Czego najbardziej boją się faceci?

Sprawdź, jaki jest największy koszmar każdego mężczyzny i jak sprawić, by stał się pięknym snem. Poznaj sekrety męskiej psychiki.
Czego najbardziej boją się faceci?
31.05.2008

Na potrzebę tego artykułu stworzyłyśmy w redakcji nowe pojęcie - klaustrofobia emocjonalna. To męski lęk przed zamknięciem w związku z kobietą, przez co relacje z innymi, potencjalnymi partnerkami zostają ograniczone, a wolność utracona. Niestety ta przypadłość dotyczy każdego faceta i jest nieuleczalna. Naszym zadaniem jest zmniejszenie jej destrukcyjnego wpływu na zdrowie psychiczne jego oraz twoje.

Jeśli dasz mężczyźnie podstawy do sądzenia, że jest w potrzasku, on się zablokuje. Dlatego, jeśli masz nawet niewielką potrzebę ograniczyć mu wolność, maskuj ją. Nie okazuj obsesyjnego zainteresowania i troski, bo poczuje się jak więzień, a ty w roli kaprala będziesz w jego oczach na straconej pozycji.

Wiemy, że miałabyś ochotę nie spuszczać swojego ukochanego z oka, ale to już duży chłopiec i czasami, tak jak i ty, potrzebuje odrobiny swobody. W związku z tym nie zachowuj się jak przyzwoitka w szkole z internatem - nie przeszukuj jego rzeczy, nie zaglądaj do wszystkich szuflad, jakbyś starała się znaleźć ”dowody zbrodni”, nie czytaj jego SMS-ów ani nie panosz się nadmiernie w jego domu. To w końcu jego twierdza, a jeśli będziesz zachowywała się jak posterunkowy, staniesz się intruzem. Spotkania z tobą przestaną być przyjemne - będą przykrym obowiązkiem, więc zacznie żywić wobec ciebie uczucia podobne do tych, jakimi darzy stos papierów do przejrzenia, leżących na jego biurku w pracy.

Dodatkowym plusem dania facetowi większej swobody jest fakt, że zacznie się on niepokoić, czemu nie jesteś taka opiekuńcza jak jeszcze kilka dni temu, czemu nie pytasz go, czy nie jest głodny, dlaczego przestałaś marudzić, żeby poszedł do fryzjera. Uzna, że straciłaś zainteresowanie jego osobą i za wszelką cenę będzie chciał je na nowo rozbudzić, więc zacznie się starać o twoje względy tak, jak na początku waszej znajomości. Pamiętasz, jak wtedy było miło? Na pewno masz ochotę na powtórkę. A do tego będziesz miała gwarancję, że mężczyzna, którego nie przytłoczysz twoją osobą, tak szybko nie znudzi się waszym związkiem i nie ucieknie ze strachu przed zaangażowaniem prosto w ramiona innej kobiety.

Polecane wideo

Komentarze (84)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2009 14:42
ja byłam w związku tylko 3 miesiące, ale wiedziałam, że ten facet jest mi pisany itd. bardzo go kochałam, ale kiedy nie okazałam mu zainteresowania na imprezie, poszedł do innej ... tańczył z nią, dotykał jej tyłka... później ona siedziała mu na kolanach itd. więc w ten sam dzień z nim zerwałam, kilka dni po tym zobaczyłam go jak niesie ją na rękach i świetnie się razem bawią... nadal o nim myślę, ale może tak miało być .... ale ja nadal kocham go i to bardzo boli kiedy widzę go z inną ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 16:54
[quote="Gosc"]a co jesli to juz sie stalo i facet ma Cie dosc??[/quote] Ech to zakańcza znajomość :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 16:53
[quote="Gosc"]Coś w tym jest, nikt nie lubi być [email protected], @ szczególnie faceci<3 Alutka_xd[/quote] :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2009 21:35
chyba że on nie zauważy zmiany...faceci tacy są!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2009 18:22
Coś w tym jest, nikt nie lubi być [email protected], @ szczególnie faceci<3 Alutka_xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie