Rzeczy, które musisz zabrać na przymiarkę sukni ślubnej

Czy wiesz, czego potrzebujesz?
Rzeczy, które musisz zabrać na przymiarkę sukni ślubnej
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/weddingdressesofficial/)
18.03.2019

Wybór sukni ślubnej to bardzo ważna kwestia dla każdej panny młodej. Dzień przymiarek jest często bardzo emocjonujący i stresujący, dlatego niezwykle ważne jest, aby się do niego przygotować. Na przymiarki sukni, koniecznie powinnaś zabrać ze sobą: 

Zobacz też: Najpiękniejsze suknie w kształcie litery A

1. Pomysły

Przejrzyj suknie ślubne na stronie internetowej salonu, do którego się wybierasz. Zapisz te, które chciałabyś przymierzyć. Poza tym zbierz katalog inspiracji. Pomyśl, jak chciałabyś wyglądać w dniu ślubu, jaki styl, fason preferujesz. Określ również swój budżet, aby nie tracić czasu na przymiarkę sukien poza twoim zasięgiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

2. Dobry humor

Odradzam odwiedziny salonu sukien ślubnych w kiepskim nastroju, kiedy masz problemy w pracy, czy jesteś bardzo zmęczona. Niestety, ale w takiej sytuacji będzie to dla Ciebie męka, a nie przyjemność. Musisz być wypoczęta, mieć dobre nastawienie oraz humor, żebyś mogła podjąć właściwą decyzję. Znam sytuacje, gdzie panna młoda na ostatecznej przymiarce stwierdziła, że ta suknia już jej się nie podoba... 

 

3. Życzliwych doradców

Zabierz ze sobą osoby, które wiesz, że powiedzą ci prawdę. Niech to będą najlepiej dwie osoby, im więcej, tym gorzej. Pomyśl o osobach, które nie boją się powiedzieć, że w danej sukni po prostu wyglądasz źle.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

4. Odpowiednią bieliznę

Na przymiarkę sukni ślubnej najlepiej jest ubrać cielistą i bezszwową bieliznę, zwłaszcza, jeżeli marzysz o dopasowanej kreacji. Większość sukni ma wbudowane miseczki, najlepiej, więc mierzyć suknię bez biustonosza. Jeśli jednak, wiesz, że będzie cię to krępować, zabierz cielisty biustonosz, najlepiej bardotkę. 

 

5. Buty 

Co prawda na pierwszą przymiarkę nie są one niezbędne, aczkolwiek uważam, że sylwetka wygląda w nich o wiele lepiej. Tym bardziej, jeśli masz już buty ślubne! 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czujecie się teraz bardziej gotowe na wybór wymarzonej sukni? :)

Zobacz też: Kolekcja Orsay 2019 z niespodzianką dla PANIEN MŁODYCH

Podróżująca suknia ślubna. Nowożeńcy odtworzyli sesję ślubną w ponad 30 krajach świata!
Podróżująca suknia ślubna. Nowożeńcy odtworzyli sesję ślubną w ponad 30 krajach świata! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie