22 sygnały, że powinnaś go poślubić

Przeczytaj, jakie zachowania faceta świadczą o tym, że nadaje się na męża i odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy on taki jest.
22 sygnały, że powinnaś go poślubić
Fot. Unsplash
20.12.2018

Wiele kobiet w związkach zadaje sobie pytanie, czy są z właściwym mężczyzną i czy to jego powinny poślubić. Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta. Wbrew powszechnemu myśleniu uczucie to za mało, aby stworzyć udany związek. Pomimo miłości do faceta, może się on nie nadawać na męża.

To dlatego obcokrajowcy żenią się z Polkami. Wyznali szokującą prawdę

Kobiety często zadurzają się w tzw. złych chłopcach. Ci mężczyźni są kobieciarzami, nie przestrzegają norm społecznych i nie wiodą uporządkowanego życia. Czy z kimś takim można stworzyć szczęśliwą rodzinę? Raczej nie, bo nie ma się co łudzić, że facet się zmieni.

Wniosek stąd taki, że oprócz kierowania się sercem, należy włączyć w podejmowanie decyzji rozsądek. W jaki sposób? Przeczytaj, jakie zachowania faceta świadczą o tym, że nadaje się na męża i odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy on taki jest. Przyjrzyj się również swoim odczuciom i doświadczeniom.

1.   On jest zawsze otwarty na twoje sugestie i opinie. Nigdy nie ignoruje twojego zdania. Bierze je pod uwagę i nie ucisza cię.

2.    Powierzyłabyś mu każdą sprawę w swoim życiu – tak bardzo mu ufasz. Nie ma niczego, co mogłabyś mu pod tym względem zarzucić.

3.   On stara się być częścią twojego życia towarzyskiego. Czuje się pewnie i komfortowo, gdy wciela się w rolę twojej osoby towarzyszącej.

4.   Słyszałaś, że on przechwala się tobą przed znajomymi. Nie jest typem faceta, który pomija w rozmowach z facetami temat swojej relacji. Tym samym pokazuje, że jesteś dla niego kimś bardzo ważnym.

5.   Nie zastanawia się dwa razy, gdy jakaś sprawa wymaga poświęcenia się dla ciebie. Robi wszystko, aby cię uszczęśliwić.

6.   Podzielacie te same wartości. Dzięki temu masz poczucie, że między wami panuje idealna harmonia.

7.   On pomimo upływu lat zachowuje się tak samo rycersko i romantycznie jak na początkowym etapie waszego związku.

8.   On kocha cię taką, jaka jesteś i nie próbuje cię zmieniać pod żadnym względem.

9.   Kiedy myślisz o narzeczeństwie i ślubie, najbardziej ekscytuje cię perspektywa spędzenia z nim całego życia, a nie okres przygotowań do ceremonii i jej dzień.

10. Na początku podchodziłaś do perspektywy małżeństwa z lekkim dystansem, ale ostatecznie pokonałaś go.

Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci bezlitośnie: „Chory układ”

11.  Bardzo za nim tęsknisz. Nawet wtedy gdy nie widzisz go przez jeden dzień.

12.  Nigdy nie lubiłaś mieć współlokatora i bardzo cenisz prywatną przestrzeń, ale pomimo tych obaw chcesz z nim zamieszkać. To pragnienie jest w tobie najsilniejsze.

13.  On jest osobą, do której idziesz, gdy masz problem, chcesz się podzielić radosną nowiną albo masz coś do opowiedzenia.

14.   Czujesz się pewnie i komfortowo planując z nim wspólną przyszłość. Nie tylko tę, która obejmuje najbliższe tygodnie czy miesiące, ale także lata.

15.   Nie wstydzisz się przy nim płakać.

16.   Nie identyfikujesz swojej sytuacji z przykrymi sytuacjami swoich znajomych, które opowiadają o problemach w związku.

17.   On podjął wysiłek, aby twoja rodzina go polubiła i odniósł pod tym względem sukces.

18.   On autentycznie dba o twoich przyjaciół i traktuje ich jak swoich przyjaciół.

19.   On pozwala ci na wyrzucenie swoich frustracji, nawet jeśli dotyczą błahych spraw.

20.   Zawsze chwali twój wygląd, gdy wychodzicie, nawet jeżeli nie starałaś się szczególnie.

21.   Pozwala ci jeździć bez niego na wakacje bez podawania szczególnej przyczyny. Rozumie tę potrzebę.

Sprawdzian uczuć: 7 rzeczy, które facet robi tylko wtedy, gdy naprawdę Cię kocha

22.   Gdy on planuje dla was rozrywkę, nie martwisz się, bo instynktownie czujesz, że to będzie coś, co pokochasz.

 

Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji!
Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:47
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )II
odpowiedz
powod malzenstwa (Ocena: 5) 20.12.2018 11:13
"21. Pozwala ci jeździć bez niego na wakacje bez podawania szczególnej przyczyny. Rozumie tę potrzebę." to dziala oczywiscie w obie strony ;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie