Czy on traktuje Cię poważnie? 7 sygnałów, że jesteś jedną z wielu

Przekonaj się, jakie są jego prawdziwe intencje.
Czy on traktuje Cię poważnie? 7 sygnałów, że jesteś jedną z wielu
Fot. Unsplash
20.01.2019

Od niedawna jesteś w związku, ale już chciałabyś wiedzieć, ile dla niego znaczysz i czy on myśli o tobie poważnie. Wbrew pozorom to wcale nie takie oczywiste. Mężczyźni, podobnie jak kobiety, nie zawsze wiążą się z powodu uczucia. Nierzadko ich pobudki są znacznie mniej szlachetne. Jeżeli kobieta w porę tego nie zauważy, w przyszłości może się bardzo rozczarować.

5 rzeczy, które musisz zrobić, zanim zwiążesz się z nowym facetem

Już w początkowej fazie relacji pojawiają się sygnały świadczące o tym, że mężczyzna myśli o kobiecie poważnie bądź na odwrót. Zakochanym partnerkom jest jednak trudno spojrzeć na sytuację obiektywnie. Miłość sprawia, że wszystko widzą w kolorowych barwach i potrafią sobie wytłumaczyć nawet najbardziej haniebne zachowanie faceta. Co prawda zdarzają im się przebłyski niepokoju, ale szybko je od siebie odpędzają. To błąd, ponieważ podczas pierwszych miesięcy bycia razem trzeba zachować wyjątkową czujność. Właśnie dlatego, aby przekonać się o prawdziwych intencjach faceta.

Co powinno zwrócić twoją uwagę? Jakie zachowania przemawiają za tym, że nie jesteś kimś wyjątkowym w jego życiu, ale jedną z wielu dziewczyn? Nie daj się nabrać i skrzywdzić.

Wiele dziewczyn komentuje jego wpisy i zdjęcia w mediach społecznościowych

On jest bardzo aktywny w Sieci. Często zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia i wpisy, a te są nieustannie komentowane przez osoby płci żeńskiej. Twój facet dyskutuje z nimi, wydaje się lubić pochlebstwa. Tobie się to nie podoba, ale gdy poruszasz ten temat, on wyśmiewa twoje obawy albo zaczyna rozmowę o czymś innym.

Odzywa się o określonych porach

Przeważnie wieczorem albo z rana. Nie możesz się z nim skontaktować w ciągu dnia. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości. Jeżeli ten schemat ciągnie się od dłuższego czasu, jest bardzo prawdopodobne, że w ciągu dnia jest zajęty inną kobietą/kobietami.

Spotyka się z tobą zawsze w te same dni

To bardzo zły znak. On prawdopodobnie ustalił sobie harmonogram spotkań z kobietami. Na każdy dzień została przypisana jedna, żeby on nie zaplątał się w tych relacjach.

Jest śliczna, ale faceci uciekają na jej widok. Przez jeden szczegół wpadła w kompleksy

Szybko wyznaje miłość

Robi to w jednym celu – chce szybko skonsumować związek. Doskonale wie, że wyznania miłości wzruszają kobiety i sprawiają, że stają się bardziej ufne. Jeżeli chcesz go sprawdzić, bądź twarda i nie daj się uwieść. Typowy kobieciarz szybko się złamie i pójdzie do innej. Facet, któremu na tobie zależy, poczeka.

Podczas spotkań chodzi mu tylko o jedno

Być może TO już się stało. W takim przypadku zwróć uwagę na to, co robicie podczas spotkań. Jeżeli za każdym razem chodzi mu o jedno, prawdopodobnie traktuje cię jako przelotną znajomość. Kiedy mu się znudzisz, bez skrupułów cię porzuci.

Nie zabiera cię w miejsca publiczne

Spotykacie się zawsze u ciebie albo u niego. On preferuje spotkania u siebie. Nigdy nie byliście razem w kinie, pubie czy kawiarni. On zbywa twoje propozycje i robi to w umiejętny sposób. Jego wymówki albo mają za zadani ci pochlebić albo wskazują na jego rzekome uczucie. Na przykład może powiedzieć, że w domu macie lepsze warunki do intymnej rozmowy.

7 „niewinnych” rzeczy, które popychają do zdrady

Rozmowa ogranicza się do spraw błahych i waszej relacji

On nie chce mówić o sobie. Twierdzi, że ty bardziej go interesujesz. Unika też planowania, nawet na kolejny tydzień. Liczy się tu i teraz. W waszych rozmowach brakuje również poruszania poważnych tematów i wymiany opinii. Dominują żarty, przekomarzania, wygłupy, wyznania i bardzo błahe tematy.

Śliczna 24-latka pokazała, z kim chce wziąć ślub. Internauci jej odradzają
Śliczna 24-latka pokazała, z kim chce wziąć ślub. Internauci jej odradzają - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Weronika (Ocena: 5) 20.01.2019 23:34
Cała prawda, mój były robił każdą z tych rzeczy :(
odpowiedz
analna (Ocena: 5) 20.01.2019 06:38
on rucha wiele lasek bo ma dużo spermy w jądrach i musi ją spożytkować a wiadomo że laski lubią spijać i połykać hektolitry spermy z kûtasôw ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie