylko twoja cielesność. Jest ci autentycznie oddany i będzie się o ciebie troszczył.

#7 Pocałunek w ucho

Rzadko spotykany, ale także bardzo znaczący. Może to być element zabawy oraz gry wstępnej. Ludzkie uszy są bardzo wrażliwe na dotyk. Buziak ten wywołuje dreszcze na całym ciele i może zakończyć się w łóżku.

#8 Pocałunek z przygryzieniem wargi

Osoba przygryzająca wargę partnera ma silną osobowość i potrzebę dominacji. W ten sposób zaznacza swój teren, dając do zrozumienia drugiej osobie, kto tu rządzi.

#9 Pocałunek w policzek

Stosowany najczęściej na powitanie bliskiej osoby. W związku może być jednak sygnałem, że jest między wami dystans. Jeśli go nie przełamiecie - raczej nic z tego nie będzie. Dziewczyny czy chłopaka nie całuje się jak każdego innego znajomego.

Myślicie, że coś w tym jest?

Zobacz również: Dokładnie tylu facetów pocałujesz, zanim znajdziesz tego jedynego

Właścicielki tych imion prędko nie wyjdą za mąż
Właścicielki tych imion prędko nie wyjdą za mąż - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.05.2019 13:02
A co jeśli kocha, ale całuję właśnie sucho i szybko w usta i od razu się wycofuje? Na początku było namiętnie, z jezyczkiem, seks często a teraz jak już mamy dziecko to ani seksu ani namiętnych pocałunków :( znudziłam mu się, straciłam urok? Rozmowy nic nie dają. On nie widzi problemu. Dla niego przesadzam i znowu się czepiam. Seks raz na miesiąc. Mam 26 lat, szczupła blondynka, która o siebie dba i kocha swojego partnera i dziecko ponad wszystko. Siedzę cicho i udaje, że tak to jest już gdy się zna tyle lat (11) i ma się już dziecko(9miesiecy ma)..
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.05.2019 08:46
a jak całuje mnie wszędzie? :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie