Kobiety o tych cechach zdobywają każdego faceta. Żaden im się nie oprze

Masz wszystkie z nich?
Kobiety o tych cechach zdobywają każdego faceta. Żaden im się nie oprze
Fot. Unsplash
20.03.2019

Są takie kobiety, które na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się ani ponadprzeciętną urodą, ani pociągającym zachowaniem, a jakimś cudem i tak nie mogą uwolnić się od wianuszka adoratorów. Mężczyźni próbują je zdobyć, chociaż one nie robią nic, żeby zwrócić na siebie ich uwagę. Jak to się dzieje? 

Zobacz również: Wypunktował wskazówki „jak być piękną kobietą”. Internauci nie mają dla niego litości

Istnieją pewne cechy charakteru i zachowania, które sprawiają, że kobieta jest wyjątkowo pożądana w oczach mężczyzny. I nie chodzi tylko o pożądanie fizyczne, ale też  a może przede wszystkim – o pragnienie, żeby to właśnie z tą kobietą stworzyć stały związek i uczynić ją częścią swojego życia. Te kobiety charakteryzuje przede wszystkim 5 poniższych cech. Ty też je posiadasz? 

#1: Pewność siebie 

Mężczyźni nie mają co do tego wątpliwości - nic nie urzeka ich w kobiecie tak, jak pewność siebie. Faceci uwielbiają kobiety, które są szczęśliwe z tego, jakimi są i nigdy nie udają, że są kimś innym. Każdy mężczyzna docenia i szanuje kobietę, która dokładnie wie, czego chce i nie boi się walczyć o wartości, które wyznaje. 

#2: Niezależność 

Kobieta niezależna to taka, która potrafi być szczęśliwa sama ze sobą. Nie popada w rozpacz, jeśli akurat z nikim się nie spotyka. Nie próbuje za wszelką cenę znaleźć sobie jakiegokolwiek faceta tylko po to, żeby uciec od samotności. Ma też swoje życie, swoich przyjaciół i pasje, które uwielbia pielęgnować, więc nie skupia całej uwagi na mężczyźnie. Taka kobieta w oczach facetów jest niezwykle intrygująca i każdy będzie chciał znaleźć się w jej świecie. 

Fot. Unsplash.com

#3: Pozytywne podejście do życia 

To jedna z najważniejszych cech, które sprawiają, że mężczyzna nie jest w stanie oprzeć się danej kobiecie. Wielu facetów, gdy opowiada o pierwszym spotkaniu ze swoją drugą połówką mówi coś w rodzaju: “Urzekł mnie jej uśmiech”, albo: “Emanowało z niej wewnętrzne światło”. To właśnie pozytywne podejście do życia jest tym, co przyciąga męską uwagę. Faceci chcą mieć za partnerki kobiety, które będą spontaniczne, z którymi będą dobrze się bawić. Szczery kobiecy uśmiech podpowiada im, że to właśnie ktoś dla nich. 

#4: Życzliwość 

To może zabrzmieć banalnie, ale mężczyźni naprawdę zwracają uwagę na tę cechę. Przyglądają się temu, jak ich wybranka traktuje innych – czy to przyjaciół, czy nieznajomych w autobusie, czy kelnerów w restauracji. Jeśli widzą, że kobieta jest nieuprzejma, wyniosła i traktuje innych z góry, od razu stracą nią zainteresowanie – nawet jeśli jest wyjątkowo seksowna.  

#5: Świadomość własnej seksualności 

Bycie “seksi” nie sprowadza się tylko do zmysłowej, koronkowej bielizny, obcisłej sukienki i wysokich obcasów. To, co o wiele bardziej uwodzi mężczyzn to świadomość kobiety co do własnej seksualności. To znaczy, że nie wstydzi się swojego ciała i nagości, a także nie boi się otwarcie rozmawiać o życiu intymnym i wyjawiać partnerowi swoich fantazji i pragnień.

Zobacz również: Tak wyglądają dziewczyny, których faceci nie znoszą. 7 typów

O Paulinie z Warszawy piszą media na całym świecie. To kolejna polska Barbie
O Paulinie z Warszawy piszą media na całym świecie. To kolejna polska Barbie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
to jaaa (Ocena: 5) 20.03.2019 10:48
mam tylko tę ostatnią, z tą resztą to różnie bywa, szczególnie ostatnio kiedy ukończyłam studia, zostałam magistrem, miałam super pracę w edukacji, niestety zmieniłam miejsce zamieszkania i nie mogę znaleźć pracy mimo że mieszkam w jednym z największych miast w Polsce. Zaczęłam się porównywać do koleżanek, które świetnie sobie radzą i straciłam pewność siebie. Chociaż chłopaka od trzech lat mam tego samego i kochamy się chyba coraz mocniej...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.03.2019 09:59
Masz je wszystkie? Pokemon!!!
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie