Facet z Tindera ma absurdalne wymagania dla potencjalnych dziewczyn. „Nie zniżę swojego poziomu”

Kryteria dotyczące wzrostu i wagi to dopiero początek.
Facet z Tindera ma absurdalne wymagania dla potencjalnych dziewczyn. „Nie zniżę swojego poziomu”
Fot. Reddit.com
28.03.2019

Chyba większość ludzi - zarówno kobiet, jak i mężczyzn - ma w głowie obraz idealnego partnera albo partnerki. Dla niektórych kobiet przysłowiowy książę na białym koniu to wysoki, szczupły blondyn, a inne marzą o muskularnym brunecie. Panowie także wizualizują swoje partnerki idealne i próbują je odnaleźć w prawdziwej rzeczywistości. Oczywiście z czasem okazuje się, że życie weryfikuje te marzenia. Bywa, że zakochujemy się w kimś, kto stanowi zupełne przeciwieństwo naszego ideału. 

Zobacz również: Użytkownik Tindera przygotował dla kandydatek na randkę specjalny formularz. Kobiety mu tego nie wybaczyły

Są jednak osoby, które idą w zaparte jeśli chodzi o poszukiwania perfekcyjnej drugiej połówki. Mało tego – nie zamierzają iść na jakiekolwiek ustępstwa i zaakceptować nawet najmniejszej niedoskonałości w potencjalnym partnerze. Poszukiwania idealnego kandydata do związku przenoszą się także do aplikacji randkowych. Ostatnio wiralem stał się profil pewnego mężczyzny, który w swoim opisie zamieścił długą listę kryteriów, które musi spełniać jego potencjalna dziewczyna. Wymagania są naprawdę spore, by nie powiedzieć - absurdalne. 

Chad, bo tak ma na imię wspomniany mężczyzna z Tindera, ma 26 lat, a na swoim profilu nie pokazuje twarzy. Na zdjęciu widać jedynie nagi tors mężczyzny, który robi sobie selfie przed lustrem i napina mięśnie. Pod spodem kandydatki zainteresowane niewątpliwym zaszczytem, jakim jest randka z Chadem znajdą listę kryteriów, które wcześniej muszą spełnić. A oto one: 

[Kobieta – przyp. red.] musi odpowiadać moim standardom. 

MUSI: 

 • być blondynką albo brunetką 
 • być szczupła i wysportowana, chodzić na siłownię częściej niż 2 razy w tygodniu 
 • mieć mniej niż 167 cm wzrostu, ale więcej niż 157 cm 
 • być dostępna o każdej porze 
 • potrafić robić dobrze oralnie i nazywać mnie tak, jak tego chcę 
 • potrafić gotować i sprzątać 
 • nie palić papierosów, nie pić alkoholu, nie brać narkotyków 
 • mieć stałe źródło dochodów, ponad 70 tys. dolarów rocznie 
 • mieć własne mieszkanie, w którym mogę nocować od czasu do czasu  

NIE MOŻE: 

 • podrywać innych facetów 
 • palić, pić, zażywać narkotyków  
 • wychodzić do klubów albo na “wieczory z koleżankami” 

Jeśli spełniasz te kryteria, przesuń w prawo. Ja nie zniżę swojego poziomu. 

Fot. Reddit.com

Screen z profilu Chada parę dni temu trafił na forum internetowe o nazwie Reddit i natychmiast stał się wiralem. Trudno się dziwić, że mężczyzna i jego wymagania nie zrobiły dobrego wrażenia na internautkach, które wyśmiały zarówno Chada, jak i jego szanse na znalezienie dziewczyny jego snów (czy też jakiejkolwiek dziewczyny). 

Rok 2099: Chad wciąż nie znalazł dziewczyny. 

To najbardziej oderwana od rzeczywistości rzecz, jaką kiedykolwiek przeczytałam. 

Ugh, oblałam test przy wzroście. Jestem o 2,5 cm za niska. Cóż, straciłam miłość mojego życia. 

A wy spełniacie wymagania Chada? Byłybyście zainteresowane spotykaniem się z facetem, który stawia kobietom takie kryteria? 

Zobacz również: Kobiety pokazują najgorsze teksty od facetów z Tindera. Ci mężczyźni powinni się wstydzić

Polecane wideo

Polka szokuje na Instagramie. Fani nie nadążają za jej operacjami plastycznymi
Polka szokuje na Instagramie. Fani nie nadążają za jej operacjami plastycznymi - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 3.94 / 5
patol.pl (Ocena: 2) 12.07.2019 19:09
Przecież to bait. Ja wymagania co do wzrostu widzę na profilach wielu panienek, często w formie podania swojego wzrostu - czemu więc i nie waga, wymiary, IQ itp.?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.04.2019 08:42
Pewnie to stary lysy kapec,,,,,te brzydale i jeszcze takie spasione takie wymagania maja ,jeszcze zapomnial dodac ze ma miec 15,lat hahaha bo ladni patrza na kobiete bo wiedza co to praca nad soba i na zycie a taki mieszka z matka i szuka lokum pasozyt jeden ,,,,naoglada sie porno ,matka zupe pod ryj da nawet piwko pusi disco i synek marzy,,, hahaha
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 30.03.2019 21:48
Większość ludzi taka jest ale czy to powód by się z niego nabijać? Kim są kobiety które się z niego napierd.ają? ? Tak łatwa wytykać innym wady a sami nie widzimy swoich. Niech facet żyje z tymi wymaganiami może życie go nauczy a może nie? jego sprawa, a może zrobił to dla beki i chciał zobaczyć reakcje? Nie oceniajmy ludzi tak zero-jedynkowo bo gwarantuję że ktoś i nas tak oceni, niesprawiedliwie, subiektywnie. Jak świat byłby piękny gdybyśmy sie nawzajem zrozumieli.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 22:23
Gość jeszcze nie wie na czym miłość polega. Jak spotka odpowiednią osobę to te swoje wymagania będzie mógł sobie do kosza wyrzucić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 19:25
Czemu tak ten brzuch wciąga?:-D:-D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie