Jak facet będzie cię traktował w związku? Zdradzi to jego imię (IMIONA K-Z)

Komu dać szansę, a od kogo trzymać się z daleka?
Jak facet będzie cię traktował w związku? Zdradzi to jego imię (IMIONA K-Z)
Fot. iStock
27.02.2019

Kiedy poznajesz nowego, intrygującego faceta na pewno zastanawiasz się, jaki on jest przy bliższym poznaniu. Czy nadajecie na tych samych falach? Czy macie wspólne zainteresowania? Wyobrażasz sobie, jak by to było, gdybyście zostali parą. Ale nigdy nie możesz mieć pewności, jakim on będzie dla ciebie chłopakiem, jeśli rzeczywiście nie zaczniecie się spotykać.

Zobacz również: Imię faceta zdradzi, jakim jest partnerem w związku. Czy warto się z nim umawiać? (IMIONA A-J)

Niestety czasem okazuje się, że facet, który zrobił na tobie świetne pierwsze wrażenie okazuje się bojącym się zaangażowania egoistą, a chłopak, na którego nigdy nie zwracałaś uwagę przy bliższym poznaniu nagle zyskuje w twoich oczach. Nigdy do końca nie wiadomo, kim naprawdę jest dany facet! Ale jego imię w wielu przypadkach może pomóc ci uchylić rąbka tajemnicy. Dziś przyglądamy się mężczyznom, którzy noszą imiona od litery K do litery Z. Jak zachowują się w relacjach damsko-męskich? Któremu z nich warto dać szansę, a od kogo trzymać się z daleka? 

Kacper 

Kacper jest uroczym chłopakiem. To typ faceta, z którym rozmawia się do białego rana, i który opowiada ci największe sekrety ze swojego życia, co sprawia, że od razu nawiązujesz z nim więź. Czujesz się wyjątkowa, bo wydaje ci się, że on otwiera się przed tobą emocjonalnie, jak żadnej inny facet. Prawda jest taka, że on traktuje cię jak prywatnego (i darmowego!) terapeutę. 

Kamil 

Od momentu, gdy go poznasz, nie będziesz w stanie myśleć o nikim innym. Przez kolejne 48 godzin będziecie nieustannie wymieniać się wiadomościami i flirtować na całego. Rozbraja cię jego poczucie humoru, a każdy mem, który ci wysyła, idealnie pasuje do waszej rozmowy. Ciesz się tą chwilą, bo szybko minie i Kamil zniknie bez śladu. Czy ktoś wie, co się z nim stało? 

Fot. iStock

Krzysiek 

Gdy już się wyszaleje, Krzysiek jest prawdziwym materiałem na idealnego męża. Będzie zapraszać cię na romantyczne randki, odpisywał na twoje wiadomości, a nawet (sam z siebie!) zaktualizuje swój status związku na Facebooku. To typ faceta, którego będą ci zazdrościć wszystkie koleżanki. Gratulujemy! 

Łukasz 

Łukasz sprawi, że poczujesz się przy nim wyjątkowo. Traktuje kobietę jak księżniczkę i okazuje jej wiele czułości. Będzie trzymał cię za rękę podczas spacerów i bawił się twoimi włosami, głęboko patrząc ci przy tym w oczy. Kiedy już poczujesz, że w końcu znalazłaś idealnego chłopaka on powie, że nie szuka niczego poważnego. 

Zobacz również: LIST: „Czy każdy facet noszący TO IMIĘ jest tak samo beznadziejny? Poznałam już 4 i mam dość!”

Mateusz 

Gdy ten przystojniak zaprosi cię do siebie w piątkowy wieczór ty będziesz miała wizję zmysłowej randki, więc założysz swoją najlepszą, koronkową bieliznę. Jednak na miejscu okaże się, że on pije piwo z współlokatorami i gra z nimi na playstation. Nie będziesz wiedziała, jak się zachować, więc będziesz siedzieć w milczeniu czekając, aż jego kumple sobie pójdą, a Mateusz się tobą zainteresuje. Wiesz, że drugi raz nie popełnisz tego błędu. 

Michał 

Przy pierwszym spotkaniu Michał wywrze na tobie wielkie wrażenie. Jest błyskotliwym intelektualistą, który ma zdanie na każdy temat i nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów. Jednak po 45 minutach jego analizy bieżącej sytuacji politycznej w środkowej Afryce będziesz miała dosyć i odkryjesz, że pod płaszczykiem inteligenta kryje się bufon. 

Fot. iStock

Robert 

Robert utrzymuje, że “nie gra w gierki” i “nie będzie bawił się twoimi uczuciami”. Jednak to, co mówi i to, jak się zachowuje to dwie różne rzeczy. Przy nim nigdy nie będziesz wiedziała, na czym stoisz. Gdy już go skreślisz, on nagle z powrotem pojawi się w twoim życiu. Zrób sobie przysługę i nie daj się na to ponownie nabrać. 

Tomek 

Ten facet ciągle prawi ci komplementy i jest wobec ciebie prawdziwym dżentelmenem. To typ mężczyzny, który nagle pojawi się pod twoim mieszkaniem z bukietem kwiatów i zaproszeniem na romantyczny spacer. Nic dziwnego, że jesteś nim zachwycona i godzisz się na wszystko. Ale na Tomku nie można polegać. Gdy tylko między wami robi się “zbyt poważnie”, on przypomina sobie, że właściwie to... ma dziewczynę, z którą jest szczęśliwy. Goń się, Tomku. 

Wojtek 

Wojtek jest uroczy. Chce słuchać opowieści o tym, jak ci minął dzień. Będzie dzielił się z tobą swoimi uczuciami. Będzie z tobą rozbrajająco szczery. Na początku nie będziesz wiedziała, jak się w tym wszystkim odnaleźć i będziesz zastanawiać się, w czym tkwi haczyk. Nasza rada? Umów się z Wojtkiem. To naprawdę dobry chłopak. 

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Szukasz porządnego faceta? Powinien mieć na imię...

  

 

Faceci nie znoszą, kiedy Twoje paznokcie tak wyglądają
Faceci nie znoszą, kiedy Twoje paznokcie tak wyglądają - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2019 22:07
Łukasz- sto procent prawdy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2019 16:02
A gdzie Przemek
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 27.02.2019 13:02
gdzie Patryk ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie