Sprawdzian uczuć: 7 rzeczy, które facet robi tylko wtedy, gdy naprawdę Cię kocha

Chwila prawdy: co on tak naprawdę do Ciebie czuje?
Sprawdzian uczuć: 7 rzeczy, które facet robi tylko wtedy, gdy naprawdę Cię kocha
Fot. Unsplash
05.12.2018

„Mój chłopak codziennie wyznaje mi miłość. Jest tylko jeden problem. Od dłuższego czasu wydaje mi się, że to są tylko puste słowa. Mówi mi „kocham cię”, ale zamiast przytulić mnie wieczorem, woli przeglądać swój telefon. Mówi „jesteś dla mnie wszystkim”, a potem biegnie na piwo do najlepszego kumpla. O wszystko muszę go prosić dwa, trzy razy. Czy tak postępuje zakochany facet? Wolałabym, żeby okazywał mi uczucia inaczej. Twierdzi, że mnie kocha, ale ja nie czuję się kochana” – czytamy na jednym z zagranicznych forów internetowych.

Zobacz także: „Poznałam faceta przez Internet. Na randce okazało się, że to kłamca i bajkopisarz”
Ta wypowiedź poruszyła nas do tego stopnia, że podpytałyśmy kilka zaprzyjaźnionych dziewczyn o to, co ich zdaniem robi naprawdę zakochany facet. Co ciekawe, żadna z naszych respondentek nie odpowiedziała na to pytanie stwierdzeniem: „Jak facet kocha, to mówi to wprost”. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Prawdziwa miłość to taka, która nie objawia się słowami, tylko czynami.

Stworzyłyśmy listę zachowań, które dotyczą zadurzonych facetów. Odważysz się sprawdzić, jak ważna jesteś dla swojego partnera?

Nie będzie w stanie się na Ciebie długo gniewać

Mężczyzna, który jest naprawdę zakochany w kobiecie, nie będzie potrafił się na nią długo gniewać. Nawet jeśli coś przeskrobiesz albo powiesz w złości kilka słów za dużo, nie trzaśnie drzwiami i nie zostawi cię samej. Zostanie przy tobie dopóty, dopóki wszystkiego sobie nie wyjaśnicie i się nie pogodzicie.

Nie będzie spokojnie patrzył na Twoje łzy

Zakochany facet nie zniesie widoku twoich łez i zrobi wszystko, żebyś odzyskała równowagę. Będzie cię przytulał, pocieszał, uspokajał. Twój płacz nie będzie dla niego powodem do żartów czy szyderstwa.

Obroni Cię

Kiedy będzie ci się działa jakakolwiek krzywda, zakochany partner stanie w twojej obronie. Za każdym razem będziesz mogła liczyć na jego wsparcie – bez względu na to, czy zaczepi cię akurat na ulicy jakiś opryszek, czy ktoś dokuczy ci w pracy. Jeśli będzie trzeba, facet użyje pięści, by wziąć cię w obronę.

Zobacz także: Odwrócił się, żeby zobaczyć wybrankę w sukni ślubnej i zamarł. To nie była ona

Zaprzyjaźni się z Twoją rodziną

Stosunek faceta do „teściów” to najlepszy sprawdzian męskich uczuć. Zakochany mężczyzna zrobi dosłownie wszystko, żeby zostać zaakceptowanym przez rodzinę ukochanej. A jeśli nie zapała do niej sympatią, i tak postara się być z nią w poprawnych stosunkach.

Będzie Ci dawał mimowolne buziaki

Jeśli facet na każdym kroku daje swojej dziewczynie buziaki w czoło, w kark, w nos, czy w głowę, musi mu na niej bardzo zależeć. Zwłaszcza, jeśli robi to mimowolnie, wręcz mechanicznie, ulegając potrzebie chwili.

Naprawi wszystko, nawet jeśli o nic go nie poprosisz

Facet słyszy, że twoja lodówka wydaje dziwne dźwięki i bez proszenia sprawdza, o co chodzi? Albo widzi, że drzwiczki w szafie się poluzowały i bez słów je przykręca? To prawdziwy dowód jego uczuć. Nie musisz o nic go prosić. Sam chce ci pomagać.

W nocy wtula się w Ciebie lub łapie Cię za rękę

Jeśli chłopak nawet podczas snu chce cię mieć jak najbliżej siebie, o czym to może świadczyć? Oczywiście o sile jego uczuć. Zakochany mężczyzna będzie tulił swoją partnerkę, chwytał ją za ręce, dawał buziaki. I przykrywał kołdrą, żeby nie marzła w nocy.

Ile z tych rzeczy robi Twój chłopak?

Zobacz także: Justin Bieber TAK rozpieszcza Hailey! Chce do końca kupić jej miłość?

Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 5) 28.12.2018 20:12
Miłością jeszcze nikto sie nie najadł
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:57
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )III
odpowiedz
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska (Ocena: 5) 05.12.2018 15:53
Jako psycholog pracujący w http://panorama-morska.pl uważam, że nie można stuprocentowo stwierdzić zachowań, które mają miejsce jedynie wtedy, gdy ktoś jest zakochany. Każdy człowiek jest inny i ma inny charakter.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 13:56
Moj robił to wszystko, po czym nagle wyznał mj że nic do mnie nie czuje i że chce to zakończyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 11:14
Robi wszystko ❤️
odpowiedz

Polecane dla Ciebie