„On musi cię naprawdę kochać!” - najgorsze teksty, które ciągle słyszą puszyste partnerki prawdziwych przystojniaków

Takie pary wywołują w społeczeństwie prawdziwe zdziwienie.
„On musi cię naprawdę kochać!”  - najgorsze teksty, które ciągle słyszą puszyste partnerki prawdziwych przystojniaków
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/46724914868259801/)
27.04.2019

Tobie pewnie też kiedyś się to zdarzyło - mijasz na ulicy zakochaną parę, trzymającą się za ręce. Coś jednak nie pasuje ci w tym obrazku. Ten facet to prawdziwy przystojniak, natomiast jego dziewczyna... nic szczególnego, w dodatku jest o wiele szersza niż on. W tym momencie pewnie pomyślałaś sobie: “Co taki facet robi z taką dziewczyną?!”, prawda? Nie ty jedna. Z jakiego powodu takie “niedopasowane” pary wywołują w społeczeństwie prawdziwe zdziwienie. 

Zobacz również: Hejterzy nazywają jego dziewczynę PASZTETEM. On nie ma zamiaru jej ukrywać

A przecież nie ma nic dziwnego w tym, że przystojny mężczyzna jest partnerem dziewczyny w większym rozmiarze, albo że piękna kobieta spotyka się z niższym od siebie, łysiejącym facetem. Wygląd fizyczny to naprawdę nie wszystko. Jednak nie wszyscy są w stanie przyjąć to do wiadomości, dlatego puszyste kobiety regularnie wysłuchują 6 poniższych tekstów, gdy są widziane w towarzystwie swoich przystojnych partnerów. Najwyższy czas z tym skończyć! 

#1: "On jest naprawdę przystojny! Jakim cudem go poderwałaś?" 

Z jakiegoś powodu większość ludzi wychodzi z założenia, że dziewczyny w rozmiarze XL nigdy nie wychodzą z domu i nie nawiązują nowych znajomości. W żadnym wypadku nie flirtują też z mężczyznami i nawet nie zwracają na nich uwagi. Prawda? Nieprawda. Dodatkowe kilogramy wcale nie odbierają automatycznie pewności siebie. Prawdziwa pewność siebie bierze się nie z wyglądu, ale z wnętrza, ze świadomości swojej wartości. Rozmiar nie ma tutaj nic do rzeczy! 

#2: "Prawdziwa z ciebie szczęściara!" 

Zgodnie z logiką, która kryje się za takim zdaniem puszysta dziewczyna powinna dziękować swojemu mężczyźnie, że w ogóle na nią spojrzał. Bo przecież który facet zwróciłby uwagę na kobietę w większym rozmiarze? Postawmy sprawę jasno – fakt, że przystojny i umięśniony mężczyzna związał się z kobietą z dodatkowymi kilogramami wcale nie oznacza, że zrobił to z litości albo innych niewłaściwych czy dziwacznych pobudek. “Szczęście” nie ma tu nic do rzeczy. Widocznie w tej kobiecie jest coś, za co ją pokochał. To naprawdę bardzo proste wyjaśnienie - nie trzeba doszukiwać się w nim drugiego dna. 

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/AS065QWuu_I5cOGgfABmpDc95UIlNsJXkUb1ooITrjNU75avA34xMus/)

#3: "Wow, nawet mi nie udało się poderwać takiego przystojniaka" 

Od razu podajemy tłumaczenie takiej wypowiedzi. Brzmi ona: “Jak ja ci zazdroszczę!”. Jak wiadomo nikt chętnie nie przyzna się do zazdrości - zamiast tego o wiele łatwiej jest wbić drugiej osobie szpilę, albo rzucać pod jej adresem złośliwe aluzje. Wszystkie kobiety o figurze modelki, które zazdroszczą przystojnych partnerów puszystym koleżankom wyjaśniamy: wygląd i “idealna waga” to nie wszystko.  

#4: "Musisz mieć niesamowitą osobowość" 

Owszem, jeśli kobieta jest w związku ze wspaniałym mężczyzną, zapewne ma niesamowitą osobowość, która tylko sprawia, że jej partner z każdym dniem zakochuje się w niej jeszcze bardziej. Co wcale nie oznacza, że kobieta w rozmiarze XL nie może być atrakcyjna, zmysłowa i po prostu piękna. Jeśli ona sama czuje się dobrze w swojej skórze i emanuje kobiecością, inne osoby także będą postrzegać ją w taki sposób - mężczyźni też. 

#5: "On musi cię naprawdę kochać!" 

Że niby przystojny, wysportowany facet nie jest w stanie pokochać większej partnerki? Czas raz na zawsze skończyć z tymi przekonaniami. To prawda, że pierwsze wrażenie na czyjś temat bierze się przede wszystkim z wyglądu, ale żadna udana relacja nie skupia się na cechach powierzchownych. Kiedy się kogoś kocha, naprawdę nie widzi się tego, co dla innych może być dyskwalifikacją - jak chociażby nadwaga. Prawdziwie zakochany facet zupełnie nie będzie zwracał na to uwagi. 

Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/584905070332741992/)

#6: "Pewnie nieustannie go rozśmieszasz" 

To klasyczny stereotyp na temat puszystych kobiet. Mówi się, że skoro nie są w stanie zachwycić innych swoją urodą i wyglądem, w takim razie muszą “ratować się” poczuciem humoru i w ten sposób zaskarbić sobie względy innych ludzi. Nic bardziej mylnego. Ale tak na marginesie – kobieta, która potrafi zawsze rozśmieszyć swojego mężczyznę to prawdziwy skarb. I vice versa! 

Zobacz również: Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci bezlitośnie: „Chory układ”

Polecane wideo

Ich zdjęcia z podróży poślubnej oburzyły internautów. Bo panna młoda jest ZA GRUBA, by pokochał ją taki przystojniak!
Ich zdjęcia z podróży poślubnej oburzyły internautów. Bo panna młoda jest ZA GRUBA, by pokochał ją taki przystojniak! - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.9 / 5
gość (Ocena: 5) 13.05.2019 11:46
Hej panowie, spotkam się z Panem na dyskretne i potajemne spotkania Mam 24 lat jestem po rozstaniu i nie chce mężczyzny na stałe. Zapraszam do kontaktu przez ten portal : www.wyspakobiet.eu/xmonia24x
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2019 22:43
Ja jestem właśnie taka lekko pulchna, mam chudszego od siebie faceta, i właśnie co niektórzy (nawet u mnie w rodzinie) niedowierzają, że on wciąż mnie kocha i jesteśmy razem. Dodam, że on mnie poznał jak byłam nieco szczuplejsza, to teraz moja figura i tak mu odpowiada. Po prostu mam mądrego partnera, który nie patrzy się tylko na wygląd, ale na całokształt, charakter i intelekt jest dla niego ważniejszy niż wygląd i za to go kocham.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 20:15
Mam takiego kumpla ... facet ciacho, 190 cm, fajna sylwetka, twarz marzenie- ale nie umówi się z dziewczyna w rozmiarze mniejszym niż L. Kiedyś go o to zapytałam i powiedział, ze nie interesuje go chorobliwie otyła osoba, ale bardzo szczupłe dziewczyny też mu się nie podobają. Po prostu. Moja koleżanka, przy kości, nie miała z kim iść na studniówkę- wkręciłam jej go. Dziewczyny z naszej klasy przewracały oczami i zachodziły w głowę czy gość jest kuzynem tej koleżanki, bo nie wierzyły, ze taki gość z własnej woli mógł chcieć pójść na imprezę z taką dziewczyna. Dziś są parą (minęło już 5 lat) i niedawno się zaręczyli. Znałam dwie poprzednie dziewczyny tego chłopaka- i obie miały właśnie takie sylwetki. Nie rozumiem, dlaczego do ludzi nie dociera, ze gusta są różne. Przecież nawet miss świata nie będzie się podobała wszystkim...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 20:01
Rudy naśmiewa się z łysego. Mówi ,,Co, Bozia włosów nie dała? Hihi” a łysy na to odpowiada ,,Chciała dać rude wredne, więc odmówiłem”
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 12:52
A ja wolę sobie nie robić problemów typu ""przykre" komentarze jakich muszą słuchać pulchne dziewczyny", bo: po pierwsze - nie muszą, po drugie wolę być szczupła. Nie dość że niemile komentarze się słucha tylko od grubych zazdrosnic, które tylko chcą sobie podbudowac ego to jeszcze stawy zdrowsze, brak kłopotów z ciśnieniem, tłuszczem na organach, cukrzycą... No i słucham tylko komentarzy typu "ładna z was para". Nie licząc grubych zazdrosnic i ich komentarzy typu "taka chuda to mu dziecka przecież nie da, do tego trzeba mieć kształty". Cóż, kształt piłki plażowej nie jest wymagany do tego by zajść w ciążę, wręcz utrudnia, i nie każdy chce mieć dzieci.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie