Właśnie z takimi partnerkami mężczyźni są najszczęśliwsi. Będziesz zaskoczona!

O wszystkim decyduje jedna, kluczowa cecha.
Właśnie z takimi partnerkami mężczyźni są najszczęśliwsi. Będziesz zaskoczona!
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/499899627379083700/)
06.05.2019

Bardzo łatwo rozpoznać szczęśliwą parę. Wystarczy popatrzeć na to, jak zakochani odnoszą się do siebie, jak na siebie patrzą i jak wygląda ich mowa ciała. To nie ma nic wspólnego z afiszowaniem się swoim związkiem i zachowaniami, które powinny być zarezerwowane tylko dla sypialni, a zamiast tego para publicznie się z nimi obnosi. Chodzi o małe, subtelne gesty i aurę, jaką roztaczają wokół siebie zakochani. 

Zobacz również: Właśnie z takimi partnerkami mężczyźni są najszczęśliwsi. Będziesz zaskoczona! 

W czym zatem tkwi sekret udanego, szczęśliwego związku? To temat wielu naukowych badań i analiz. Ostatnio naukowcy z wydziału psychologii Narodowego Uniwersytetu Autonomicznego Meksyku (UNAM) postanowili zbadać, jakie partnerki najbardziej uszczęśliwiają mężczyzn. Eksperci pod przewodnictwem dr Filemona Alvarado i dr Edgardo Moralesa doszli do zaskakujących wniosków. Okazało się, że najszczęśliwsi są mężczyźni, których żony lub partnerki mogą się pochwalić okrągłymi kształtami. Ale to nie wszystko – tacy mężczyźni są nawet 10 razy bardziej usatysfakcjonowani w związku w porównaniu z ich kolegami, którzy spotykają się ze szczupłymi kobietami! 

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/46724914868259801/)

Naukowcy stwierdzili też, że partnerzy puszystych kobiet częściej się uśmiechają i łatwiej rozwiązują problemy. Eksperci wykazali związek między męską satysfakcją w związku a kobiecym BMI. Okazuje się, że im ono wyższe, tym większa jest kobieca zdolność do “przewidywania i zaspokajania” męskich potrzeb. 

Cóż, nie będziemy ukrywać, że dla wielu z nas jest to... dobra wiadomość. W końcu o wiele przyjemniej jest nie przejmować się sylwetką, niż przechodzić prawdziwe katusze, żeby wypracować idealnie płaski brzuch ;)

Zobacz również: Dziewczyna w rozmiarze większym niż 36... nie ma u niego szans. Zdradził, dlaczego

„Nigdy nie wierz influencerkom”. Mamy ich ZDJĘCIA przed tuningiem u chirurga!
„Nigdy nie wierz influencerkom”. Mamy ich ZDJĘCIA przed tuningiem u chirurga! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.05.2019 09:27
Taka to się może bardziej stara, więcej z nim zje pyszności i nie zdradzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2019 08:55
Zależy co mamy na myśli pisząc okrągłe kształty. Bo jedni myślą wówczas o kobiecie noszącej rozmiar 40-42 a inni o takich 48+. A różnica jest ogromna.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.05.2019 15:17
Acha...im kobieta jest grubsza, tym lepiej zaspokoja potrzeby i zachcianki mężczyzny...spoko... Nie szkoda wam energii na tworzenie takich artykułów?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.05.2019 15:14
Nie zgadzam się. Niby chłopak wybrał mnie zamiast super szczupłej laski, ale i tak pilnuje mnie bym się teraz odchudzała. Więc tak czy siak mężczyźni wolą szczupłe, a nie żadne z kobiecymi kształtami.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie