Matka chce go zmusić, żeby rzucił dziewczynę. Z bardzo dziwnego powodu

Chłopak jest w szczęśliwym związku od 6 lat, ale sytuacja się skomplikowała.
Matka chce go zmusić, żeby rzucił dziewczynę. Z bardzo dziwnego powodu
Fot. Unsplash
28.01.2019

Wydaje się, że szczęście w miłości zależy wyłącznie od nas. Wystarczą dwie zakochane osoby, które chcą być razem i to wszystko. Cała reszta jakoś się ułoży. Jak wielkie jest to nieporozumienie wiedzą szczególnie ci, którzy nie mogą liczyć na wsparcie najbliższych. Brak akceptacji np. ze strony rodziców potrafi zrujnować nawet najbardziej wyjątkową relację.

Zobacz również: Jakiej kobiety mężczyźni NIGDY nie poproszą o rękę? 14 cech, które SKREŚLAJĄ w męskich oczach

Czy tak będzie i tym razem? Ryzyko jest ogromne, bo matka autora głośnego wpisu żąda zakończenia przez niego dotychczasowego związku. Z powodu niecodziennych życiowych zawirowań kobieta oskarża go o… kazirodztwo. Niezwykła historia, którą 20-latek podzielił się na łamach serwisu reddit.com, wzbudziła ogromne emocje.

Większość komentatorów stanęło po stronie szykanowanego chłopaka. Ty też?

Czy ze mną jest coś nie tak, że nie chcę zerwać ze swoją przyrodnią siostrą? Wiem, jak dziwnie to brzmi, ale sprawa jest bardziej skomplikowana. Jesteśmy przyjaciółmi od dzieciństwa, a w związku od 14. roku życia. Dziś mamy po 20 lat i studiujemy na tej samej uczelni, cały czas mieszkając w domu. Tym samym domu. Nasi rodzice niedawno się pobrali.

To moja mama i jej tata. Oboje byli rozwiedzeni, kiedy się poznaliśmy. Całą resztę możecie sobie wyobrazić. Błagaliśmy ich, żeby ze sobą nie randkowali właśnie z tego powodu. Do czasu ślubu nie mieli nic przeciwko naszemu związkowi, ale wszystko zmieniło się, kiedy razem zamieszkaliśmy.

Chora sytuacja. Nie uważam, żeby to z nami było coś nie tak. Mam dość, kiedy mama zwraca się do mnie: „powiedz swojej siostrze”

- wyznaje.

Zobacz również: Życiem uczuciowym Pawła rządzi horoskop. Nigdy nie umawia się z tymi 3 znakami

Mój prawdziwy tata uważa, że to całkiem zabawne. Cały czas powtarza mi: „a czego się spodziewałeś po tej wariatce?”. Myślałem, by z nim zamieszkać, ale ma problemy z uzależnieniem. Biologiczna matka mojej dziewczyny gdzieś zniknęła, więc też nam nie pomoże. Nie możemy sobie pozwolić na własne lokum, dopóki nie ukończymy studiów.

To doprowadza nas do szaleństwa. Myśleliśmy nawet o tym, by rzucić wszystko, wyjechać, znaleźć pracę i zacząć żyć po swojemu. Ostatnio nasi rodzice nie ustają w staraniach, żeby doprowadzić do naszego rozstania. Nazywają nas bratem i siostrą. Podkreślają, jak „obrzydliwy” jest to układ.

Kocham tę dziewczynę i chcę z nią spędzić resztę życia. Przecież od niej nie odejdę, skoro jest nam tak dobrze

- żali się.

Internauci stanęli jednoznacznie po jego stronie.

„Jesteś ze swoją dziewczyną znacznie dłużej, niż wasi rodzice. To przez nich sytuacja stała się dziwna. Dziwne jest nie to, że jesteście razem, ale że oni zdecydowali się na małżeństwo”. „Nie jesteście prawdziwym rodzeństwem i nie dorastaliście razem, więc co za problem. To wasi rodzice wszystko skomplikowali. Skoro coś im nie pasuje, to niech oni się rozejdą”. „Idźcie do urzędu, weźcie ślub i zacznij nazywać męża swojej mamy teściem. Może nowy układ coś zmieni” - radzą komentatorzy.

Bez względu na wszystko, to naprawdę skomplikowany układ. Czy istnieje jakieś dobre wyjście?

Zobacz również: Chciała, żeby zapłacił za nią rachunek na randce. Odpowiedź chłopaka zwaliła ją z nóg

Wszyscy są w szoku, że znalazła chłopaka. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł”
Wszyscy są w szoku, że znalazła chłopaka. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2019 12:14
Jest możliwe, że ich rodzice już od dawna się znali i niewykluczone, że jedno z nich ma biologicznego rodzica innego niż myśli. Możliwe, że faktycznie są biologicznym rodzeństwem z punktu widzenia jednego z rodziców. Wydaje mi się, że nie powiedzieli swoim dzieciom prawdy bo inaczej nie stawialiby tego na ostrzu noża. Myślę, że młodzi powinni zrobić sobie prędzej czy później badania genetyczne, żeby potwierdzić lub wykluczyć tę możliwość. Jednak skoro nie stać ich na samodzielne zamieszkanie, to nie będzie to łatwe. Najpierw muszą skończyć studia. Mogą też postawić się rodzicom i zablefować, że zrobili badania i znają całą prawdę nie mówiąc im jaka wg nich ona jest. Po ich reakcji domyślą się jak jest naprawdę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2019 16:39
To raczej rodzice mają nierówno pod sufitem, skoro wiedzieli, że się kochacie i jesteście parą, a mimo to zdecydowali się na małżeństwo. Pomijam to, że rodzeństwem nie jesteście, nawet przyrodnim - macie całkowicie innych rodziców i ślub matki autora z ojcem jego dziewczyny niczego tutaj nie zmienia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2019 10:43
Przyrodnie rodzeństwo to osoby z jednym wspólnym biologicznym rodzicem. Tutaj nie ma takiej sytuacji. Wszystko jest w normie. To rodzice mają coś na deklu... Serio takich egoistycznych staruchów to tylko kopnąć w de. i wziąć się za swoje życie jak najdalej.
zobacz odpowiedzi (1)
Lola (Ocena: 5) 28.01.2019 10:21
Nie przejmujcie się, to nie wasza wina, to rodzice zrobili wam taki nr, niech się wstydzą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2019 06:12
Przyrodnie? Chyba przybrane...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie