8 sygnałów, że on nie może przestać o Tobie myśleć

Sprawdź, jak ważna dla niego jesteś.
8 sygnałów, że on nie może przestać o Tobie myśleć
Fot. Unsplash
24.03.2019

Kocha czy jest ze mną tylko z przyzwyczajenia? Jak często o mnie myśli? Podobne pytania czasami nas nurtują, zwłaszcza jeśli jesteśmy w kilkuletnim związku. Każda dziewczyna pragnie być najważniejszą osobą w życiu mężczyzny. Słowa zapewniające o miłości mogą być jednak wypowiadane mechanicznie, a zachowanie nie zawsze jest jednoznaczne.

Zobacz także: Kobiety o tych cechach zdobywają każdego faceta. Żaden im się nie oprze

Na szczęście są sygnały, po których można rozpoznać, że jesteś tą jedyną, wymarzoną kobietą. Dlaczego nią jesteś? Bo nieustannie zajmujesz pierwsze miejsce w jego myślach. Rano, po południu i wieczorem. Jak to sprawdzić? Przeczytaj i przekonaj się, czy Twój facet daje Ci podobne dowody nieustannego zaangażowania.

Wszystko kojarzy mu się z Tobą i Waszymi spotkaniami

Jak często słyszysz z jego ust: `Pamiętasz?` Np. przejeżdżacie obok jakiegoś miejsca i nagle on mówi: `Ta kawiarnia przypomina lokal, w którym po raz pierwszy umówiliśmy się na randkę`. Albo inaczej. `Te kwiaty przypominają mi wzór na Twojej sukience, którą miałaś na sobie, kiedy zobaczyłem Cię po raz pierwszy`. Podobnych przykładów może być wiele. Nie ma znaczenia, czy są błahe czy nie. Ważne, że on pamięta, wraca wspomnieniami i zwyczajne rzeczy kojarzą mu się z Tobą. Pierwszym skojarzeniem mężczyzny zawsze powinna być jego ukochana.

Rozpieszcza Cię drobnymi prezentami

Nie chodzi tu o typowe upominki, ale gesty, których często prawie nie zauważamy. Oto jeden z przykładów. Jeżeli zajeżdżacie na stację benzynową, kupuje Ci ulubiony batonik. W drodze do Ciebie zrywa Twoje ulubione kwiaty i robi z nich bukiet. Pamięta, że lubisz pić wodę z cytryną i zawsze, kiedy się u niego pojawiasz, stawia przed Tobą ulubiony napój. W tym przypadku również można wymieniać w nieskończoność podobne gesty.

Interesuje się wszystkimi aspektami Twojego życia

Facet, który kocha swoją kobietę i ciągle o nie myśli, dopytuje o wszystko, co jej dotyczy. Jest ciekawy, jak przebiegło Twoje spotkanie biznesowe. Żywo interesuje się tym, czego nauczyłaś się na nowym kursie. Często także Ci doradza. Nienachalnie, ale zwraca uwagę na to, co może okazać się dla Ciebie korzystne, zarówno w pracy, relacjach rodzinnych czy hobby. Wyznaje zasadę, że wszystkie Twoje sprawy dotyczą także jego.

Wysyła Ci zabawne wiadomości w ciągu dnia

On często sprawdza, jak się czujesz i czy nie dzieje Ci się krzywda. W ciągu dnia dopytuje w SMS-ach, jak przebiega Twój dzień, przesyła zabawne teksty, czasami jakieś zdjęcia. W trudnych momentach próbuje Cię w ten sposób rozweselić albo podnieść na duchu. Kiedy tylko trzeba, jest jak najwierniejszy przyjaciel.

Rozmawia z Tobą rano i wieczorem

Zawsze jesteś osobą, z którą chce porozmawiać jako pierwszą, gdy się obudzi i kiedy idzie spać. Nieważne, czy to wiadomość na Facebooku, SMS czy telefon. Liczy się, że zaraz po przebudzeniu myśli o Tobie i zasypia z Twoim imieniem na ustach. To znak, że jesteś najważniejszą osobą w jego życiu. Jeżeli Twój ukochany zachowuje się w podobny sposób, doceń to.

Pamięta o rocznicach

Rocznica Waszej pierwszej randki, pierwszego pocałunku – on pamięta o wszystkim. Nawet pierwszą kłótnię wspomina z rozrzewnieniem, a dzień, w którym po raz pierwszy ugotowałaś mu obiad, należy do jednych z najpiękniejszych w jego życiu. Oczywiście w tym momencie odrobinę ironizujemy, ale nie da się zaprzeczyć, że mężczyzna, który nieustannie o Tobie myśli, pamięta także o najważniejszych momentach z Waszego wspólnego życia.

Zobacz także: Imię faceta zdradzi, jakim jest partnerem w związku. Czy warto się z nim umawiać? (IMIONA A-J)

Jego prezenty są zawsze trafione i spersonalizowane

Kiedy po raz kolejny otrzymujesz od niego prezent, już wiesz, że za chwilę spalisz się ze wstydu. Dlaczego? Bo Twoje w porównaniu do jego są tak zwyczajne, prozaiczne, nieprzemyślane, że aż brakuje słów. On doskonale wie, czego chcesz, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność. Potrafi zrobić wywiad wśród rodziny i znajomych, żeby tylko podarunek wywołał uśmiech na Twoich ustach.

Zasypuje Cię wiadomościami, kiedy wychodzi na dłużej

Jego wiadomości mogą być prozaiczne, ale wiele mówią o stosunku do Ciebie. Może to być zwykłe `Tęsknię za Tobą`, `Kocham Cię` albo `Nie mogę się doczekać, kiedy znowu Cię zobaczę`. Jeżeli w taki sposób zapewnia Cię o swoim przywiązaniu i uczuciu, jesteś prawdziwą szczęściarą. To znak, że ciągle o Tobie myśli.

Poznaj swój słowiański znak zodiaku
Poznaj swój słowiański znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 24.03.2019 10:41
Chcialabym sie zakochac z wzajemnoscia.... to chyba niemozliwe
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.03.2019 06:18
Każdy człowiek jest inny i nie musi robić tych wszystkich rzeczy nawet, jeśli serio kocha.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie