Walentynkowe prezenty last minute, w których się zakochasz. Twój facet jeszcze zdąży je kupić!

Ukochany przyznał się, że zapomniał o Walentynkach? Podsuń mu tę listę ♥
Walentynkowe prezenty last minute, w których się zakochasz. Twój facet jeszcze zdąży je kupić!
Fot. materiały prasowe
13.02.2019

W Walentynki obdarowujemy ukochane osoby romantycznymi prezentami, które podkreślają nasze uczucia. To mogą być drobiazgi, jak urocza kartka z życzeniami, bukiet kwiatów czy czekoladki, ale też bardziej okazałe prezenty, jak zmysłowa bielizna czy piękna i elegancka biżuteria. Oczywiście najbardziej liczy się miłość, ale w ten jeden dzień w roku warto pomyśleć o tym, by wyrazić ją za pomocą wyjątkowego prezentu.

Zobacz również: Romantyczne, ale niebanalne pomysły na walentynkowy manicure. Mamy dla was aż 8 propozycji!

Niektórzy planują walentynkową randkę i romantyczne prezenty z dużym wyprzedzeniem, ale są też tacy, którzy zostawiają wszystko na ostatnią chwilę, albo wręcz zapominają o tym dniu. Podejrzewasz, że do tych ostatnich zalicza się twój ukochany? A może wprost przyznał ci się do tego, że nie zaplanował niczego specjalnego z myślą o 14 lutego? Ułatw mu zadanie i podsuń naszą listę walentynkowych prezentów, o których marzy każda dziewczyna. Nasza redakcja zakochała się w każdym z nich! 

PS: Twój facet jeszcze zdąży sprawić ci romantyczną niespodziankę ♥

Polecane wideo

Horoskop na Walentynki podpowie, jaki mężczyzna jest ci pisany ♥
Horoskop na Walentynki podpowie, jaki mężczyzna jest ci pisany ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Regina (Ocena: 5) 10.03.2019 14:00
Ja akurat sobie cenię jeżdżenie z biurami podróży. Nie z wszystkimi, bo miałam przypadki fatalnej organizacji, ale na 1-szym miejscu stoi u mnie Itaka, jak dotąd nigdy się nie zawiodłam! Mają w ofercie Portugalię co roku, ja akurat planuję na zimę Kostarykę, ale być może skuszę się na Portugalię na przyszły rok :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie