Te 4 sekrety mężczyźni ukrywają przed nami najczęściej

Za nic w świecie nie chcą, aby wyszły na jaw.
Te 4 sekrety mężczyźni ukrywają przed nami najczęściej
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/415738609350439593/)
27.04.2019

Mężczyźni z natury są o wiele bardziej skryci, niż kobiety. My lubimy otwarcie mówić o swoich emocjach, a faceci - wręcz przeciwnie. Wolą je ukrywać przed całym światem. Niestety czasami może prowadzić to do nieporozumień w związku, a nawet do rozstania. 

Zobacz również: 12 rzeczy, których facet nigdy nie powie kobiecie

Jakie są największe męskie tajemnice? Eksperci od związków postanowili to zbadać. Udało im się wyróżnić cztery kwestie, które mężczyźni najczęściej zatajają przed swoimi partnerkami. Jakie sekrety skrywają mężczyźni? Odpowiedzi mogą cię zaskoczyć! 

#1: Kiepski stan finansowy 

Z raportu przygotowanego przez ekspertów portalu CreditCards.com wynika, że 1 na 5 Amerykanów robi zakupy o wartości 500 dolarów lub wyższej bez wiedzy partnerki, a ok. 7 milionów amerykańskich mężczyzn ukrywa pieniądze przed partnerką. Eksperci od związków potwierdzają, że kwestie finansowe to jedna z głównych przyczyn rozstań. Jak mówi dr Caroline Madden, terapeutka zajmująca się problemami par, mężczyźni często zatajają swoje problemy finansowe, zwłaszcza gdy nie jest w stanie na czas opłacić rachunków. “Mężczyzna odczuwa wstyd i nie chce martwić swojej partnerki. Naprawdę jest przekonany, że uda mu się wyjść z tej sytuacji obronną ręką”. 

#2: (Nie do końca) wspólne zainteresowania 

Na początku każdego związku obie strony chcą zrobić na partnerze jak najlepsze wrażenie. Jak wiadomo, podobieństwa zbliżają ludzi do siebie, dlatego mężczyźni często kłamią na temat wspólnych zainteresowań podzielanych ze swoją wybranką. Potwierdza to ekspert David Bennett: “Wielu mężczyzn nagle zacznie wykazywać wielkie zainteresowanie tymi samymi rzeczami, co kobieta, która im się podoba - muzyką, kuchnią, filmami itd., mimo że w rzeczywistości wcale tak go to nie interesuje. Jest jednak przekonany, że to świetna metoda, żeby zapewnić sobie randkę. Wielu mężczyzn zachowuje się tak na początku relacji, zanim w końcu ujawni swoje prawdziwe oblicze”. 

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/864409722207600462/)

#3: Przeszłe związki 

Okazuje się, że jednym z najpopularniejszych sekretów, które skrywają przed nami mężczyźni są informacje na temat swoich byłych związków. Faceci nie czują się komfortowo rozmawiając na temat swoich przeszłych relacji. Chcą uniknąć ewentualnych nieporozumień i kłótni i nie chcą tłumaczyć się przed aktualnymi partnerkami. “Przeszłość jest przeszłością, ale prawda w końcu wyjdzie na jaw… Zawsze lepszym rozwiązaniem jest zainicjować otwartą i szczerą rozmowę” - radzi Eric Hunt, zajmujący się terapią par. 

#4: Emocje 

Mężczyźni mają tendencję do ukrywania swoich emocji. W dużej mierze bierze się to z wychowania i stereotypów, które definiują “męskość” jako bycie “twardzielem”, który nigdy nie mówi otwarcie o tym, co czuje i nie przyznaje się do żadnych słabości. “Mężczyźni są uczeni tego, aby tłamsić swoje emocje, ale to nie oznacza, że ich intensywnie nie przeżywają” - mówi specjalista Douglas E. Noll, i dodaje: “Mężczyźni często czują się osamotnieni, bo ich uczucia się ignorowane albo nie poświęca im się należytej uwagi”. 

Zobacz również: Opowiem Wam, co ukrywam przed żoną

Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku
Nie masz szczęścia w miłości? Prawdopodobnie wszystkiemu winny jest Twój znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 3 / 5
Joanna (Ocena: 5) 04.05.2019 18:05
O kobietach też jest maximus odwrócę twoje zdanie faceci nie są świętoszkami nikt nie jest
odpowiedz
Marzena (Ocena: 1) 04.05.2019 09:51
Niech zgadne: mlode,brzydkie,bez partnerow i slabo platne.Oto tworczynie tych wypocin produkowanych na szmacianym portalu.Zeby nie to,ze Opera co jakis czas mi cos podsuwa a ja klikne zanim sie zorientuje co to,NIGDY bym tu sie nie pojawila.I tak staram sie omijac ten syf
odpowiedz
Maximus (Ocena: 1) 04.05.2019 08:14
albo z butami w cudze zycie albo brednie ,jak tutaj,Taki jest skutek,gdy się ma w glowie papiloty zamiast mózgu.Bo kobiety nie maja sekretów,niczego nie ukrywają,prawda ??Zwlaszcza te lepiej zarabiające ,z mezami pilnującymi dzieci w domu.Nie ukrywają,co robily na sluzbowych wyjazdach,,smialo opowiadają komu i ile razy daly,zeby awansować,premie i dodatki przynoszą mezowi w zebach i ani pisna,z iloma facetami wcześniej zyly.Biedne,ucisnione niewiniątka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 14:12
Bulshit
odpowiedz

Polecane dla Ciebie