8 niebanalnych sposobów na okazanie facetowi uczuć. On zapamięta to do końca życia

Będzie zaskoczony i... zadowolony!
8 niebanalnych sposobów na okazanie facetowi uczuć. On zapamięta to do końca życia
Fot. Unsplash
28.12.2018

Pierwsze wyznanie miłości stanowi wyjątkowy moment w życiu dwojga ludzi. Chociaż przeważnie mówi się, że powinno być spontaniczne, dobrze jest przygotować się do niego i wykazać pod tym względem kreatywnością. Poza tym od czasu do czasu można przypomnieć facetowi, jak wiele znaczy w naszym życiu – niekoniecznie poprzez słowa.

6 typowych kobiecych zachowań w związku, które wkurzają facetów

Jeżeli masz zamiar zrobić to po raz pierwszy albo po prostu chcesz pokazać mu ponownie, jak bardzo ważny jest dla ciebie, poniżej znajdziesz kilka niebanalnych sposobów. Wybierz jeden i zaskocz go. Pamiętaj, że faceci uwielbiają niespodzianki.

Upiecz ciasto z napisem

Nic nie zmiękcza męskiego serca tak jak wypiek dziewczyny. Upiecz zatem jego ulubione ciasto albo tort i zrób na nim napis „kocham cię”. Wybierz taki wypiek, na którym napis będzie ładnie wyglądał. Na pewno pasuje on do tortu.

Napisz wiersz/piosenkę

Jeżeli masz zdolności literackie, napisz wiersz albo piosenkę o tym, co do niego czujesz. Potem możesz go wydrukować i ładnie oprawić, ale koniecznie podpisz się własnoręcznie. Facet będzie miał pamiątkę na całe życie. Podaruj mu swój utwór bez okazji.

Prowadź dziennik

Zapisuj ważne wydarzenia z waszego życia przez rok. Pod nimi wklejaj do dziennika wasze aktualne zdjęcia. Na pewno jakieś znajdziesz w telefonie. W dzisiejszych czasach ludzie przy każdej okazji robią sobie zdjęcia. Po roku podaruj mu ten dziennik. Jeżeli chcesz, możesz kontynuować pisanie.

To dlatego obcokrajowcy żenią się z Polkami. Wyznali szokującą prawdę

Wywołaj swoje powiększone zdjęcie

Wywołaj swoje zdjęcie w dużym formacie – co najmniej A4. Najlepiej jest wybrać zdjęcie twarzy. Musisz wyglądać na nim pięknie i kusząco. Po wywołaniu kup ładną ramkę i wręcz mu w prezencie.

Przez jeden dzień spełniaj jego marzenia

Pozwól mu spać tak długo, jak zechce. Zrób mu śniadanie do łóżka (koniecznie takie, jakie lubi najbardziej). Potem róbcie to, co on lubi najbardziej. Na przykład możesz zabrać go do kina na film, który wybierze. Wieczorem koniecznie zrób mu masaż i pyszną kolację.

Kup wycieczkę

Zapytaj go, gdzie chciałby wyjechać, gdyby miał taką możliwość. Jeśli fundusze Ci na to pozwalają, kup wycieczkę w to miejsce. Zadbaj tylko o to, aby on wziął urlop w odpowiednim czasie (w przypadku gdy pracuje).

Zorganizuj mu weekend z kumplami

Faceci uwielbiają męskie wypady. Mogą się wtedy zrelaksować, wygadać i robić to, czego zazwyczaj zabraniają im kobiety. Na przykład leżeć na kanapie, jeść hamburgery, pić piwo i jednocześnie oglądać mecz. Wcześniej porozmawiaj z jego najlepszym przyjacielem. Z nim ustal wszystkie szczegóły i poproś go o pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

22 sygnały, że powinnaś go poślubić

Wyręcz go w tym, czego nie znosi

Jeżeli mieszka sam, zrób mu prezent w postaci wysprzątanego pokoju/mieszkania, ugotowania obiadu, wyprowadzenia psa, uprasowania rzeczy i zrobienia wszystkiego, czego potrzebuje. To na pewno będzie dla niego miły gest i po pewnym czasie partner zechce Ci się za to zrewanżować.

 

Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci: „chory układ”
Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci: „chory układ” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 2) 15.02.2019 02:42
jak zawsze lubię czytać papilot, tak teraz stwierdziłam, że to jakas MASAKRA, kto to oprcował? matko jedyna hahah :D uśmiałam się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 13:03
Napisz wiersz xD haha co ja czytam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 12:11
Upiecz ciasto z napisem - SERIO ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 09:30
Chcecie schudnąć szybko ? polecam Wam figurena. Sama schudłam 12kg a nie wierzyłam że to możliwe.. poleciła mi koleżanka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie