5 korzyści bycia w związku ze starszym facetem

Dostrzegasz je?
5 korzyści bycia w związku ze starszym facetem
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hotzelphotography/)
20.04.2019

Duża różnica wieku między partnerami często spotyka się z niedowierzaniem otoczenia i niekończącymi się pytaniami. Mówi się, że miłość nie wybiera, miłość nie zna granic... Dlaczego mimo to bycie z dużo starszym mężczyzną wciąż budzi tak wiele kontrowersji? Jeżeli ktoś zapyta cię, dlaczego jesteś w związku ze starszym facetem, wymień mu 5 korzyści z naszej listy!

Zobacz też: 5 powodów, dlaczego przynajmniej raz w życiu warto spotykać się z obcokrajowcem

Prawdziwy dżentelmen

Mając u swojego boku starszego mężczyznę, możesz być pewna, że jest on jeszcze z tych czasów, gdzie przepuszczało się kobiety w drzwiach, wręczało kwiaty bez okazji albo ustępowało miejsca w autobusie. Masz do czynienia z prawdziwym romantykiem, który nie pozwoli ci zapłacić rachunku na randce. Nie żeby to było najważniejsze, ale... wiecie jak jest.

Fot. unsplash

Doświadczony kochanek

Nie chodzi tu już nawet o doświadczenie seksualne, ale... zaufanie. Starszy facet ma już za sobą romanse, zachwiania, niepewności. Potrzebuje on stabilnego związku, a jego codzienne gesty są pełne ciepła i miłości.

Prawdziwy romantyk

Starszy facet na każdym kroku będzie ci okazywał miłość, wychwalał, stawiał na piedestale. Nie zdziw się, jeżeli dostaniesz przesyłkę do pracy z czekoladkami i miłosnym liścikiem. Uważaj tylko, żebyś się nie zagalopowała i nie stała się rozpieszczoną dziewczyną czy żoną. On tego nie polubi. 

Fot. unsplash

Stabilny emocjonalnie

Starszy facet na pewno ma już za sobą wiele związków, dlatego ma doświadczenie i wie, czego unikać, żeby związek był trwały. W jego słowniku nie ma słowa "debata", ale "dialog". Często szepcze miłe słowa i przytula znienacka. 

Potrafi rozmawiać

A dokładniej o finansach. Wiele związków rozpada się przez pieniądze. Starszy facet potrafi rozmawiać o kasie i podkreśla, że stabilność finansowa jest niezwykle ważna. Niestety wielu młodych chłopaków wymiguje się od tego typu rozmów lub w ogóle ich nie podejmuje. 

Zobacz też: Nowy trend w randkowaniu jest jeszcze gorszy niż ghosting. Ty też mogłaś paść jego ofiarą!

Wszyscy wpatrują się w jej twarz. Ma być dowodem na to, że ideały jednak istnieją
Wszyscy wpatrują się w jej twarz. Ma być dowodem na to, że ideały jednak istnieją - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.57 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2019 21:20
Wszystko pięknie, kiedy Ty masz 25-30, a on 35-40. Z biegiem lat może się okazać, że kobieta po 30 stała się bardzo atrakcyjną, pewną siebie i finansowo stabilną kobietą chcącą od życia znacznie więcej niż jej partner - nierzadko zazdrośnik, impotent lub pracoholik, któremu nie w głowie jakakolwiek odmiana w życiu codziennym.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.04.2019 18:08
Mam faceta w moim wieku i tez ma te cechy. Nie trzeba szukać starego dziada, aby b
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.04.2019 15:52
Od 15 lat spotykam się wyłącznie z młodszymi i też mają te cechy. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tego jak można woleć starego, sflaczałego,nudnego dziada, zamiast młodego, zadbanego, pełnego energii, pasji? Aktualnie mam 45 ale tylko w papierach, bo wyglądam i czuję się na 30. Moja miłosść natomiast 37i jest super! POlecam!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie