Jak stać się jego dziewczyną?

Przeczytaj, co zrobić, żebyście weszli na wyższy poziom relacji.
Jak stać się jego dziewczyną?
Fot. Unsplash
02.11.2018

Czy sądzisz, że są sposoby na to, by po kilku randkach on wciąż chciał się z tobą spotykać? Oczywiście, że tak! Ważne jest odpowiednie podejście do sprawy i przede wszystkim - brak pośpiechu. Jeżeli macie tematy do rozmów, jest między wami chemia i dobrze się czujecie w swoim towarzystwie, to jest szansa na związek.

Jednak zanim będziesz planowała wasz ślub w swojej głowie, przeczytaj co zrobić, żebyście weszli na wyższy poziom relacji.

On zaczyna z innej pozycji

W kwestii randek i zobowiązań, mężczyźni zazwyczaj potrzebują więcej czasu na przemyślenie sprawy niż kobiety. Oczywiście istnieje szansa na to, że poznasz faceta, który wysyła ci wyraźne sygnały i bezpośrednio powie ci, co chodzi mu po głowie. Jednak jeżeli on należy do tej grupy, która wymaga sporej ilości czasu na zdecydowanie, czy sprawa między wami staje się poważna - musisz uzbroić się w cierpliwość.

Kiedy ty masz już w głowie wizję waszego związku, on dopiero zaczyna cię poznawać. Musi zacząć czuć się swobodnie w twoim towarzystwie, czuć, że jesteś jego kompanem i widzieć cię jako część swojego życia. Pozwól na to, by wszystko działo się w swoim czasie i niczego nie pospieszaj.

Zobacz także: Naprawdę zakochujemy się tylko 3 razy w życiu. Za każdym razem z innych powodów

Nie wyprzedzaj faktów

Sporo kobiet zaraz po tym, gdy poczują chemię myśli „to właśnie to”. Przez to zamiast podchodzić do sprawy z dystansem, po kilku randkach zachowują się tak, jakby były już w związku. Myślą o wspólnej przyszłości zdecydowanie zbyt wcześnie. Dlatego staraj się nie traktować tego jak najpoważniejszej sprawy w życiu. Owszem, możesz mu mówić, że lubisz spędzać z nim czas, ale nie kontroluj go, nie wypominaj i nie doprowadzaj do spięć. Mężczyzna musi czuć się wolny, a nie przymuszany do czegokolwiek.

Rób to, co on

Co to oznacza? Chodzi o to, żebyś w waszej relacji zachowywała się w sposób podobny do niego. Potraktuj kilka pierwszych randek jako szansę na lepsze poznanie się nawzajem i przekonanie się, że może być z tego coś więcej. Dzięki temu unikniesz rozczarowania, nie będziesz niepotrzebnie się stresować i przede wszystkim on nie złamie ci serca.

Czasami wszyscy zachowujemy się dziwnie, ale to nie oznacza, że zachowujemy się niewłaściwie. Działając spokojnie prędzej doprowadzisz do tego, że on ujrzy w tobie potencjalną partnerkę. Jeżeli będziesz nachalna, to on może się przestraszyć i uznać, że przesadzasz.

To wszystko może zająć wam trochę czasu, ale jeżeli macie być szczęśliwi, to chyba warto poczekać - prawda?

Zobacz także: Trójczynnikowa teoria miłości, czyli co jest potrzebne, by związek przetrwał próbę czasu?

Horoskop intymny na listopad
Horoskop intymny na listopad - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 02.11.2018 12:07
czasami wydaje mi się, że już nigdy sobie nikogo nie znajdę. Mój ostatni związek zakończył się dwa lata temu i od tamtej pory nic... Gdzie szukać wartościowych facetów? nie wiem, wszyscy wokół pozajmowani lub żonaci...
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie