Panowie, róbcie notatki: 6 rzeczy, których kobieta szuka w mężczyźnie

Jakich rzeczy kobiety oczekują wobec mężczyzn, ale nie potrafią się do tego przyznać? Panowie, chcemy, żebyście o tym wiedzieli!
Panowie, róbcie notatki: 6 rzeczy, których kobieta szuka w mężczyźnie
Fot. iStock
18.03.2019

Mówi się, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. To ma tłumaczyć różnice, które sprawiają, że czasami (a może nawet częściej, niż czasami) tak trudno nam się porozumieć. Rzeczy, które są oczywiste dla jednej z płci, dla drugiej są absolutnie niepojęte - i na odwrót. To powoduje nieporozumienia nawet wśród najbardziej kochających się par. 

Zobacz również: Test na idealnego partnera: Ile z tych 10 cech posiada Twój facet?

Oczywiście kluczem do rozwiązania tego problemu są szczere rozmowy, ale czasami trudno powiedzieć wprost, jakie są nasze oczekiwania względem drugiej połówki. Jakich rzeczy kobiety oczekują wobec mężczyzn, ale nie potrafią się do tego przyznać? Oto najpowszechniejsze z nich. Panowie, róbcie notatki! 

#1: Żeby nas słuchali 

Po prostu. Nie zawsze zwierzamy się wam z naszych problemów po to, żeby usłyszeć wasze dobre rady i wskazówki, albo żebyście próbowali rozwiązać za nas nasze problemy. Owszem, bywa i tak, ale czasami to nie jest to, czego potrzebujemy. Chcemy tylko zostać wysłuchane, bez oceniania i analizowania. To naprawdę dużo dla nas znaczy. 

#2: Żeby dbali o higienę 

To naprawdę zdumiewające, jak wielu dorosłych mężczyzn nie ma nawyku brania codziennego prysznica albo używania dezodorantu. Postawmy sprawę jasno – dbanie o higienę to absolutna podstawa. Owszem, lubimy męski zapach, o ile jest synonimem czystego, zadbanego faceta, używającego wody po goleniu i męskich perfum. To samo tyczy się regularnego golenia. Wtedy mamy o wiele większą ochotę na to, aby być z wami blisko. 

#3: Żeby wiedzieli TO na temat seksu 

Większość mężczyzn odczytuje słowa “kochanie, nie dziś” jako odrzucenie i nie potrafi sobie z tym poradzić. Ale w większości przypadków niechęć do zbliżenia wcale nie jest oznaką, że w związku coś dzieje się nie tak, a partner już nas nie pociąga. Są takie chwile, gdy po prostu nie mamy ochoty na seks – i tyle. Nie bierzcie tego do siebie i postarajcie się to zrozumieć. 

Fot. iStock

#4: Żeby nie przestawali się starać 

Wielu facetów na etapie randkowania przechodzi samych siebie, żeby zdobyć kobietę. Zasypuje ją romantycznymi wiadomościami, przynosi kwiaty bez okazji, zaprasza na wyjątkowe randki. Niestety w chwili, gdy kobieta jest “zdobyta”, te zachowania się urywają. To sprawia, że przestajemy czuć się doceniane i pożądane. Romantyczne gesty od czasu do czasu naprawdę znaczą wiele w oczach kobiety. 

#5: Żeby nam pomagali 

Postawmy sprawę jasno - żadna kobieta nie chce wysłuchiwać od swojego faceta, że nie będzie pomagał jej w sprzątaniu/gotowaniu/zakupach, bo to “kobiece zajęcia”. Związek to partnerstwo, dlatego nie siedźcie przed telewizorem, kiedy wasze partnerki krzątają się po domu, usiłując w pojedynkę ogarnąć całotygodniowy bałagan i załatwić wszystkie sprawunki.  

#6: Żeby byli wobec nas szczerzy 

Nikt, bez względu na płeć, nie lubi być oszukiwany. Jeśli wychodzicie z założenia, że lepiej jest po prostu zerwać, niż przyznać się do zdrady, jesteś w błędzie. Każda kobieta woli poznać prawdę prosto w twarz. Wolimy cierpieć z powodu zerwania niż tkwić w relacji opartej na kłamstwie i cierpieć podwójnie gdy wyjdzie na jaw, że nie tylko byłyśmy zdradzane, ale też dowiedziałyśmy się tego od osób trzecich. 

Zobacz również: Dziwię się, że żadna dziewczyna mnie nie chce. Powinienem być dla nich ideałem

Faceci spod tych znaków zodiaku to najgorsi mężowie. Nie nadają się do małżeństwa
Faceci spod tych znaków zodiaku to najgorsi mężowie. Nie nadają się do małżeństwa - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 3.86 / 5
X (Ocena: 5) 18.03.2019 17:40
7.„Prawdziwy facet zaczyna się od 185 cm i 5000 zł. Trzeba mieć jakieś wymagania”.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.03.2019 07:29
Dupy to możesz Ty dawać swoim kolezkom pawianie :-D
odpowiedz
nieumyty kûtas (Ocena: 5) 18.03.2019 04:54
czyli cała litania... baby oczekują wszystkiego a od siebie nic nie dają, nawet czasami dûpy 😂
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie