Wszyscy są w szoku, że znalazła chłopaka. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł”

Według hejterów nie zasługuje na takiego faceta.
Wszyscy są w szoku, że znalazła chłopaka. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł”
źródło: Facebook (facebook.com/jasminerose.lowdon.73)
23.01.2019

Choć bardzo się kochają, ich miłość każdego dnia wystawiana jest na kolejne próby. I nie chodzi wyłącznie o problemy zdrowotne 25-letniej kobiety. Ból fizyczny można znieść, a zdecydowanie gorzej radzić sobie z wrogim nastawieniem ludzi - twierdzi Jasmine. U Brytyjki zdiagnozowano m.in. epilepsję, zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej czy zespół chronicznego zmęczenia.

Zobacz również: Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują

Młoda kobieta porusza się na wózku, dlatego mało kto jest w stanie uwierzyć, że znalazła sobie chłopaka. Jej wybranka biorą co najwyżej za opiekuna. Według innych związek ten opiera się wyłącznie na poczuciu winy i przystojny 24-latek już dawno powinien ją zostawić. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł” - twierdzą niektórzy.

Nie wiedzą, że para spotyka się ze sobą od ponad 10 lat. Poznali się, gdy dziewczyna była w pełni zdrowa i sprawna, a ukochany przez cały czas rozwoju choroby wiernie jej towarzyszył. I to się raczej nie zmieni - zapewnia najbardziej zainteresowany. Jest za to bardzo zmęczony komentarzami mówiącymi o jego bohaterstwie i poświęceniu.

Według hejterów młody, atrakcyjny i sprawny chłopak powinien poszukać sobie kogoś lepszego. Patrząc na zdjęcia w galerii nie mamy jednak wątpliwości, że lepiej nie mógł trafić.

Zobacz również: Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...

Polecane wideo

Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują
Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 14:15
caly internet jest w szoku ze osoba na wozku ma uczucia - autorka tego cuda i naczelny ktory to zaakceptowal do tej pory nie sa w stanie wyjsc z szoku - oboje siedza w lazience i zszokowani przybijaja pinezki czolem do podlogi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 07:13
Szok...jak tak mozna komentowac „ dziwne ze jeszcze nie uciekl”..... hieny bez serca.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie