6 typowych kobiecych zachowań w związku, które wkurzają facetów

Bardzo często prowadzą do rozstania.
6 typowych kobiecych zachowań w związku, które wkurzają facetów
Fot. Unsplash
17.12.2018

Każda kobieta jest inna, ale są pewne zachowania wspólne, które osoby płci pięknej przejawiają w związku. Charakterystyczne jest to, że wiążą się tylko z nim. Niestety, nie sprzyjają one jego trwałości. Wręcz przeciwnie – mogą doprowadzić do rozpadu relacji. Mężczyźni ich nie znoszą.

„Rodzice mojego narzeczonego zaoferowali mi pieniądze, żebym go zostawiła”

Kobiety przeważnie zdają sobie sprawę, jak głupio postąpiły, dopiero po czasie. Na jakiś czas postanawiają poprawę, ale potem znowu dopuszczają się podobnego występku. Może gdyby wiedziały, jak bardzo mężczyznom przeszkadza, powzięłyby silniejsze postanowienie. Bo oni w końcu mówią: „dość”. I wtedy jest już za późno na konkretną zmianę.

Wiesz, o jakie zachowania chodzi? Jeżeli nie, podpowiadamy.

Manipulowanie nim

Kobiety manipulują facetami na różne sposoby. Na przykład starają się postawić w złym świetle jego kumpla, z którym – według nich – spędza za dużo czasu. Inny przypadek to ukrywanie pewnych faktów. Z reguły nie chodzi o nic poważnego, ale może mieć wpływ na sposób, w jaki oni postrzegają partnerki. Do manipulacji zalicza się również celowe wywoływanie zazdrości i wywieranie nacisku. Przykładowo sugerowanie, że większość wspólnych znajomych jest zaręczona albo planuje zaręczyny, co jest grubą nadinterpretacją.

Notoryczne narzekanie

Na pogodę, na pracę, na znajomych, na rodzinę, na warunki mieszkaniowe, dzieci i wszystko, co tylko się da. Narzekająca kobieta dostrzega więcej negatywnych rzeczy niż pozytywnych, a życie z nią stopniowo zamienia się w koszmar. Potrafi zepsuć każdą radosną chwilę. Jej zachowanie jest toksyczne i odbiera chęć do życia.

Wpędzanie w poczucie winy, gdy facet robi coś, co jej się nie podoba

Mężczyzna ma prawo do swojego życia, posiadania własnego grona znajomych, zainteresowań i czasu na ich utrzymanie. Są jednak kobiety, które pragną zrobić z partnerów marionetki. Dlatego wpędzają ich w poczucie winy. Na przykład gdy mówią, że wychodzą z kumplem na piwo, przypominają, że tego dnia w niczym im nie pomogli. Robią im wyrzuty z każdej chwili, którą chcą przeznaczyć dla siebie. Nie rozumieją, że każdy człowiek potrzebuje własnej przestrzeni i odskoczni.

Sprawdzian uczuć: 7 rzeczy, które facet robi tylko wtedy, gdy naprawdę Cię kocha

Czepianie się o bzdury

On zapomniał wynieść śmieci, odłożył swoje rzeczy nie na tę półkę, gdzie trzeba, kupił nie taki chleb, jaki kobieta sobie życzyła i w ogóle nie jest taki, jak ona by chciała. Dlatego wierci mu dziurę w brzuchu o bzdury każdego dnia. Jakby najważniejsze było to, gdzie odłoży spodnie.

Porównywanie do innych par

„Kasia i Piotrek zrobili to a to, a Marysia i Bogdan... Tylko my nie...” Mniej więcej takimi tekstami raczą swoich facetów niektóre kobiety. Nieustannie porównują swoje związki do innych i uważają, że to źle, jeśli nie funkcjonują w taki sam sposób. Nie dociera do nich, że satysfakcja płynąca z relacji nie zależy od konkretnego schematu, ale wzajemnego spełniania swoich pregnień przez zakochanych ludzi.

Sygnały, które zwiastują, że... wkrótce się rozstaniecie

Próby potwierdzenia własnej wartości

„Czy jestem gruba?”, „Na pewno ładnie wyglądam w tej sukience?”, „Nadal ci się podobam?”. Są kobiety zadręczające facetów takimi pytaniami. Wynikają one z niskiego poczucia własnej wartości. Mężczyźni to dostrzegają i nie są tym zachwyceni. Podobnie jak słuchaniem każdego dnia podobnych pytań i szukaniem odpowiedzi, którymi nie urażą partnerki.

Te pary są tak podobne, że wyglądają jak rodzeństwo. Mają IDENTYCZNE twarze
Te pary są tak podobne, że wyglądają jak rodzeństwo. Mają IDENTYCZNE twarze - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:53
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )III
odpowiedz

Polecane dla Ciebie