Ona ma 19 lat, a on 62. Niedawno się pobrali, a teraz starają się o dziecko

Na widok tej pary przechodnie wyzywają mężczyznę od pedofilów.
Ona ma 19 lat, a on 62. Niedawno się pobrali, a teraz starają się o dziecko
Fot. Facebook.com/JR Simpson
24.02.2019

Większości ludzi trudno wyobrazić sobie taką relację, ale oni sami utrzymują, że są bardzo szczęśliwi i kochają się na zabój. 19-letnia Samantha i 62-letni JR od niespełna roku są małżeństwem, mimo że ich związku nie popierają ich rodziny i przyjaciele. Ale to nie koniec – teraz 19-latka i jej emerytowany mąż chcą powiększyć rodzinę i aktywnie starają się o dziecko. 

Zobacz również: „Mam 18 lat, mój facet 55. W przyszłym roku zostanę jego żoną”

Samantha poznała JR przez wspólnych znajomych gdy miała 18 lat, a starszy mężczyzna od razu skradł jej serce. “Kiedy go zobaczyłam od razu spodobało mi się to, jak się prezentuje oraz fakt, że jest dżentelmenem. W naszych rozmowach wypowiadał się bardzo kulturalnie, tak samo było, gdy rozmawialiśmy przez telefon albo wymienialiśmy wiadomości. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego mężczyzny” - mówiła Samantha w rozmowie z mediami. Nastolatka dodała, że ma za sobą związki z rówieśnikami, ale żaden z nich nie dorasta jej mężowi do pięt. “Wszyscy byli niedojrzali i nie mieli pojęcia, jak powinno traktować się partnerki”. 

Niestety związek JR i Samanthy wzbudza wiele kontrowersji. Gdy para pojawia się gdzieś publicznie ludzie z miejsca zakładają, że JR jest dziadkiem 19-latki. Wobec tego gdy małżonkowie publicznie okazują sobie czułość, pod adresem 62-latka padają obelgi – ludzie nazywają go “pedofilem”. “Gdy jesteśmy razem na mieście nie ma chwili, żeby ktoś nie komentował naszego związku. To wykańczające” - mówiła Samantha”. Mimo ataków pod swoim adresem para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a nawet planuje powiększyć rodzinę. 62-latek i 19-latka aktywnie starają się o dziecko i wcale tego nie ukrywają. “JR ma dziecko z poprzedniego związku, ale chcemy mieć też własne dzieci i założyć rodzinę. Aktualnie próbujemy zajść w ciążę, bo czujemy, że to odpowiedni moment – niedawno się pobraliśmy i kupiliśmy dom, więc dlaczego nie? Mam nadzieję, że kiedy nasze dziecko przyjdzie na świat skończą się ataki pod naszym adresem, bo nie chcemy wychowywać dziecka w środowisku, w którym musiałoby wysłuchiwać wyzwisk na temat swojego ojca” - mówiła 19-latka. 

Para ma nadzieję, że upublicznienie historii ich miłości sprawi, że inni ludzie zrozumieją, że ich związek to żaden żart - nawet mimo 43 lat różnicy między nimi. W galerii zobaczysz zdjęcia m.in. ze ślubu Samanthy i JR. Pasują do siebie? 

Polecane wideo

“Chyba urodzisz konia!” - internauci bezlitośni dla ciężarnej z naprawdę gigantycznym brzuszkiem
“Chyba urodzisz konia!” - internauci bezlitośni dla ciężarnej z naprawdę gigantycznym brzuszkiem - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.08.2019 10:45
To ile ma w końcu kobita? 18 czy 19 lat? Mieszacie, mieszacie... Wiem, że to wielkiej różnicy nie daje, ale jednak.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2019 14:42
Prawdopodobnie ma taki fatysz, kreca jak starsi panowie, w wieku dziadka. A on korzysta, ze młoda go chce. Tylko dziecka żal bedzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2019 19:35
Nie widzę na tej parze różnicy wieku.
odpowiedz
Nati (Ocena: 5) 25.02.2019 22:02
Różnicę 20 paru lat jeszcze rozumiem ale 40 wzwyż to już przegięcie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2019 20:26
Strasznie brzydka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie