7 rzeczy, o których musisz mówić wprost swojemu facetowi

Mężczyźni nie znoszą owijana w bawełnę!
7 rzeczy, o których musisz mówić wprost swojemu facetowi
fot. unsplash
22.05.2019

Chcesz, żeby partner czytał Ci w myślach? Niestety, to się raczej nie wydarzy. Faceci z reguły nie są "domyślni" i chcą, abyś wprost komunikowała o swoich potrzebach. Lepiej pozbyć się złudnej nadziei, że Twój partner zgadnie jak się czujesz lub na co masz ochotę. Oto lista najważniejszych rzeczy, które powinnaś komunikować wprost swojemu chłopakowi czy mężowi.

Zobacz też: Właśnie z takimi partnerkami mężczyźni są najszczęśliwsi. Będziesz zaskoczona!

Faceci chcą wiedzieć o TYCH rzeczach

1. Co się stało

Faceci nie znoszą, kiedy kobiety wprost nie mówią o swoich fochach. Szczera rozmowa na samym początku pozwoliłaby na szybsze rozwiązanie problemu i zapobieganie podobnej sytuacji w przyszłości.

2. Co chcesz dostać na urodziny

Oczekujesz od swojego chłopaka, że zaskoczy Cię urodzinowym prezentem? Niestety, bez kilku podpowiedzi prawdopodobnie sam nie wpadnie na prezent Twoich marzeń. Faceci potrzebują jasnego przekazu, wskazania chociażby konkretnego kierunku w którym mają rozpocząć poszukiwania. Lepiej, więc dać kilka podpowiedzi niż denerwować się z powodu nietrafionego prezentu.

3. Kiedy jesteś zła

Jeżeli doskonale kamuflujesz swój zły humor, nie spodziewaj się, że facet to zauważy. Zamiast się z nim droczyć, wyraźnie zakomunikuj, że nie jesteś w najlepszym nastroju.

4. Jaka restauracja

Decyzja wyboru restauracji może trwać kilka godzin, jeśli nie wskażesz preferowanego przez siebie miejsca. Mężczyźni lubią konkrety, jeżeli, więc jest miejsce, do którego chciałabyś się udać, mów śmiało. Faceci nie lubią, kiedy kobiety nie wychodzą z propozycją.

5. Co lubisz

Nie wahaj się mówić o swoich potrzebach, zarówno tych intymnych. Mężczyznom zależy na zaspokojeniu swoich partnerek, dlatego chcą jasno wiedzieć, czy robią coś nie tak. Taka otwarta  

6. Co Cię martwi

Kobiety często tłamszą w sobie emocje. Zupełnie niepotrzebnie. Pamiętaj, że tworzycie związek razem i wspólnie musicie nad nim pracować. Jeżeli masz złe przeczucia, powiedz wprost chłopakowi. Tylko szczera rozmowa rozwieje Twoje obawy.

7. Jakie masz plany

Nie musisz na pierwszej randce wyjawiać swoich największych planów, np. dotyczących dziecka, ale kiedy jesteś już w długim związku, taka rozmowa musi się odbyć. Mów śmiało o swoich oczekiwaniach, bo jeżeli facet nie będzie w stanie ich zaakceptować, nie ma sensu tkwić dłużej w takiej relacji. 

Zobacz też: 5 rzeczy, których nie powinnaś wymagać od swojego faceta

Polecane wideo

11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej”
11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 22.05.2019 21:21
Był już identyczny artykuł z takimi punktami, ale o wiele lepiej napisany. Beznadziejnie go przeredagowaliście
odpowiedz

Polecane dla Ciebie