Te niepozorne gesty nie kłamią - tak zachowuje się tylko zakochany mężczyzna!

Jeśli twój facet tak robi, nie widzi poza Tobą świata ♥
Te niepozorne gesty nie kłamią - tak zachowuje się tylko zakochany mężczyzna!
Fot. Unsplash
28.03.2019

Wszyscy doskonale wiemy, jak zachowuje się mężczyzna, który chce zwrócić na siebie uwagę kobiety, która wpadła mu w oko. Taki facet nie szczędzi jej komplementów, zaprasza ją na romantyczne randki albo przynosi bukiety kwiatów. Liczy na to, że takim zachowaniem zaskarbi sobie względy swojej wybranki. 

Zobacz również: Po tym poznasz, że on się w Tobie zakochał. Faceci okazują to bez słów

Wymienione wyżej zachowania są dość oczywiste. Ale naprawdę zakochany facet robi też inne rzeczy, które niekoniecznie rzucają się w oczy równie mocno, ale być może nawet bardziej świadczą o tym, że jego uczucia są silne i szczere. Poniżej wymieniliśmy 6 drobnych gestów, które robi wobec ukochanej kobiety tylko naprawdę zakochany mężczyzna. Jeśli twój facet też, jesteś prawdziwą szczęściarą! 

#1: Pisze do ciebie tylko po to, żeby się przywitać 

Kiedy pierwszą rzeczą, jaką widzisz po przebudzeniu jest wiadomość od faceta, który życzy ci miłego dnia, to jasne, że jesteś stale obecna w jego myślach. Tak samo jest w przypadku, gdy mężczyzna dzwoni do ciebie tylko po to, żeby się przywitać albo żeby usłyszeć twój głos. Co więcej, takie zachowanie świadczy o tym, że on też chce, żebyś o nim pamiętała. Zakochany facet nie ma problemu z tym, żeby jako pierwszy odezwać się do dziewczyny i nie interesują go żadne gierki w stylu “nie odpiszę od razu, niech nie myśli, że mi na niej zależy”.  

#2: Zapamiętuje drobne szczegóły 

On pamięta, w co ubrałaś się na waszą pierwszą randkę? Wie, jaka jest twoja ulubiona potrawa, a czego nigdy nie masz w lodówce? Pamięta opowieść o tym, w co przebrałaś się na pierwszy bal przebierańców w przedszkolu? W takim razie możesz mieć pewność, że ten facet z uwagą słucha wszystkiego, co mu mówisz, a w dodatku jest tym naprawdę zainteresowany. Warto to docenić, bo w dzisiejszym czasie uważne słuchanie drugiej osoby to rzadkość - i to nie tylko jeśli chodzi o związek. 

#3: Pyta, jak ci minął dzień 

Kiedy po długim i męczącym dniu twój facet pyta, jak się czujesz to znak, że pragnie otoczyć cię niewidzialną opieką i troską. Takie pytanie potwierdza, że jesteś dla niego ważną osobą i że zależy mu na twoim szczęściu. On chce być przy tobie także wtedy, kiedy masz gorszy nastrój i zrobić wszystko, żeby poprawić ci humor i przywrócić uśmiech na twojej twarzy. Nie ma nic przeciwko, żeby przez godzinę wysłuchiwać o tym, jak koleżanki z biura zepsuły ci humor – cieszy się, że ufasz mu na tyle, żeby mu się zwierzać. 

Fot. Unsplash.com

#4: Prezenty od niego są naprawdę przemyślane 

I nie chodzi o drogie prezenty w stylu ekskluzywnej biżuterii. To mogą być podarunki, które nie kosztują nawet złotówki, ale które świadczą o tym, że ten mężczyzna zwraca uwagę na to, co lubisz, czym się interesujesz i co wywołuje w tobie radość. Na przykład kiedy on zapamiętał, jakie są twoje ulubione kwiaty i pewnego dnia wyczarował je dla ciebie w środku zimy, w dodatku bez okazji. To znak, że on pragnie cię uszczęśliwić za wszelką cenę. 

#5: Pyta o twoich przyjaciół i rodzinę 

Mężczyzna, któremu naprawdę zależy na kobiecie nie będzie wzbraniał się przed tym, aby poznać osoby, które są jej bliskie – chodzi przede wszystkim o jej rodzinę i najbliższych przyjaciół. Mało tego – będzie sam z siebie pytał o takie osoby. Zapamięta też różne szczegóły, które opowiesz im na ich temat. I nigdy, przenigdy nie będzie wymagał od ciebie, żebyś zerwała z nimi kontakty, albo żebyś zrezygnowała z umówionego spotkania z nimi na jego rzecz. 

#6: Wie, kiedy coś jest nie tak 

Nie musisz mówić mu, że masz kiepski dzień albo że nie czujesz się sobą. On sam to zauważy, bo doskonale wyczuwa twój nastrój, a twoje samopoczucie nie jest mu obojętne. Twój zły humor wcale nie sprawi, że on nie będzie chciał się z tobą spotkać, albo że będzie robił ci aferę z tego powodu. Zakochany facet będzie chciał zrobić wszystko, żeby cię pocieszyć i poprawić ci humor. Zrozumie też, jeśli będziesz chciała pobyć sama i nie obrazi się na ciebie z tego powodu. 

Zobacz również: SPRAWDZIAN UCZUĆ: 7 rzeczy, które zrobi dla Ciebie facet tylko wtedy, jeśli naprawdę Cię kocha

5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Antek (Ocena: 1) 12.06.2019 04:25
naprawdę pyta o przyjaciol i rodzine??? Może jeszcze o przyjaciolki,zeby wyrwac jakas niezla???
odpowiedz
Kja (Ocena: 5) 28.03.2019 14:19
Miłość niejedno ma imię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2019 13:21
nic jak opis niezlego stalkera
odpowiedz

Polecane dla Ciebie