Pamiętacie audycję "Jak być dobrą żoną w sypialni"? Teraz Radio Maryja ma rady dla mężczyzn

Mamy dla was najlepsze, a przynajmniej - najbardziej kontrowersyjne - cytaty.
Pamiętacie audycję "Jak być dobrą żoną w sypialni"? Teraz Radio Maryja ma rady dla mężczyzn
Fot. iStock
21.02.2019

W grudniu 2018 roku Radio Maryja zorganizowało audycję pod tytułem “Jak być dobrą żoną w sypialni”. Eksperci zgromadzeni w studiu dyskutowali na temat tego, jakie są powinności kobiety względem męża jeśli chodzi o życie erotyczne. Podczas audycji padło wiele kontrowersyjnych wypowiedzi, m.in. o tym, że "kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jeden z ołtarzy", albo że “żona nie może uważać go za agresora czy potencjalnego gwałciciela”, ponieważ “na mocy powinności małżeńskiej mąż ma prawo domagania się współżycia seksualnego” 

Zobacz również: Radio Maryja już po audycji „Jak być dobrą żoną w sypialni”. Padło wiele absurdalnych tekstów!

Teraz Radio Maryja ponownie przygotowało dla swoich słuchaczy audycję dotyczącą rad na temat życia seksualnego. Tym razem eksperci zgromadzeni w studiu przyjrzeli się roli mężczyzny w sypialni. Osoby, które śledziły audycję usłyszały m.in., że “seks pozamałżeński zawsze pozostanie bezowocnym ugorem”, a “jeśli seks to zabawa dwóch przygodnych osób, to to jest żałosne” oraz nie zasługuje na miano “człowieczego”. 

Fot. iStock

Podczas audycji “Jak być dobrym mężem w sypialni” poruszono także temat prokreacji. Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła katolickiego seks powinien mieć miejsce tylko wtedy, kiedy może doprowadzić do poczęcia, wobec czego potępia wszelkie inne rodzaje zbliżenia. Usłyszeliśmy m.in., że “jeśli wytrysk ma nastąpić poza drogami rodnymi żony, to to nas będzie niszczyć”, oraz że “kiedy ludzie zbliżają się do siebie, bojąc się poczęcia dziecka, to się kłóci z godnością człowieczą”. 

Wprawdzie tematem audycji była rola mężczyzny w życiu seksualnym, ale w pewnym momencie dyskusja zeszła na temat powinności kobiet w sypialni. Wtedy na antenie padły poniższe słowa: “Żona powinna zgodzić się na współżycie, kiedy tylko jest to możliwe. Zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy ma ochotę. (...) Do czystości małżeńskiej należy zgoda na współżycie”. Na koniec usłyszeliśmy także, że mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, do istoty niezwykle racjonalne, kierujące się rozumem. W związku z tym muszą wykazać się szlachetnością i tolerować kobiece “fanaberie”: “Mężczyzna radzi sobie z lękami prawdziwymi, tymi racjonalnymi, natomiast przy nieracjonalnych musimy wznieść się ponad siebie, ponad własnym rozumem, po to, żeby spełniać zachcianki – nie, potrzeby – żony”.  

Jak oceniacie rady dla mężczyzn przekazane na antenie Radia Maryja? 

Zobacz również: Ojciec Rydzyk uczy o seksie: „Unikać spotkań sam na sam, kawy i ostrych przypraw”!

 

Polecane wideo

Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym
Tak wygląda dziecko urodzone w pęcherzu płodowym - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 4.65 / 5
Kaaayla (Ocena: 1) 22.03.2019 12:59
Sluchalam ibu audycji I to co Panstwo pisza to sa cytaty wyrwane z kontekstu. Kazdy slyszy to co chce uslyszec! Wiele tematow bylo prostowaniem z tego co mozemuy uslyszec na kursie przedmalzenskim. Proponuje najpierw ppsluchac a nastepnoe czytac tego typu portale o audycjach sprzecznych z ich ideą. Komentarz zapewne nie zostanie opublikowany. "Dziennikarze" bądzcie rzetelni !
odpowiedz
Kobieta (Ocena: 5) 24.02.2019 07:14
Kobiety powinny sie sprzeciwic i mowic glosno czego nie chca MY MAMY PRAWO DECYDOWAC to nasze cialo , mamy uczucia nie jestesmy tylko do rodzenia dzieci!!
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 23.02.2019 11:07
Boze ksieza niepowinni sie wypowiadac kto im dal takie prawo kobiety musimy wakczyc o swoje bo czuje sie jak zwierzę i niewolnica .Ku....jak bym zyla w Jordani bez praw.
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 23.02.2019 11:04
Pie.,....tych ksiezy.Kazdy chlop powinien byc zgwalcony to by wiedzieli co to znaczy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 17:21
Powinni katabsow uczyć jak zadowolić kobietę to nie mieliby rogów
odpowiedz

Polecane dla Ciebie