Irytujące zachowania kobiet, które prowokują zdradę. On nie będzie Ci wierny

Właśnie tak mężczyźni najczęściej tłumaczą swój skok w bok.
Irytujące zachowania kobiet, które prowokują zdradę. On nie będzie Ci wierny
fot. Unsplash
29.11.2018

Zdradzone kobiety zazwyczaj obwiniają o skok w bok partnera, kobietę, z którą doszło do zdrady albo ich oboje. Niewiele szuka przyczyny w sobie, a właśnie od tego trzeba zacząć. Chociaż nic nie usprawiedliwia niewierności, można ją wytłumaczyć. Niektóre kobiety swoim zachowaniem same popychają mężczyznę ku zdradzie, nic o tym nie wiedząc. Można bowiem wyróżnić irytujące zachowania, które mają wpływ na zwiększenie ryzyka zdrady.

9 najgorszych błędów, które kobiety popełniają w początkowej fazie związku

Do tych wniosków doszedł serwis randkowy Victoria Milan. Przeprowadził on badanie dotyczące przyczyn zdrad w związkach małżeńskich. Wzięli w nim udział mężczyźni, którzy szczerze wyznali, dlaczego dopuścili się zdrady. Na podstawie ich wypowiedzi zostało wyróżnionych kilka wyjątkowo drażniących zachowań kobiet będących w związkach małżeńskich. To właśnie one są najczęstszymi przyczynami zdrady.

Przekonaj się, czy sama nie zachowujesz się w ten sposób.

Chora zazdrość

Mężczyźni zdradzili m. in, że zazdrość partnerki spowodowała, że rzucili się w ramiona innej kobiety. Lepiej zatem nie przesadzać, gdyż w końcu facet postara się o prawdziwy powód do zazdrości.

Irytacja

Szybkie wpadanie w gniew, wykłócanie się o bzdury, nadmierne krytykanctwo – to wkurza faceta. Życie w podobnej atmosferze przypomina piekło. Dlatego on chętniej zwróci się ku kobiecie, która będzie dla niego miła, nie będzie mu robiła wyrzutów bez powodu i krzyczała na niego. Facet oczekuje w domu spokoju, a nie awantur i ciągłej presji.

Brak zdecydowania

Niezdecydowanie u partnerki drażni mężczyzn. Aż 89 proc. facetów przyznało, że taka postawa ich wkurza. Oczywiście nie chodzi o jednorazowe przypadki, ale całokształt.

Nastolatka szukała chłopaka na Tinderze. Dopasowanie ją przeraziło

Unikanie seksu

Jeżeli kobieta często szuka wymówek, ryzyko zdrady wzrasta. Nie należy szukać natomiast przyczyny w mniejszym zainteresowaniu seksualnym stałą partnerką. Akurat to jest czymś naturalnym. Chodzi przede wszystkim o notoryczne unikanie zbliżeń.

Rozmowy o pożyciu seksualnym z innymi

Życie seksualne to wyłącznie sprawa kochanków. Nie powinny o nim nic wiedzieć osoby postronne, zwłaszcza jeżeli coś się nie układa. Mężczyzna może poczuć się zdradzony, nierozumiany i upokorzony. Jeżeli chcesz się wygadać, lepiej idź do seksuologa. On przynajmniej da ci profesjonalną radę, jak zaradzić problemowi. Opowiadanie o waszych kłopotach łóżkowych przyjaciółkom to najgorsze, co możesz zrobić.

5 powodów, przez które facet nie chce się z Tobą ożenić

Zmiany nastrojów

Mężczyźni tego nie znoszą. Kapryśność wyjątkowo ich odstrasza. Na początku relacji nie jest tak bardzo widoczna, ale z czasem ta wada kobiety wychodzi na jaw. Mężczyźni zdradzili, że jest jedną z najczęstszych przyczyn zdrady.

Polecane wideo

Podobno żaden facet jej się nie oprze. Jako 21-latka miała już 100 partnerów na koncie
Podobno żaden facet jej się nie oprze. Jako 21-latka miała już 100 partnerów na koncie - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )IIII
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 23:53
jestem aseksualna i mimo że to śmieciowe dziennikarstwo i tak mnie dołuje ten pogląd
odpowiedz
Jennifer o’ctimore (Ocena: 5) 29.11.2018 21:37
1) Jennifer miała 16 lat i zeszła na śniadanie 2) Pociąg lux pluszowy Syriusz 3) Lord VOLDEMOP 4) Krzaczasta Hermiona 5) Ron zrażony piorunem bez blizny 6) Ciemny chłopak z blizną Czy ktoś z was orientuje się o co chodzi?;) czytał ktoś Harry Potter i płomień miłości?:)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 29.11.2018 13:00
Sam tytul jest tak zenujacy... czy uwazacie,ze rola kobiety w zwiazku jest ograniczona do spelnienia zyczen facetow, a gdy zdradzi to jej wina? Ludzie, ogarnijcie sie przeciez czytaja Was mlode dziewczyny....
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 11:37
Takie zachowania wplywaja na pogorszenie relacji w zwiazku i owszem nalezy pracowac nad soba aby w zwiazku dzialo sie lepiej, jednak zdrada jest zawsze wylacznie wina zdradzajacego. Jezeli jest komus w zwiazku bardzo zle to ma szanse na odejscie od drugiej osoby, nie musi jej ranic badz trwac w zwiazku w ktorym jest raniony.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie